Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Gordon-Tutku-Ender

Spanoulis-Jaka-Göksenin

XXX-Shipp-Caner

Ersan-İlkan

D'or Fischer-Furkan-Andric

Bu konunun içinde kadro kurmazsak olmaz :asd:

İzninle XXX için Dario Saric veya Jasaitis'i öneriyorum. :D Hatta keşke Emir'i alabilsek. Fenerbahçe'de körelip gidiyor. Halbuki tam da bizim sistemde yıldızlaşacak hatta Bodiroga'laşacak oyuncu. :(

Sponsorluk için - Evet, birleşme, kaynaşma, kız alıp verme - Hayır bana göre.

Medical Park geçici, bugün var yarın yok, ama kaynaşma olursa uzun süre GS Türk Telekom olarak kalacak, tıpkı bu sene GS Medical Park dedikleri gibi Euroleague'da. Fb Ülker olarak kaldığı gibi uzun süre.

Nerden hortladı bu konu yine? Kaç senedir konuşulan konu, biz Avrupa'da iş yapmaya başlayınca yine ağızların suyunu akıtmaya başlamış.

efesin sahibi bjk li diye biliyorum...

telekom 15-20 yapacaksa süper olur

zaten sezon sonu A lisansini alirsak düzinlerce sponsor gelir ayagimiza bu kesin gibi birsey

medical a da tesekkür etmek lazim kimse sponsor olmazken onlar oldu önceligin onlarda olmasi sartiyla tabii

sezon sonu 15 20 lere cikar sponsorluk anlasmasi kiminle olursa olsun

artik sponsor olayina alismak gerekiyor

oligarch yokki basimizda, kendisi cikarsin cebinden

Gordon-Tutku-Ender

Domercant-Lakovic-Göksenin

Ersan-Shipp-Caner

Savovic-İlkan-Cevher

Zaza-Furkan-Andric

3 transfer'e çok para da harcamayız, 5 yabancı kuralına da uygun

Olursa süper olur! Ayrıca isimlerin önüne, arkasına, sağına, soluna isim yazılması olayını kabul etmeme komik duruyor. Şimdi Regal Barcelona olunca herkes Regal mi diyor; Barcelona... Unutmayalım Katalan milli takımı diye lanse ediyorlar kendilerini. Ayrıca TT sadece Türkiye'de bir marka değil, Avrupa'nın çoğu ülkesinin altyapısında TT damgası var. Onlar içinde bulunmaz fırsat. Onlar reklam peşinde, biz de başarı peşindeyiz. Yarın birgün sponsorluktan çekilirlerse aldığımız kupalar Galatasaray Müzesinde yerlerini koruyacaklar; herhangi bir yere gittikleri yok.

Böyle birşey olursa kadın takımını da kapatalım gitsin. Erkek takımına kaynak yaratmış oluruz.

Medical Park'tan bir kurtulsak hayirlisiyla kimseyle birlesmesekte olur.

Eger bi takim ile birleseceksek bu efes olmali

Hayalden öte bi durum ama olursa her sene bizim ligde full çeker EL'de en aşağı final four oynarız.:D

Aslında olabilme ihtimali olan ve olursa da çok güzel olacak olan bi durum. Türk Telekom'dan gelecek oyunculara ihtiyacımız yok pek ama sponsorluk anlamında ciddi kazanç sağlar Türk Telekom, ayrıca sağlam bir altyapıları var ordan gelecek genç oyuncular da bize fayda sağlar. Bu yönlerden bakarsak çok çok iyi olur bizim için.

Ama Medical Park ile olan sözleşmeyi nasıl ederler bilmiyorum.

edit: 2008'den beri gündemde olan bir iddiaymış bunu da göz önünde bulundurun renkdaşlar:asd:

Saçma olur. Biz şikeci değiliz.

Biz Galatasaray'yız ve başarılarımızı Galatasaray olarak kazanmalıyız. Hiç kimseye ihtiyacımız yok. Kupa alınca Galatasaray yazacak sadece GS Türk Telekom yazarsa bir b.ka yaramaz. İstersen Dünya şampiyonu ol.

Eğer böyle birşey olursa bu yönetimi de Adnan Polat yönetimi gibi unutmam mümkün değildir.

Bilmedigimden soruyorum sakin yanlis anlamayin

Simdi biz bu yil Sampiyon olursak Galatasaraymi yazacak yoksa Galatasaray MP mi?

Bilmedigimden soruyorum sakin yanlis anlamayin

Simdi biz bu yil Sampiyon olursak Galatasaraymi yazacak yoksa Galatasaray MP mi?

farkeden ne ki?

futbol takımı uefayı alınca sponsoru yokmuydu?

bırakın böyle düşünmeyi şimdi Barcelonanın ismi Regal Barcelona, Real'in Baloncesto Real Madrid.

Kulüpler para basmıyo, mecburen sponsora ihtiyaç var. fbülker tamam beleşçilik gibi algılansada bu birleşme sportif başarıdır. haa ülkerin sahibi fenerliydi o yüzden beleş oldu onlarınki ama bi sponsor ya da firmayla birleşmek sportif başarıdır kim nederse desin.

yok ben kupa alınca gs yazacak falan diyosanız 100 yıl kupa göremezsiniz o ayrı. dicem o ki eskide kaldı onlar

Israrla söylüyorum Oktay Mahmudi2nin en çok istediği ve alınması için kadroyu ona göre kurduğu, bütçeyi ona göre kullandığı oyuncu PEKOVİÇ'tir inşallah yeni sponsor yada şuanki sponsor bu oyuncuyu sene sonu kadroya katılmasını sağlar.

Kendi fikrimse aynen şudur Pekoviç > Kristic, Avrupa'nın tartışmasız açık ara durduralamaz 1 numaralı pivotudur, ayak oyunları post up lar, pick and roll her türlü oyunda en iyi uzundur Partizan'ı tek başına Final-4 cıkardı yaa daha ne olsun, en az yıllık 2.5-3€ alır ama kesinlikle aradığımız isim Pekoviç- Andric- Furkan 5 numarası EL için idealdir, 4 numara içinde kocun en cok istediği isim Ersan ama o bizim teklifimize Türkiye'de oynamak istemiyorum eşim İspanya'ya gitmek istiyor deyip Efes'e imza attı, eğer Pekoviç - Ersan transferleri yapılırsa hoca başka oyuncu bile istemez ve harbiden durdurulmaz oluruz.

Üst Alt