Galatasaray'dan Badou Ndiaye Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Konu iyi oynadığı değil bence profili çok uygun bir oyuncu bizde olmayan yıllardır enerjik oyuncu eksikliğini kapatıyordu
Koşup gelip bir ters top çalıyordu takımın motivasyonu artıyordu yoksa zaten herkes hem fikir yeterli perfornmans sergilemediginden

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bak onu unuttum zora düşüldüğünde karakter koyabilecek nadir oyuncularımızdan bir şey yapıyor takımı gaza getirebiliyor.

Yine de bu çabasıyla puan ya da maç kazandırdı mı ilk devre? Hatırladığım kadarıyla hayır.

En sevdiğim oyuncuydu takımda neredeyse ama bi transfer görüşmesinde kafası karışması bize ait olmadığını hissettirdi 20 m aşağısına satışına izin verilmemeli, dünya piyasasın da 200 m € lar geçiyorken 20 m bence idealdir aşağısı kurtarmaz .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bak onu unuttum zora düşüldüğünde karakter koyabilecek nadir oyuncularımızdan bir şey yapıyor takımı gaza getirebiliyor.

Yine de bu çabasıyla puan ya da maç kazandırdı mı ilk devre? Hatırladığım kadarıyla hayır.
Motivasyon olarak bir çok maç var 2 0 lik aksihar maçı bursa maçı muazzam oynamıştı

Sıçacam kafa karışıklılığına,bu maçı oynasın öyle gitsin,selçuk-donk m oynıcak şimdi

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır bursa maçında badou perişan etmişti orta sahada
Akhisar maçı 2 asistle oynadı biri Fernandoya biri Gomis e diye biliyorum

Bahsettiğim goller gelmese o maçlar dönmezdi ekstra ve yetenek golleriydi çünkü. Mevzu oynamak değil ben tek başına maç almasındam bahsettim.

Mesela Malatya maçında daha fazla liderlik aldı bu konuda.

Bahsettiğim goller gelmese o maçlar dönmezdi ekstra ve yetenek golleriydi çünkü. Mevzu oynamak değil ben tek başına maç almasındam bahsettim.

Mesela Malatya maçında daha fazla liderlik aldı bu konuda.
Tek başına rol model olacak biri değil zaten
Özellikleri belli hizli mücadeleci seri gözü kara zaten bu özellikler motivasyon olarak takımı ileriye taşır takımı savaşmaya iter

Tek başına rol model olacak biri değil zaten
Özellikleri belli hizli mücadeleci seri gözü kara zaten bu özellikler motivasyon olarak takımı ileriye taşıt takımı savaşmaya iter

Evet büyük beklentiye girmemek lazım zaten. Sadece Akhisar ve Bursa maçlarını bence onsuz da alırdık.

Yine de giderse bu yönden daha da eksik kalacağımız kesin, Maicon biraz öyle başka oyuncu yok takımı ateşleyecek. Bazen de Gomis yapıyor.

Ne maçı alacak saçmalamayın adam defansif ortasaha oynuyor top kapmasına isabetli paslarını ve dikine paslarını dikkate alın

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ndiaye bu takımın en iyi oyunculardan birisi. Tempoyu yükselten enerjik ve ve defansif özellikleri hiç de fena olmayan bir topçu. Yerini doldurmak zor olacak.

Günümüz futbolda tempolu orta sahalar önemli Bunu gectigimiz 2 sezonda gördük

Rakipler delik desik ettiler bizi orta sahada beli dönmeyen adamlar oldugu icin

Pas oyununda belki üst düzey olmayabilir ama enerjisi ve Temposu ile takima cok sey katti,Bunu inkar etmek yanlis olur.

Evet büyük beklentiye girmemek lazım zaten. Sadece Akhisar ve Bursa maçlarını bence onsuz da alırdık.

Yine de giderse bu yönden daha da eksik kalacağımız kesin, Maicon biraz öyle başka oyuncu yok takımı ateşleyecek. Bazen de Gomis yapıyor.
Inşallah b planı hazırdır yönetimin yoksa evlatcilik 'la olmaz bu işler
Mesela şu asamoah bir indirsek super olacak çok yönlü akıllı ve inanılmaz tercubeli

Zamanında Suat Kaya diye futbolcumuz vardı bilmem hatırlarsın belki.

Kaç maç kazandırdı diye bakarsak koyduğunuz kriterlere göre pek sayamam galiba. Ama adam takım kurgusunda muthiş işler çıkartıyordu.

Son düzenleme:
Üst Alt