Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi

Kritik cümle -zaman verilirse. Türkiye de o zaman kimseye verilmedi bugüne kadar.

Ne yani Fenerbahçe'ye mi dönelim? Galatasaray her zaman sabırlı bir camia olmuştur, doğru yatırımları yapan bir camia olmuştur. Son yıllarda bir acayiplik oldu kulüpte, ama 3-5 medya mensubu eleştirmesin diye koca kulüp başkalarına göre yönetilmez. Bu yüzden Avrupa'da bile 1 var olup 5-6 sönüyoruz, İstanbul'da maç kazanan anadolu takımları misali o gün denk gelirse. Gün kurtarmaya yönelik oldu herşeyimiz.

Son düzenleme:
Eskiden iyi haber yapiyorlardi, sanirim yönetimde tanidiklari bir adam vardi ama artik güzel salliyorlar.

Yazin da burada gündeme gelen adamlar hemen haber oluyordu, Gignac Ayew Huntelaar falan.

gazetecilerin(özellikle spor gazetelerinin) işi bu. sallamasyon haber. internetin her eve giremedigi yıllarda fanatik-fotomaç ile bir nesli iyi uyuttular.

Bu dediğine kendin inanıyormusun. Keşke Türkiyede böyle şeyler olsa ama şampiyon olamassa sezon sonu kovulur çok net bu. Malesef Türkiye gerçekleri farklı böyle proje hocaları bizim ülkede tüysüz tavuğa döner yolarlar bunları yerli kaşarlar.

Valla ben kendim inanıyorum, ama diğer dediklerinde haklı olabilirsin ama o da yine bizim elimizde, şampiyon olamadığında tepki vermezsek ışık gördüğümüz adama, devam edilir sonraki sene de.

Bu adam gelsin bu sene şamp olmayalım önemli değil çünkü sonraki yıllar bizim olur ard arda.

Monchongladbach da gecen sene ayni seyi dusundu fena degildi de bu sene ilk 6 maci kaybedince bastilar tekmeyi.

Bielsa gibi bu da asiri overrated. Sampiyonlugu olmayan adamlar. Favre takimini kume dusurmus adam. Biz 8-9 haftada yollariz bunu.

Son düzenleme:
Dedigim gibi yerlilere batar biraz caliskanlik. Bu adami da yiyip bitirirler Prandelli de oldugu gibi.

Prandelli'nin savunulacak hali yok ama belirli kesimler tarafindan takim icinde sabote eldigini düsünüyorum. Hamza gelir gelmez tel tel dökülen oyuncularin hepsi birden canlanip tabiri caizse köpek gibi kosuyordu.

Dedigim gibi yerlilere batar biraz caliskanlik. Bu adami da yiyip bitirirler Prandelli de oldugu gibi.

Prandelli'nin savunulacak hali yok ama belirli kesimler tarafindan takim icinde sabote eldigini düsünüyorum. Hamza gelir gelmez tel tel dökülen oyuncularin hepsi birden canlanip tabiri caizse köpek gibi kosuyordu.

bu defa yemez bence. sonradan farkına vardık durumun. şimdi durum değişik. Favre gelirse kayıtsız şartsız desteklemek lazım taraftar olarak adamı. yoksa dayanamaz bizim ülkeye fazla

favre mevzusu tuchel gibi olucak sonra hep beraber onun maclarını izleriz :s

Son düzenleme:
Üst Alt