GSC Haber - Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA"

Fenerli lale bu ay sonunu bekliyor. Dedi ya herkes bir iki posizyon yollasin, degerlendirecekmis. Kahkahalar icinde nasil maclarimiz katledildigini degerlendirecek. Resmen dalga geciyor. Sampiyonluk bu gidisle zor….

Bütün derbileri kayip etmis bi takim sampiyon mu olacak sonunda? Böyle birseyi varmi lig tarihinde? Az yavas olun, yeter.

Ben yönetime bakmam hiçbirsey yapamaz. Hicbir yonetimin boyle bir gucu yok bizde. Ultra Aslan sen bugünler için değilmiydin sesiniz çıkmıyor. Aynısı diğer takımlara yapilsa şuanda çok başka şeyler olmuştu. Yazardım bir sürü şeyde neyse internet ortami

Oha! Özgür Yankaya şerefsizi bugün yine görev almış lale … tarafından.
Tabiki bizi doğramaya devam ederler.
Mhk istifa etmeden bir daha maça çıkmamalıyız.

Erden Timur, alacagi ihalelerden cok bu duruma yogunlasmali. Baskan'dan bir beklentim yok zaten, kendisinden bir nebze, azicikta olsa var umarim bunu gosterir.

goz gore gore yapiyorlar ya allah ibreti alemlik bir ceza versin tum bunlara

Hiç sevmediğim ali palabıyık alanya maçından sonra 2-3 hafta geçmeden yeniden maç yönetmeye başlamıştı.
Adana maçında mhy yavşağının eliyle kontrol ettikten sonra attığı golü iptal ettiği ve son dakikalarda bir faulü vermediği günden beri herhangi bir görev verilmiyor.
Lale orta o maçta kim bilir nasıl sinirlenmiştir.

Hiç sevmediğim ali palabıyık alanya maçından sonra 2-3 hafta geçmeden yeniden maç yönetmeye başlamıştı.
Adana maçında mhy yavşağının eliyle kontrol ettikten sonra attığı golü iptal ettiği ve son dakikalarda bir faulü vermediği günden beri herhangi bir görev verilmiyor.
Lale orta o maçta kim bilir nasıl sinirlenmiştir.
alanen gozdagi veriyorlar hakemlere feneri kollamazsaniz gorev alamazsiniz diye

Mhk başkanı olduğundan sonra bu sene fenere kırmızı kart çıkaran hüseyin göcek'e hiç mac vermemis ve arda kardeşler bir tane o da geçen hafta mac yönetmiş. Ne kadarda tarafsız bir mhk başkanı!!

emin ol erden timur başkanın önüne geçmemek için geri planda duruyor ve susuyor, dursun özbek bu konularda herzamanki gibi yine pasif kere pasif.

Umut ediyorum zira benim bu elit gelirli insanlara olan saygim cok cok az. Aralarinda, ozel (ticari ve bagimlilik anlaminda!) iliskiler oldugu icin baya mesafeliyim. Ancak, baskanimiz Ozbek yerine kendisi olsun isterdim en kotu Ozbek kadar olur cunku, en kotu ki daha iyi oldugunu da dusunuyorum.

Umut ediyorum zira benim bu elit gelirli insanlara olan saygim cok cok az. Aralarinda, ozel (ticari ve bagimlilik anlaminda!) iliskiler oldugu icin baya mesafeliyim. Ancak, baskanimiz Ozbek yerine kendisi olsun isterdim en kotu Ozbek kadar olur cunku, en kotu ki daha iyi oldugunu da dusunuyorum.
erden timur alanya maçı sonrası bu utanmazlara dümdüz gitti, sonrasında dursun ve yönetim frenledi sanırım onu. buna rağmen yönetim içinde yine de en çok ve en sert konuşmaları o yapıyor. diğerleri dut yemiş bülbül gibi susuyor

Üst Alt