GSC Haber - Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA"

İnan Ağabey nasil sessiz kalir bunca rezalete? Ali Koc hem Turk sporunun hem Galatasaray'in canina okuyor. Cek su ufakligin kulagini artik.

bazen diyorum,bizimkiler susuyorsa bildikleri birşeyler vardır sessizce yapmaya calısıyorlardır diyorum ama rezillikleri hergün artarak gördükce umut,inanç filan kalmıyor

Ligde şu kalan zamanda bizim maçlarda, Fener'in maçlarında daha neler yapacaklar vallahi düşünmeye korkuyorum. 1 ay önce çok rahattım. Çatır çatır top oynuyordu takım ama hem biz dağıldık hem de acayip bir şike var ortada ve kimse müdahale edemiyor. Şu an ilk defa bu sene bir şekilde bunları şampiyon yapacaklarını düşünmeye başladım. Daha önce de korkuyordum ama bu kadar da aleni olmaz herhalde diyordum. Umurlarında değil, ben böyle bir şey görmedim. Bu lig acı çekmeden bitmez abi. Fena çektirecekler bize.

Bu akşam gördük ki 1 gece önce bizi dogramalari kimsenin umrunda değil yine yaptılar aleni şikeyi maalesef bu sezondan ben de ciddi anlamda korkuyorum.. Bizim 3 lig 1 kupa maçı kuşların 2 lig 1 kupa maçı alenen şaibeli kararlara sahne oldu ve görüyoruz ki ardı arkası kesilmiyor.. Bu kumpas durdurulmazsa bırak 14 maç ustuste kazanan Galatasaray'ı Real Madridi koysan şampiyon yapmazlar..

Malum şahıs güya çok üzülmüş ve ağlamış kendisine yönelik yapılan tezahüratlara.

Beter ol ulan beter ol. Allah senin bin belanı versin meymenetsiz karı.

Malum şahıs güya çok üzülmüş ve ağlamış kendisine yönelik yapılan tezahüratlara.

Beter ol ulan beter ol. Allah senin bin belanı versin meymenetsiz karı.
daha ağır şekilde sövülmeli.

belki kocasının falan 2 gram şerefi onuru vardır da bıraktırır şu işi.

fb yönetiminden birinin çalışanı karı yaw inanılmaz bi olay bu. kadına dolaylı yoldan prim verilmediğini nerden biliyoruz mesela okul aracılığıyla?

o kadar boka batmış bi ülkede yaşıyoruz ki ben eminim juventusun falan şike yaptığı sezon bu kadar suçu yoktur adamlar arsızlıkta inanılmaz bi seviyede ve hala bir şekilde ağlayıp mağdur oluyorlar. allah belalarını verir umarım

Göz göre göre şampiyonluğumuzu elimizden alacaklar. Belki kupayı Fener'e aldırıp ligde bize daha fazla hata yapmazlar diye pollyanacılık yapmak dışında elimizden bir şey gelmiyor.

Bence ligden çekilmek ve başka bir ligde oynamak gerek
Yasal sürecini bilmiyorum belki de zor birşey söylediğim
Azerbaycan ligi bile olur, Fransa ligi olmuyorsa
Yeterki Türk ligi olmasın

Ben 1 hafta boyunca maç bekliyorum
Keyif almak için
Ama her maç stresler içerisinde
Acaba bu maç takımım nasıl doğranacak
Ne gibi bir saçmalığa alet edilicez diye bekliyorum

Böyle bir spor anlayışı olabilir mi?

Bu şekilde gençlerin de umutsuz olması normal
Bu haksızlıkları gören birisi normal hayat için de umutlarını yitirebilir