Galatasaray'dan Badou Ndiaye Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okuduklarıma inanamıyorum Alp Basma.

Hele hele bunları senin yazdığına. Ndiaye taş çatlasa 3 maçta falan çok iyi ya da senin deyimin ile muazzam oynamıştır.

Dün de yazmıştım orta sahamızda yıllardır oluşan enerji ve direnç eksikliği ve yokluğu yüzünden Ndiaye enerjisi ve gücüyle göz boyuyor. Öyle aman aman top oynadığı falan yok. Nasıl göremiyorsunuz bunu anlamıyorum gerçekten.

Insanlar sımsıkı sarılıyor ilk ümit veren adama. Geçen sezon da Tolga ya yapılıyordu aynısı daha doğrusu benzeri çok koşuyor her yere basıyor diye.

Hâlâ şaşkınım 16 maçın 10'unda muazzam oynadı demene.

sent via GSC

Son düzenleme:
Yahu mentalitesi 10 üzerinden 5 adamın.

Duracağı yeri bilmiyor mahalle maçlarındaki oyuncular gibi bam güm koşuyor adamların üzerine dolayısıyla denk geldiğinde de faul yapıyor yok yere, oyun içi dengesi yok saha vizyonu yok, şutu yok.

Body balance yönünden iyi ve patlayıcı dribblingleri var bunun da ilk yarı için ortalaması maks 0.5.

EPL'de futbolu baştan öğretmedikleri sürece bir şey de yapamaz zaten, bir de muazzam oynadı falan diyorlar ya forumun futbol bilgisinin yerlerde süründüğünün ispatı resmen.

Aynen öyle, pata küte dalıyor.Şimdi bana ırkçı da diyecekler :eek:ley: ama genlerin birbirine göre avantaj ve dezavantajları var, genel durum da bu maalesef..

Ndiaye kalsın sene sonu satılır diyenler zaten sözleşme fesih bedeli 18 milyon euro olacak sezon sonu. Şimdi oynamaya devam ederse ekstra 1.5 milyon euro daha verecez osmanlıya. 16ya şimdi giderse aynı para.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ndiayenin iyi oynadığı 6 maç varsa en az 4ünde 60.dakika sonrası tırtlamıştır.
Dinamizm kaynağı evet de kante muamelesi çekmek ilginç.
Dinamizm getiren adam 6 aydır 50.-60. Dakikalardan sonra çöküyor."genel olarak "

Aynen öyle, pata küte dalıyor.Şimdi bana ırkçı da diyecekler :eek:ley: ama genlerin birbirine göre avantaj ve dezavantajları var, genel durum da bu maalesef..
Alt yapı eğitimi ile alakalı o Berkan daha çok. Bu Türkiye'de de var oyun zekası yüksek kaç oyuncu çıkartabildik bu zamana kadar.

Sabri fiziksel olarak müthiş bir adamdı, ayakları da sıfır değildi ama yıllarca alay edilen bir oyuncu oldu mesela. Yine 8-10 numara oynayan sayısız adam mental problemlerden ötürü yok oldu.

Pogba uç örnek ama onun gibisi de çok var.

Şu Dembele şu an bizde olsa koşmanın o kadar da gerekli olmadığının dersini verirdi de o tarz bir adam bulmak ve almak bayağı zor.

Ndiaye kalsın sene sonu satılır diyenler zaten sözleşme fesih bedeli 18 milyon euro olacak sezon sonu. Şimdi oynamaya devam ederse ekstra 1.5 milyon euro daha verecez osmanlıya. 16ya şimdi giderse aynı para.

2019 o kalıp şampiyon olduktan sonra gitmesinde sıkıntı yok

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2019 o kalıp şampiyon olduktan sonra gitmesinde sıkıntı yok

Ben farklı bir ilk yarı izledim sanırım. Ndiaye takımın yıldızı oldu bir anda. Ben futboldan anlamıyorum demek ki. Benim izlediğim ilk yarı da Ndiaye gayet vasat bir performans sergiledi birçok maçta. Bu paralara gitmesi bence müthiş

Ben farklı bir ilk yarı izledim sanırım. Ndiaye takımın yıldızı oldu bir anda. Ben futboldan anlamıyorum demek ki. Benim izlediğim ilk yarı da Ndiaye gayet vasat bir performans sergiledi birçok maçta. Bu paralara gitmesi bence müthiş

Konu iyi oynadığı değil bence profili çok uygun bir oyuncu bizde olmayan yıllardır enerjik oyuncu eksikliğini kapatıyordu
Koşup gelip bir ters top çalıyordu takımın motivasyonu artıyordu yoksa zaten herkes hem fikir yeterli perfornmans sergilemediginden

Son düzenleme:
Ndiaye i kişisel olarak tebrik ederim. Çok hızlı atlıyor seviyeleri. Osmanlı-Galatasaray-Premier Lig. 15-18m arası teklif varsa ve kendisi çok istekliyse yollayalım. Kalırsa hem faydalanamayız, hem de devre arası nı transfersiz kapatırız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya hayır şu mevzu ne zamandır var madem gidicen madem kafan karışıyor başta belli etsene şunu yerine ne ara birini bulacaklarda alacaklar dönem bitiyor be mubarek

Alt yapı eğitimi ile alakalı o Berkan daha çok. Bu Türkiye'de de var oyun zekası yüksek kaç oyuncu çıkartabildik bu zamana kadar.

Sabri fiziksel olarak müthiş bir adamdı, ayakları da sıfır değildi ama yıllarca alay edilen bir oyuncu oldu mesela. Yine 8-10 numara oynayan sayısız adam mental problemlerden ötürü yok oldu.

Pogba uç örnek ama onun gibisi de çok var.

Şu Dembele şu an bizde olsa koşmanın o kadar da gerekli olmadığının dersini verirdi de o tarz bir adam bulmak ve almak bayağı zor.

Futbolculuk özellikleri ve futbol aklının gelişimi altyapı ile alakalı ama daha iyi bir teklif geldiğinden direkt tehdite, ben oynamam artık buradaya başlamaları bildiğin karaktersizlik. Bunu Appiah da fenere yaptı zamanında. Hatta Etoo bile bir ara kendini Barca’dan büyük görmeye başladı. Kimse mükemmel değil ama bunlarda kişilik anlamında çok daha belirgin sorunlar olabiliyor.

Eboue, Keita çok kral topçulardı ama ayağına kum tanesi gelse 15 dakika yatarlardı mesela. Chedjou vurdumduymazın önde gideydi. Son adamken rakip forvete çalım atmaya falan kalkardı(gerçi bu da daha çok altyapı eğitimi ile ilgili)

Hız, güç gibi müthiş doğal üstünlükleri var tabi ama futbol aklı ile birleşmeyince anlamı olmuyor.

Rigobert Song farklıydı sadece benim hatırladığım.

Hee mesela atletizm branşı sonuna kadar üstünler.

Üst Alt