Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı] - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Beter olsunlar.. Sağ bek'e iyi bir oyuncu istiyorum. Gerisi Teferruat..

Sabri Ugur Ucar'a bin basar? Nede olsa Rijkaard Sabriyi oynatiyo?[/B]

Hayir, Ugur Sabriye bin basar.

Ugur neden oynatilmiyor ben bilmiyorum.

Rijkaard : "ben hazir olan oyunculari oynaticagim, gencler olsun as oyuncular olsun farketmez"

Buna benzer birsey demisti Rijkaard yanilmiyorsam Tobol maci öncesi.

Ya hazir degil ki cok dogal daha yada sakatliktan yeni ciktigi icin Puyol izin vermiyor daha oynamasina. Yani Rijaard ve ekibi Sabriyi daha formda, daha hazir görmüsler ki onu oynatiyorlar.

Emre güngörün öyle agir sakatligi yoktu.

Hep degisik sakatliklar oldu onunkiler.

Yani anliyacagin antremanlarda Gökhan zan Emreden daha iyi performans ortaya koyuyor olmali ki ilk 11 de yerini aliyor.

Emre güngör varken Gökhan zan ilk 11 cikar deseler sezon öncesi inanmazdim ama cikiyor iste.

Aurelio haberleri doğru ise Tobi yolcudur. :( Bu kadar çok orta saha bolluğu varken Aurelio ile ilgilenmek mantıksız geliyor. Forvetten önce savunmaya mutlaka bir yabancı alınmalı.

Duyumu veren kişiyi ben tanımıyorum ama forumda fazlada takılmıyorum güvenilirmi değilmi bilmiyorum aynı duyumu tribundergiyede yazmış onu gördüm

hocam şu kaynağı caps alıpta koyun görelim bizde isterseniz, birde bunu diyen güvenilir midir gerçekten?

Tahminim defansa Lucas Neill'i alırlar. Tobi bu yıl sakatlık sorunu yaşamaz diye düşünüyordum ama eğer öyle bir risk bariz varsa Tobi'yi yollayarak +1 yabancı kontanjanı daha açarlar. Bu kontenjanı genç, yetenekli ve Baros'a alternatif olacak yabancı bir yıldız adayı alarak kapatırlar. Tobi giderse Aurelio hamlesi bekliyorum.

uA'daki kişi için güvenilir diyolla :D

heran herşey olabilir.

utku boztepe

moderator diye biliyorum

eskiden uyeydim oraya

Forvete alıncak adam büyük ihtimalle genç ve Barosu zorlayacak biri olur.Öyle büyük isim beklemeye gerek yok.

kimi alırlarsa alsınlar nonda dan iyi olacağı kesin...

renkdaşlar bu genç forvet remy olmasın:Dhani bi ara turkspor.net kara boğa diye haber vermişti.gerçi bonservisi yüksekti ama.böyle adamlar barosun yedeği kalmaktan gocunmaz.ama gidipte baros ayarında adam aldınızmı huzursuzluk çıkar.ne olursa olsun ilk hedefimiz sağ bek olmalı.sonra forvet.veya linderoth la m.topal gidici gibiyse aurelio manyak olur bu takıma.yenilmez armada oluruz heralde..:D

Nonda'nin gitmesi Keita acisindan kotu olur, cunku ikiside ayni dili konusuyor. En iyi sekilde anlasabilcegi isim Nonda o giderse, onun icin ilk sene biraz zor gecebilir. Elano icin isi Leo Franco var ayni dili konusan, bide tercuman :D

Üst Alt