Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı] - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Defans ve forvet için girişimlerimiz varmış arkadaşlar fossacimbomun dediğine göre ayrıca ek olarak aurelionun davasını da bekliyormuşuz. Nonda gidici sanırım Bianın kişisel olarak istenmeyecek yönleri varmış(hırsızlığa falan karışmış). Sezer ve Ufuk içinde transferin son günlerini geliyoruz sanırım fiyat açısından aslında Nonda Mehmet Güven Volkan Aykut ve Özgürcanı versek yeter diye düşünüyorum.

Bia kim

Fossa falan bırakın Allah aşkına..Hala blog muhabbeti var..Defans ve Forvet oyuncusu bekliyorum..

gerek yok yabancı defansa..

yabancı forvetde genç olacaksa ucuz olacaksa yedek oturacaksa olabilir..

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]

Eğer böyle bir şey varsa bir yabancıyı göndermek zorundayız. O da Nonda olur herhalde. Ama yönetim gelecek vaat eden, yedek kalmayı sorun etmeyecek, kaliteli ama kesinlikle genç bir yabancı forvet alabilir, Milan Baros'a alternatif olması için.

https://www.youtube.com/watch?v=xhb1LJdpizs

Bu adam gibimi:f50::f50::f50:

bi şekilde yönetime duyuralım şu adamı.

2 sene içinde 15e satarız.

Baros'a yedek lazım.Zaten müthiş bir forvetimiz var.Ona yedek genç bir oyuncu bulabilirsek güzel olur.Olmazsada canları sağolsun.

arkadaşın söylediği Doubia isimli topçuya baktım, 22 yaşında young boysda takılıyo, sadece 8 maça ilk 11 başlamış, 20 gol atmış İsviçre gol kralı olmuş, baya beğendim zenciyi..

Çok yönlü bir savunma oyuncusu şart..8taşlılar'ın tek tesiellisi savunmama oyuncusu almayışımız.Bir savunma oyuncusu alırska rakipler daha çok çekinir..

Avrupada hızlı oynayan takımlara karşı işimix zor olur..Savunmamıza hızlı,kademelere iyi girecek biri sart..

yedek forvet okadar önemli değil transfer yapacaksak eğer stopere olmalı bu.

şaka gibi haldun abi yokken inamotolarla uğraşırken haldun abi geldikten sonra alınan adamlar onlara ödenen paralar inanılmaz ya bu adamı başbakan filan yapmak lazım :)

Ne forvet, ne sag bek nede orta saha

bize uzun boylu olmayan, hizli, oyunu aca bilen ve azcik teknik bir stoper lazim.

Gökhan-Servet ikili önemli maclarda bizi rezil eder. Gökhan-Servet ikili derbi maclari ve avrupa maclari düsünmek bile istemiyorum!

Tamam daha sezonun basi, hazir degiliz falan ama yinede Hazirlik maclarda ve UEFA maclarda Gökhan-Servet ikilinin ne kadar tehlikeli ikili olduklarini gördük. Servet ve Gökhani taniyan herkes biliyor ki bu 2 oyuncu yan yana oynadiklari zaman her an herseye hazir olmalisin.

Emre güngör 2-2.5 sene önce yarim sezon guzel performans ortaya koymustu, dogru ama bu cocuk 2 senedir ortalikta yok. Artik 2 de 1 sakatlanmazsa bile o 2 sezon önceki performansin aynisini bir daha gösteriri mi belli degil. Ayrica o sezon takim olarak defans anlaminda cok iyidik ve böylece cok az gol yerdik. Emreyi tabi ki beyenmistik o sezon ama öyle extra isler de yapmamisti yani. Sakatligi yok suan bildigim kadari ile, niye Gökhanin yerine ilk 11 yerini almiyor?

Cunki Rijkaard ve ekibi Gökhani daha hazir görüyorlar yada daha iyi diyim, gerisini siz düsünün. Emre Güngör artik kendisini ceki - düzen vermeli!

Transfere gelince Mensah cok iyi olurdu diyorum. Neil de fena olmazdi diyorum.

Ama kesinlikle saglam bir yabanci stoper lazim, kesinlikle!

Ayrica Sayin Polat bulursak genc vaad eden bir yetenek alicagiz demisti.

Forvete böyle bir oyuncu alabiliriz gibi geliyor bana.

Honda olmaz ama artik, en az 5 milyon isterler ve bu rakam bizim icin cok.

Ufuk ve Sezer bizde gibi bakiyorum.

En azindan bu 2 oyuncudan birini bu sezon alicagiz kanimca.

En son haberlere göre ikiside kadro disi kalmis ve Galatasarayin teklifini bekliyormus Manisa.

Öncelikle sağ bek sonra da stoper e ihtiyaç var gibi gözüküyor... tabi Üstünel işini bilir...

Baris, Emre Gungor konusunda sana katilmiyorum. Ha evet gecen sezon surekli sakatlandi ama hic hazir olmadig icin surekli oyuna suruldugu icin sakatlanip durdu. Ayrica senin mantigina gore Sabri Ugur Ucar'a bin basar? Nede olsa Rijkaard Sabriyi oynatiyo?

Baris, Emre Gungor konusunda sana katilmiyorum. Ha evet gecen sezon surekli sakatlandi ama hic hazir olmadig icin surekli oyuna suruldugu icin sakatlanip durdu. Ayrica senin mantigina gore Sabri Ugur Ucar'a bin basar? Nede olsa Rijkaard Sabriyi oynatiyo?

ya cidden bu sabri sevdasını anlayamadım gitti rijkaardın, sistemini oturtması için taraftar olarak 1 yıl pek birşey beklemeden sabır gösterebiliriz ama sürekli oynayan bir sabriye 1 ay bile tahammül edilmez gerçekten:mad::mad:

:D Yonetim angutlarin halini hiç dusunmuyormu? Adamlar Elano'nun sokunu atamadilar daha ustlerinden.

Üst Alt