Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi

yahu bu adamı getirip yerlileri kovmak bu kadar mı zor ..
yerli çetesi gitse zaten sorunların %90 ı çözülür.

sneijder kadar hızlı pas trafiğini yönetebilecek 10 numara dünyada az bulunur podoslki zira yabancı değil bu tarz oyuna.
yasin keza uyum sağlayacaktır sinan gümüş de alman ekolünden.

chedjou defansta topu dikine çıkartabiliyor , denayer de pas oyunu için biçilmiş kaftan.hakan balta ayağına hakim ve çete ile alakası yok.

elimizde bu oyun şablonuna uygun bir kadro var sadece forvet ve orta saha transferi ile bu sene götürülebilir şampiyon olmasak da güzle futbola ben fitim.

-----------------------------muslera---------------------

---kevin--------denayer---------------hakan------carole--

------------------------------chedjou--------------------

-----jose-------selçuk------------sneijder------podolski---

----------------------------burak-------------------------

hiç transfer yapmadan sezon sonuna kadar böyle gideriz. favre'ın istediği tika taka futboluna uygun orta saha ve kontra atak için uygun bir forvet.

Öncelikle sezon ortasında yabancı getirilmesine karşıyım.Süper Lig tarihinde sezon devam ederken gelip şampiyon olan yabancı hoca yok.Favre gelirse bu sene yaşanacak olası başarısızlıkta kredisini tüketecek.

2.si Favre Zürih dışında şampiyonluğa oynayan takımlarda çalışmamış.Zaten Zürih dışında şampiyonluğu da yok.Yabancılar arasında tercihim olmaz kendisi.

Sezon ortasında ya yerli gelmeli ya da ülkeyi bilen 1 yabancı.(Daum,Lucescu)

Ama ülkeyi bilmeyen yabancı olacaksa da Werder Bremen'i şampiyon yapmış,Werder Bremen'le 6 sene ŞL tecrübesi olan,2 kere ŞL gruplarından çıkmış,2 kere ŞL gruplarında 3. olup UEFA'da final ve yarı final oynamış,6 senede gruplarda sadece 1 kez sonuncu olmuş Alman Thomas Schaff benim adayım.Şu an kendisi boşta.

Favre gelirse yanına yerli yardımcı almak lazım. Kim olur bilmiyorum. En yakın sanırım Umit Davala var şu an boşta ve kabul edebilecek. Gelirse ve kendisine süre tanınırsa sanırım bişeyler değişir.

Öncelikle sezon ortasında yabancı getirilmesine karşıyım.Süper Lig tarihinde sezon devam ederken gelip şampiyon olan yabancı hoca yok.Favre gelirse bu sene yaşanacak olası başarısızlıkta kredisini tüketecek.

2.si Favre Zürih dışında şampiyonluğa oynayan takımlarda çalışmamış.Zaten Zürih dışında şampiyonluğu da yok.Yabancılar arasında tercihim olmaz kendisi.

Ama ülkeyi bilmeyen yabancı olacaksa da Werder Bremen'i şampiyon yapmış,Werder Bremen'le 6 sene ŞL tecrübesi olan,2 kere ŞL gruplarından çıkmış,2 kere ŞL gruplarında 3. olup UEFA'da final ve yarı final oynamış,6 senede gruplarda sadece 1 kez sonuncu olmuş Alman Thomas Schaff benim adayım.Şu an kendisi boşta.

1. sine cevabım bu seneyi harcıyabiliriz bjk şampiyon olsun
2. yani eğer şampiyon olmamıs diye hoca bakıyorsak işimiz zor tuchel şampiyn mu oldu? vitor perria 2 takımı şampiyon yapmıs oynattıgı oyun ortada

dediğim gibi sistemi tamamen değiştiricek biri gelmeli 14 yabancı hakkımız bu sonuna kadar en iyi şekilde anca yabancı bir adamla kulllabiliriz
şu daum lucescu denizli muhabbeti bitse ne kadar güzel olur dünyanın her yerinde bir sürü hoca var daum liigi biliyor diyorsunuz geldiğinde oynanan lig ile şimdi arasında dağlar var ve dağlar gittikçe artıcak yabancı oyuncu olayı sayesinde

Aslında tam da hızlı pas oyununu yapabilecek orta sahamız mevcut (Sneijder, Emre Ç, Jose Rodriguez, Poldi gibi..) inşallah beni şaşırtırlar da Favre yeni teknik direktörümüz olur.

Ne yani Fenerbahçe'ye mi dönelim? Galatasaray her zaman sabırlı bir camia olmuştur, doğru yatırımları yapan bir camia olmuştur. Son yıllarda bir acayiplik oldu kulüpte, ama 3-5 medya mensubu eleştirmesin diye koca kulüp başkalarına göre yönetilmez. Bu yüzden Avrupa'da bile 1 var olup 5-6 sönüyoruz, İstanbul'da maç kazanan anadolu takımları misali o gün denk gelirse. Gün kurtarmaya yönelik oldu herşeyimiz.
Fenerbahceye donmedik mi zaten cuvalla TD degistik son yillarda

Kısa dönemi heba edip gelecegi kazanalim (favre ya yarım sezonu feda edelim)
Favre gladbachi 3. Lüge kadar yükselmiş yüce bi td. ( Zaten 1. Daima Bayern. Oranın ikincisi aslında şampiyon sayılması gerek)

Favre az bütçeyle müthiş takım kuruyor. Gençlere çok ama çok önem veriyor. Herkesin bildiği gibi bi sistemi var. Belki başta tokezleye bilir. Ama ondan sonrası yolu açıktır hocanın

Ben gayet olmluyum. Ben Mustafa Denizli'ye olumsuzum.

Denizli'ye ben de olumsuzum.

1. sine cevabım bu seneyi harcıyabiliriz bjk şampiyon olsun
2. yani eğer şampiyon olmamıs diye hoca bakıyorsak işimiz zor tuchel şampiyn mu oldu? vitor perria 2 takımı şampiyon yapmıs oynattıgı oyun ortada

dediğim gibi sistemi tamamen değiştiricek biri gelmeli 14 yabancı hakkımız bu sonuna kadar en iyi şekilde anca yabancı bir adamla kulllabiliriz
şu daum lucescu denizli muhabbeti bitse ne kadar güzel olur dünyanın her yerinde bir sürü hoca var daum liigi biliyor diyorsunuz geldiğinde oynanan lig ile şimdi arasında dağlar var ve dağlar gittikçe artıcak yabancı oyuncu olayı sayesinde

1.Bu sene şampiyon olamazsak sen bu seneyi harcayabilirsin ama medya ve taraftarın büyük kısmı "3 kupalı hocayı gönderdiniz Favre'yi getirdiniz hata oldu diyecek." Yeniden yerliye döneceğiz.

2.si Tuchel genç 1 hoca olduğu için şampiyon olamaması normal karşılanabilir 1 durum.Toy haliyle bize gelseydi büyük ihtimal başarılı olamayacaktı.Vitor'a gelirsek Porto'ya gelmeden önceki 10 sezonun 7'sinde zaten Porto şampiyon olmuş.Olympiakos'ta da durum farklı değil.Her sene şampiyon olan bir takım.Vitor başarılı biri değil.

Daum sadece bizim ligde değil Almanya'da da başarılı olmuş biri.Stuttgart'la şampiyon olmuş.2000'lerde Almanya milli takımına gidecekken kokain davası sebebiyle milli takımı kaçırmış 1 hoca.

Son düzenleme:
Kısa dönemi heba edip gelecegi kazanalim (favre ya yarım sezonu feda edelim)
Favre gladbachi 3. Lüge kadar yükselmiş yüce bi td. ( Zaten 1. Daima Bayern. Oranın ikincisi aslında şampiyon sayılması gerek)

Favre az bütçeyle müthiş takım kuruyor. Gençlere çok ama çok önem veriyor. Herkesin bildiği gibi bi sistemi var. Belki başta tokezleye bilir. Ama ondan sonrası yolu açıktır hocanın

Ben de diyorum ki Almanya'da şampiyonluk yaşamış Daum ve Schaff varken neden Favre'yi alıyoruz?

Fırsatı olup da getirmeyen Galatasaray'a ihanet eder !

Bu adamı getirip sezon sonuna kadar ligi tanıması , gelecek transfer dönemi ve sezon içinse takımını kurup bir şeyler göstermesi için şans verilmeli.

Denizli'ye ben de olumsuzum.

1.Bu sene şampiyon olamazsak sen bu seneyi harcayabilirsin ama medya ve taraftarın büyük kısmı "3 kupalı hocayı gönderdiniz Favre'yi getirdiniz hata oldu diyecek." Yeniden yerliye döneceğiz.

2.si Tuchel genç 1 hoca olduğu için şampiyon olamaması normal karşılanabilir 1 durum.Toy haliyle bize gelseydi büyük ihtimal başarılı olamayacaktı.Vitor'a gelirsek Porto'ya gelmeden önceki 10 sezonun 7'sinde zaten Porto şampiyon olmuş.Olympiakos'ta da durum farklı değil.Her sene şampiyon olan bir takım.

Daum sadece bizim ligde değil Almanya'da da başarılı olmuş biri.Stuttgart'la şampiyon olmuş.2000'lerde Almanya milli takımına gidecekken kokain davası sebebiyle milli takımı kaçırmış 1 hoca.

denizliye olmasın diyorsun, lucescu zaten gelmez nasıl bıraksın

o zaman senın önerin daum öyle mi?

yabancı hoca iş yapmaz bizde yerli oyuncular sıkıyı gördü mü içten sabotaj yapar kellesini alır hocanın o yüzden bu durumda en iyi isim mustafa denizli bana göre yoksa bende disiplinli sert yabancı bir hoca isterim özellikle felix magath ama yerliler buna engel..

Üst Alt