GSC Haber - Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA"

Bir tane ofsayt pozisyonu için VAR kayıtlarını açıklamışlardı.
Son 2 hafta’da olan bu kirli maçların VAR konuşmalarını yayınlamak zorundalar artık.
Kendilerini akıllı sanıyorlar bir de. Neymiş bir defalığına açıklamışlarmış.

Yok öyle dünya. Bir kulüp için açıklayabiliyorsan o zaman her kulüp için açıklamalısın. Dingonun ahırı mı burası.

Mertensin iptal edilen golüne dagir bi net görüntü var mi? Ben en cok ona kilandim maci seyrederken.

Hemfikirim, uzak cekim gorduk, evet olabilir elle de dokunmustur ama net degil servis edilen goruntu. Oyle yorumsal gibi bir durum sozkonusu. Eger onu el diye iptal ediyorsan, diger iki elle oynamada bariz penalti olmali, duz mantik cunku benzer avantajlar.

Arkadaşlar bu olanlar çok normal

Kadınlara bu kadar yetki verirseniz sonu hep böyle olur..

Gidin şirketlere bakın.Orda da öyle.Geneli çalışanlara haksızlık yaparlar.Ya da mobing en vazgeçilmez şeyleridir..

Ben hiç kadınların olduğu işleri tercih etmem o yüzden..
Gördünüz işte zaten ondan önce de haksızlıklar vardı
Şimdi ne seviyeye geldi..
İşte bunu kastediyorum..
Kendi görüşüm..

Not: Lafım tüm kadınlara değil.Bazı kadınlara sözümüz yok.Onlar başımızın tacıdır ve değerlidir

Ayrıca,,

Bu kadar aleni ve üstü kapatılamayacak şeyler varken hala devam edebilmesi,
Ya bizim kulüp olarak güçsüz olduğumuzu gösterir
Ya da başka şeyler var

Hata dedidiğn 1 olur 2 olur. Adamlar savaş açmış resmen. Ve tepkimiz sıradan kalıyor. Adamların sezon boyu sadece Adana maçında hakkı yendi ülke ayağa kalktı ligden çekilmeler felan konuşuldu. İstediklerni aldılar. Daha organize olmak lazım bu konuda.

Arkadaşlar bu iş küfürle twit’le protestoyla falan olmayacak artık net belli oldu. Yüzyıllardır futbol izlerim bu kadar kasıtlı, aleni bir düşmanlık görmedim. Emek hırsızlığı var ortada. En büyük korkum bir fedainin çıkıp canına tak deyip gerekeni yapacak olması. Umarım yaşanmaz böyle bir olay…..

Son düzenleme:
Üst Alt