Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz

Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler

kadir çetinkalı ile osman şenher yorum farkı programını yapıyorlardı niçin kaldırıldı?

gs tv son zamanlarda cok iyi yolda, ben pek bakmiyorum internet uzerinden tv ama önemli maclar öncesi sonrasi falan ligtv den bile daha aktif calistiklarini görüyorum son zamanlarda reportajlar, yorumlar vs...

hnw5p.jpg

Digiturk yayınladığı paketlerde türksata gelecek bi ihtimalle türksata gelecek umarım gs tv şifresiz olur

2014 yılın sonlarına doğru uyduya gececeğimizi açıkladılar.

Galatasaray Tv için şunu diyebilirim ki, çok asparagas haber yayınlıyor.

eski maçları yayınlamasını isterim, arada sırada nostalji iyi olur...

Bugün taraftar tepki koymasa, BLOGS adlı programda Galatasaray'a ve Galatasaraylılara ağır küfürler eden bazı kişiler konuk edilecekti. Bu yanlıştan taraftarın twitter'da gösterdiği büyük tepkiden sonra dönüldü. GS TV çalışanları biraz daha ciddiyetle yapmalılar işlerini diye düşünüyorum.

Bugün taraftar tepki koymasa, BLOGS adlı programda Galatasaray'a ve Galatasaraylılara ağır küfürler eden bazı kişiler konuk edilecekti. Bu yanlıştan taraftarın twitter'da gösterdiği büyük tepkiden sonra dönüldü. GS TV çalışanları biraz daha ciddiyetle yapmalılar işlerini diye düşünüyorum.

Önce Rıdvan,sonra bu.Zaten objektif bir kanal olması imkansız,kanalın adı Gs Tv zaten.Biraz daha sert ve kulübüne bağlı olmalı Gs Tv.

Bence o spikerler cok utanc verici, bilmiyorum abartili. Daha gecen den Drogba gol atarsa filan nasil anlatir diye rol vardi...

Bugün digitürkten aradılar türksat lig tv paketime ligtv2 ve 3 ve hediye erotik kanallar tavsiye ettiler 10 tl farkla bende adama ben ing rusya liglerini seyredemiyorum fırsatım yok sadece galatasarayı izliyorum gs tv izlemek için ne yapmam lazım dedim adam gs tv türksatta yok dedi bende yeni geldi kanal listesine ama şifreli dedim oda müşteri temsilcisini arayın görüşün ben bu bahsettiğim kampanya için aramıştım dedi ilginç :D

sorun kanalın başına getirilen adamlarda. atla deve değil avrupadaki bütün büyük klüplerin kanalı var... bak onlar ne yapmış hangi programları kurgulamış taraftara nasıl hitap etmiş... sen de o çizgide programlar yap... ama yok bizimkiler flash tv modunda program çekmeye devam ediyor... tasarımlar berbat, jenerikler berbat, font seçimlerinden efektlere kadar herşey berbat... bu sektörün içinden biri olarak beni extra rahatsız ediyor olabilir ama drogba geldiğinde o hayali gol anlatma hikayesi nedir yaaaa... yıl olmuş 2013 biz arap spikerlere özeniyoruz...

tamam ya konuşturmayın beni fazla çok doluyum bu konuda :)

Televole tarzı programlardan vazgeçip, taraftarın sesi olmalılar! Bugünkü yürüyüşü bir 3G kamera ile canlı yayınlamak çok mu zordu acaba?

"Şampiyonluğun Gizli Kahramanları" harika bir fikir olmuş. Bu fikri ortaya atanların, emeği geçenlerin ellerine sağlık. :)

Takım su anda düz kosu yapıyor.Gs Tv 15-20 saniye gösterdi ve kapattı.

Yahu Düz Kosunun yayınlanmasında ne sakınca var ? Gs Tv'yi sırf Gs'nin antremanlarını görebilmek icin izliyorum.1 dakika bile göstermiyorlar.

Hiç bir fikrim yok çünkü izleyemiyorum.

Artık herkes izleyebilmeli. Kurtarılsın artık şifreli olmaktan.

Gerekirse havuzdan çıkılmalı ve futbol & amatör branşlarımızı GS TV vermeli aynı Benficanın yaptığı gibi .

Üst Alt