Galatasaray tribününde üzücü olay - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray tribününde üzücü olay

Cevap: Galatasaray tribününde üzücü olay

O adamın ordan atılmadığı, kaçmaya çalışırken düştüğü apaçık ortada.Bu bir mazaret değil tabiki ama ceza gerektirecek bir durum olmadığını düşünüyorum.

Basın bunu gündemden düşürmez, Fenerbahçe maçının seyircisiz oynanması için elinden geleni yapar.

adam sarhoşsa zaten cezai durum gerektirmez o zaman tribünde alkolü yasaklayın her sarhoş olan kulübe ceza mı aldıracak bu ne lan böyle.

Ne gerizekalilar varya. Ne geçiyon tribün onunede hareket yapiyon? Mal. Sonra yedimi dayagi bizim suçumuz oluyor.

Aslında hemen hemen her maçda tribünlerde çıkan/çıkabilecek ikili kavgalar gibi ama tabiiki arada çok büyük bir fark var o da çatıya kadar inilmesi. Bu tip kavgalar olsa bile tribünde kaynayıp gidiyor çoğu zaman ekrana bile gelmiyor.

Ayrıca adamı atmamışlar çok açık bir şekilde ortada , hatta kendine yontmak istersen baktım adam aşağıya kayıyor tutmaya bile çalıştım(00:13) diyebilir o siyahlı zaten belli görüntüde tam düşmeden önce çekiyor beyazlıyı.

Saha kapama olmasa bile önleyemediniz diyip kalın bir fatura kesiceklerdir orası kesin.

adam kendi atlıyor aşağıya.y..şak medyada dehşet görüntüleri vahşet görüntüleri diye haber yapıyor.ayrıca gözlemci ve temsilci raporlarında bu olay yok.

Benim anlamadığım o adam düştükten sonra, alt tribünde tekme atan ya da atmaya yeltenip işin ciddi olduğunu anlayınca uzaklaşmaya çalışan kırmızı kapşonlunun amacı ne ?

O düşen adam fener ajanımı nedir. Yok GS'li çıktı bilmem ne. Böyle olaylar çok olur.

Ben böyle ezik bi taraftar görmedim ya harbiden adamlar acayip tırsıyo Sami Yen'e gelmekten, Ntvspor'da polis kamerasından yayınlamış görüntüleri. Kamuoyu oluşturmaya çalışıyo ezikler. Eğer stad kapama cezası gelirse Federasyon kendi sonunu hazırlar.

Ulan kavga her maçta çıkıyor ne var ki.Burda ki tek sorun lavuğun düşmesi olabilir,o da adam düşürülmüyor resmen atıyor kendini.

Beyler bunların hepsi önceden planlanmış haraketler...

Önemli olan gözlemci raporları.Olayın Pfdk'ya sevk edilmiş olup olmaması buna bağlı.

Eğer raporda yoksa bu görüntülerle sonradan ceza verilebileceğini sanmıyorum ama bunun için kamuoyu oluşturulmaya çalışılıyo anlaşılan.

Galatasaray ile Ankaragücü arasında hafta sonu Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan Süper Lig karşılaşmasının ardından bir kişinin tribünden düşmesi sonucunda sarı kırmızılı ekip PFDK'ya sevkedildi.

Cevap: Düşen taraftar Galatasaray'lı çıktı!..

Benim anladığım şu sen adamın tribünden atılması (gerçekten öyle olup olmasından bağımsız) olayını gerçeğin bir parçası olarak görebiliyorsun bense böyle olmamalı bu gerçekse de değişmeli diyorum...

Yine sen yine süper bir tespit, tekrar tebrik ediyorum. Aynı dili mi konuşuyoruz diye de merak ediyorum.

Lütfen Türkçe olarak okuduğunu anlamayı öğrenmeden bana cevap yazma kaldı ki kabak tadı verdin artık. İlla ki yazacaksan da sana bir ipucu vereyim: o malum mesajımı baştan sona birdaha oku, birde kafanı kaldırıp şu konu başlığına bak ("Düşen taraftar Galatasaray'lı çıktı!..").

Senin gibi bu konuya yaptığı yorumlarla olayın bu noktaya kadar gelmesinde emeği geçen herkesi de ayrıca tebrik ederim. Defalarca söylüyoruz "art niyetli medya bu forumu takip edip aleyhimizde kullanılacak şeyler" arıyor diye. Evet maalesef tasvip edilmeyecek bir kavga olayı yaşanmış fakat kimse kimseyi aşağıya atmamış o arkadaş kendisi atlamış.

Bu durumu Beşiktaş ve Fenerin ceza almasına sebebiyet veren stad içinde silahla vurulma ve bıçaklanma vakalarıyla aynı kefeye koymak adına bir "atılma iftirası" peşinde koşturan şarlatanlar çıkan bu video görüntülerine rağmen hala nasıl saçmalayabiliyorlar bu da apayrı bir "masabaşı çıkar çabası" olsa gerek. Kaldı ki fenerlilerin uykuları kaçıyor Sami Yen de yenilirsek neyaparız düşüncesiyle.

Sen fanatik taraftarların arasında Şampiyon bjk diye bağırırsan olacağı budur,resmen Galatasaray üzerine oyunlar oynanmış,kesinlikle provakasyon söz konusu,zaten ben çocuğun akli dengesinin yerinde olduğunu zannetmiyorum.

Üst Alt