Galatasaray'dan Falcao Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Falcao Açıklaması!

falcao aglıyor ile ilgili görsel sonucu

Bu fotografi ilk gordugumuzdeki heyecani hala icinde tasiyanlar var mi?

Monaco düşük ucrete ikna edemedi, falcaonun sakat oldugunu herkes biliyordu kimse düşünmedi ve teklifi biz yaptık, bizi oyalayıp baska teklifler bekledi gelmeyince bizi secti ve şu an çatır çutur ezecek bizim paraları. Adamin suçu yok bunda... Golden sonra çıldırmış gibi ellerini savurarak taraftara kosusunu hayal etmistim hep ama göremeyeceğiz, hayallerimde kaldi yine...

Adam ilk sakatlandığında doğru bilgilendirme yapılsa mevzu buralara gelmeyecekti. Yinede umuyorum artık 30 yaş üstü tayfaya yatırım yapmama konusunda ön ayak olur bu iş.

Transfer her zaman risktir. Oyuncu istenilen düzeyde oynayamaz, takım kimyası uymaz, hoca ile sorun yaşar vs.

Sakatlık ayrı bir olay. Oyuncu çıkar antrenmana, maça. Bir darbe alır eyvallah. Kader kısmet dersin.

Ama gelir gelmez hazır olmayan, dünyanın parasını verdiğin adamı oynatırsan bu kader kısmet demekle geçiştirilemez.

Bu adam iki üst düzey maça çıktı. Brugge ve Fb. İkisinde de bir sakatlık yaşadığını bariz bir şekilde görmedik. Antrenmanlarda da bir sey olmadı sanırım.

Birden, resmi twitter hesabından her gün atılan antrenman fotoğraflarında Falcao yu göremez olduk.

Yine resmi hesaptan, her hafta kılı dönen oyuncu bile olsa sağlık raporu verilirdi. Her ne hikmetse Falcao'nun sakatlığı yaklaşık 1 ay sonra geçıştirilerek verildi.

Adam sanki İspanya'ya transfer olmuş gibi orada tedavi oluyor.

Görünen o ki ligin ilk devresi Falcao'dan hayır yok. Ben ikinci devreden de ümitli değilim.

Sağlam bir Falcao her zaman faydalı olur. Ama dünyaları verdigimiz bir oyuncu ligin ilk devresi 2-3 maça çıkıp geri kalanında nasıl olduğu bilinmeyen bir aşil sakatlığı yaşıyorsa burada birileri hesap vermeli.

Galatasaray resmî sitesinin yaptığı açıklamaya göre Radamel Falcao, Başakşehir ve Club Brugge maçlarında kesin olarak forma giyemeyecek.

Üst Alt