Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı] - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]

Ya o kadar iyi transferler yapıyoruzki,artık resmen bu para nerden geliyor bırde yazık olmazmı paralara diye düşünmeye başladım :D

Arkadaşlar kaç yabancımız oldu şimdi?

Geçen günlerde ülker sponsor olunca geldi para ama bu maaş giderlerini karşılayabilmek için şirketlerin birleştirilmesi kesinlikle şart.

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

bu site elanoyu 22.44 de açıklamış inş bu haberleride doğrudur bahsettikleri stoper bence neildir forvette gençç tanınmamış biridir

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]

Ben kulubun muhasebecisi degilim..Bu konuda da haklisin cag atlatmistir..Ancak Divan da aciklanan borcu kapatmiyor bu paralar..

Bu borc harc meselesinden kurtulalim bir an once..Elano gelmeseydi de ben transfer sezonunu kafamda kapatmistim..

Soylemeye calistigim da buydu..Gerci A.Polat`ta Aslantepe`den gelecek gelirleri sirket birlesmesinde kullanacagiz transferlerde degil diye..

Umarim yukarida yazdiginiz gelecegimizi belirleyecek anlasmalardan gelen para trasnferlere kullanilmiyordur..Umarim da bir yoneticimiz elini cebine atip yapiyordur..

Galatasaray`in su anki butcesi bu anlasmalara ragmen her yil + 10-15 milyon Euro transferleri kaldirmaz.. Su ana kadar yapilan transferlerin maliyetlerini gelecek oyuncularin yillik maliyetlerini de hesaba katinca isler biraz zor gorunuyor seneye kale direklerine sponsor almazsak..

Yoksa ben de istiyorum yarin da Neill Aurelio Sezer Ufuk gelsin..:rolleyes: Arkasindan bir de Robben patlatsinlar..

Gecen sene bu kadroyla sampiyonlugun en buyuk favorisiydik ve Sabri yine sag bek oynuyordu..Ondan onceki yilda oradaydi..:rolleyes:

Sadece tedirginligimi dile getiriyorum..Baska bir yerde de yazdim..Sezon ortasinda futbolcular 3 aydir paralarini alamiyorlar haberlerini okumak istemiyorum artik..

Adnan Polat mali kurulda açıkladı, kulüp 90 milyon TL zarar etmiş bu sezon. Şirketler birleşmezse bi 90 daha zarar ederiz. Öncelik şirketler olmalı. Şirketler birleşirse kar ederiz.

valla nerden geliyor bu değirmenin suyu demeden duramıyorum.

tamam transfer de önemli ama öncelik şirketlerin birleşmesinde olmalı, bunu adnan polat da hep söylüyor.

bu site elanoyu 22.44 de açıklamış inş bu haberleride doğrudur bahsettikleri stoper bence neildir forvette gençç tanınmamış biridir

Hepsi habertürke bakıp koydular renktaş takımla o yüzden. zaten beklediğimiz birşey değil mi stoper transferi itibar etmemek lazım. amaç gelirse biz demiştik demek.

Arkadaşlar ehliyet kursuna kaç gün gitmezseniz geçersiz sayılıyor bilgisi olan varmı alakasız oldu ancak söylerseniz iyi olur

medyaspor u takip edin resmi siteden 1 saat öncemi ne açıkladı elano yu...

Medyaspor bu sefer tutturdu ama o kadar cok salliyorlar ki. Medyaspor'u transferler hakkinda degilde diger genel bilgiler hakkinde takip etmek gerek. Transfer haric bir cok seyleri dogru ($ike olaylari, Azize'nin TFF'e Arda'ya ceza verin demesi gibi vs vs).

Transferlere gelince, en cok istedigimde budur. 1 defans 1 forvet. Sezer Ozturkte alinirsa cok iyi olur, Elano'ya alternatif olur. Umarim 3 oyuncu katilir takima. 1 defans 1 orta saha 1 forvet. Orta saha Sezer Ozturk olsun. Linderoth (sakat degil, adelesinde sertlik var buda cok normaldir, 2 sezon neredeyse oynamadi, yani hemen hazir olmasi beklenemez tipki Ugur Ucar gibi) satilmasin, ha yok yine bu sezon sakat olacaksa gonderilsin tabi ama bence bu sezon oynayacaktir, en azindan oyle umuyorum dolasiyla Nonda satilsin. Forvet'e cok genc yedek beklemeyi sorun etmeyecek ayni zamanda cok kaliteli bitiriciligi cok yuksek olan bir yabanci gelsin. Defansada Collocini gibi cok yonlu bir oyuncu gelsin. 8 yabancimiz olur, Linderoth ve genc forvet yedek bekler muhtemelen.

Ah keske istedigim gibi olsa. Tabi bu takima 3 transfer daha yapilirsa ve diyelim bu 3 haric Aurelio'da gelirse ki gelmez ise bile imkani yok bu kadro'yu 25'e indiremezsin. Yine 28lerde kalir. Ha yok SABRIYI falan gondereceksen olabilir ama onu gondermez. Adam jubilesini 40 yasinda bizde yapar, kimse bir turlu gonderemiyor. Birde gol atti, iyice Rijkaard'in gozune girmistir. Ugur Ucarda yalan oldu Sabri yuzunden, onu bu sezon cok gormeyiz sag bekte bence.

Birde Arda'ya gelince, Arda onu bu sezon orta alanda kullanir. Sol aciga hapis etmemek gerek ki mantikli bir futbolsever Arda'nin orta alanda cok daha faydali oldugunu gorur.

Neyse sahsen ben oyle 3 transfer beklemiyorum. Max 2 bekliyorum. 1 yabanci 1 yerli oda galiba Sezer Ozturk olur. 3 olsa bile 2 yerli alinir. Malum elde bir cok takasta kullanilacak oyuncular mevcut.

yeter yaa bence defansa forvete vs ye gerek yok :))

Nonda iş yapar bu sistemde eğer düşünülüyorsa Perez gibi bir sağbek gerek..

bana kalırsa yönetim fazlasıyla elinden geleni yaptı. Bu kadro herşeye yeter bu sene

Her sene bir yerleri eksik takım olmaktan bıktık.Forvet var orta saha yok, orta saha var kaleci yok, kaleci var stoper yok, ne bu yahu.Bu kadar yatırımın üzerine biraz daha para harcayıp komple takım olmalıyız.

Bu sene komple takım olmayı başarabilirsek, gelecek yıllarda transfere yüklü paralar harcamak zorunda kalmayız.

Her sene bir yerleri eksik takım olmaktan bıktık.Forvet var orta saha yok, orta saha var kaleci yok, kaleci var stoper yok, ne bu yahu.Bu kadar yatırımın üzerine biraz daha para harcayıp komple takım olmalıyız.

Bu sene komple takım olmayı başarabilirsek, gelecek yıllarda transfere yüklü paralar harcamak zorunda kalmayız.

öyle bir planı olabilir yönetimin ne de olsa sürekli taksitle alıyoruz oyuncuları, gelecek senelerde taksitleri öderiz. :D

Bence Sezer , Ufuk ve yabancı çok yönlü bir defans oyuncusu alıp transferi kapatırız.

Defans ve forvet için girişimlerimiz varmış arkadaşlar fossacimbomun dediğine göre ayrıca ek olarak aurelionun davasını da bekliyormuşuz. Nonda gidici sanırım Bianın kişisel olarak istenmeyecek yönleri varmış(hırsızlığa falan karışmış). Sezer ve Ufuk içinde transferin son günlerini geliyoruz sanırım fiyat açısından aslında Nonda Mehmet Güven Volkan Aykut ve Özgürcanı versek yeter diye düşünüyorum.

Defansa Lucas Neill gelsin bitsin bu iş.Ligde Uğur toparlarsa stoper de oynar,Avrupa tecrübesi de var.İnsallah Lucas Neill gelir.

Üst Alt