Galatasaray'dan Falcao Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Falcao Açıklaması!

jardel olayı oldukca rezil bi şekilde sonuclandı reis. jardele karşılık gelen oyuncuların hiçbiri neredeyse tek maç oynamadı bile. o heriften cok daha fazlasını kazanabilirdik. mehmet cansun oldukca kötü bi yönetim sergiledi luce resmen mucize yarattı o kadro ile
O 3 oyuncu horvath mpampe spehar mıydı neydi bizde luce hiç şans vermedi bizden gidince horvath çok iyi oynamıştı. Luce bana sormadan alındı diye tavır aldı hatırlıyorum. Haklısın jardel çok ucuza girmişti ama kangren gibiydi öyle tukaka virüs filan ilan edilmişti değeri düşürülmüştü satmaktan başka çare olmadığını anlayıp uygulamıştı başkan. Benim tezim şu başkan futboldan iyi anlayacak yada çok iyi anlayan ikinci adamına bırakacak futbolun bütün yönetimini teknik adama taraftara bırakıp kenardan izlemek saçma.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O kadroyla az kalsın barcayı nou campta yeniyorduk hakikaten inanılmaz iş çıkarmıştı luce. Gerçeklerle yüzleşmemizi yani o altın jenerasyonun ekmeğini yiyip bitirdiğimizi farketmemiz 1 sene ötelenmiş oldu, belki rahmetli Canaydın Luce ile devam etse hiç yüzleşmek zorunda da kalmayabilirdik bilemeyiz tabi doğmamış çocuğa don biçmemek gerek ama işte insan hayıflanmadan edemiyor, sonra belimiz bir büküldü tam büküldü.
o barca macınıda yanımlıyorsam 9 kişi bitirdik biz. çok zeki adamdı lucesku yav cidden gs camiasının şımarıklığı hiç bişeye benzemiyor. yok top oynatmıyor yok oynattığı top göze hoş gelmiyor derken uzun bi süre birdahada belimizi doğrultamamıştık. lucesku tam özhan canaydının adamıydı esasında bi yönetici olarak oldukca cimri adammış rahmetli, luceden kısıtlı imkanlarla mucize yaratan bi tipti. olan senelere oldu işte.

O 3 oyuncu horvath mpampe spehar mıydı neydi bizde luce hiç şans vermedi bizden gidince horvath çok iyi oynamıştı. Luce bana sormadan alındı diye tavır aldı hatırlıyorum. Haklısın jardel çok ucuza girmişti ama kangren gibiydi öyle tukaka virüs filan ilan edilmişti değeri düşürülmüştü satmaktan başka çare olmadığını anlayıp uygulamıştı başkan. Benim tezim şu başkan futboldan iyi anlayacak yada çok iyi anlayan ikinci adamına bırakacak futbolun bütün yönetimini teknik adama taraftara bırakıp kenardan izlemek saçma.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
yok reis jardelin tukadakası falan yoktu cem uzan seçimleri kaybedince sponsorlukları çekti kulübe haciz falan yolladı yeni yönetimde kucağında bombayı bulunca yok pahasına adamı gönderdiler.gittikten sonra sanırım bi yıl sonra jardel avrupa gol kralı oldu zaten.
futbolcu td vs vs bunlara gelene kadar hakikaten çok güçlü koltuğunun hakkını veren yönetici kadroları lazım. bunlar iyi olduktan sonra başarının gelmesi çok daha olası oluyor. dursunla mursunla seneler harcadık işte

O kadroyla az kalsın barcayı nou campta yeniyorduk hakikaten inanılmaz iş çıkarmıştı luce. Gerçeklerle yüzleşmemizi yani o altın jenerasyonun ekmeğini yiyip bitirdiğimizi farketmemiz 1 sene ötelenmiş oldu, belki rahmetli Canaydın Luce ile devam etse hiç yüzleşmek zorunda da kalmayabilirdik bilemeyiz tabi doğmamış çocuğa don biçmemek gerek ama işte insan hayıflanmadan edemiyor, sonra belimiz bir büküldü tam büküldü.
Fatih Terimin yaverleri Luce defansif oynatiyor diye yol yaptilar. Herifi gonderdiler Fatih Terim geldi mal olduk. Tabi Luce ozaman bunamamisti

@İsmail Enver reis yanlıs hatırlamıyorum dimi bu cem uzan bi ateş ünal erzen mi ne bi onla bide kendisi seçimi üst üste kaybedince sponsorlukları çekip kulübe haciz falan yollamıştı? şimdi yanlış hatırlıyorumdur vs yalan konusmus olmayalım

@İsmail Enver reis yanlıs hatırlamıyorum dimi bu cem uzan bi ateş ünal erzen mi ne bi onla bide kendisi seçimi üst üste kaybedince sponsorlukları çekip kulübe haciz falan yollamıştı? şimdi yanlış hatırlıyorumdur vs yalan konusmus olmayalım
Aynen öyle özetini yazayım şimdi hemen çayımı alıyorum zira damat yolum açık bana böyle şeylerle gelin liboşlaşmayın ;)

UEFA Kupasını kazanmamızdan önce İnan Kıraç aday olmamasına rağmen son başkanlık seçiminde eski tüzük gereği başkanlık için çarşaf listeden üyeler isim yazabiliyor rey atabiliyordu. İnan Kıraç burada 200ün üstünde oy alınca kolları sıvadı...

Lakin biz UEFA kupasını alınca geri vites yaptı zaten hemen o sene kulübe Ünal Aysalı üye yaptı... İlk defa ciddi borç açıklayınca Galatasaraylılar Derneğinden ciddi tepki geldi ve liseli bir başkan istediler... Adayları İzzettin Doğan idi... Lakin İnan Kıraç İzettin Doğan gibi bir adama başkanlığı bırakırsa kontrolü kaybedeceğini biliyordu... Ayrıca onun amacı 1992'de aktif hale getirdiği Eğitim Vakfı üzerinden ileride Adnan Polat zamanında olduğu gibi Liselilerin etkisini zayıflatarak Üniversitelileri üçüncü bir güç olarak güdümüne almak istiyordu ve kulislerde Galatasaray'ın Alevi Dedesi başkanı olamaz propagandasını yaptı... Ve öyle bir şey oldu ki Liseciler bu hengamede ilk kez aday çıkaramadı tarihte ve öyle ki UEFA kupasını ve süper kupayı alalı henüz 1 sene olmuştu...

Bu ortamda Transtürk Holding battığından Faruk Süren ne haliniz varsa görün deyip kenara çekildi lakin yönetimi yardımcısı Mehmet Cansunu destekledi... Bu ortamda Cem Uzan 10 senelik üye olmadığından adamı Ateş Ünal Erzen'i başkan adayı yaptı...

Mehmet Cansun liseli olmamasına rağmen genel kurulda; "Bugün şahısları değil Ali Sami Yen'in haleflerinin seçilme tarzını seçeceksiniz ya ben ya da herhangi bir kulübe dönüşmek" dedi ve hem alaylıların hem eğitim vakfının hem de derneğin desteğini alıp Cem Uzan'ı madara etti...

Tam bu esnada Jardellleri Boksicleri alan Telsim ile sponsorluğumuzu yapan Faruk Süren'e el altından para veren Cem Uzan tahsil yoluna gitti herşeyimizi haczetti... O zamanki borcumuz hepi topu 40 milyon dolardı ve Cem Uzan'a yarısını borçluyduk... Cem Uzan stat yapmayı vaat etmişti Aziz Üstel hani şu babanla amcanın inşa ettiği Ali Sami Yen stadının yıkılması gibi mi diyerek Romanya Milli maçında stadımızın çürük inşaattan yıkılmasını kastediyor ve el altından Uzan Ailesinin zenginliğine yol açan bu durumu ifşa ediyordu zira dönemin başbakanı rahmetli Demirel 2 kere stat parası ödemiş herhangi bir cezai müeyyide uygulamamış insanlar ölmüş malzemeden çalınmış ve bir servet aktarımı yapılmıştı...

Cem Uzan bu olaydan sonra köprüleri yaktı... İşte tam bu esnada Abdurrahim Albayrak, Fatih Altaylı, Aziz Üstel gibi isimler ilk kez yöneticilik yaptılar ve efsane işlere imza attılar... 20 milyon dolarlık borçlarımız ötelendi ve Cem Uzan'ın tüm parası 1 seneden kısa bir sürede ödendi...

AVEA vardı yaşı yetenler hatırlar aycell ve aria ların a'ları yani a ve a :) berlusconinin firmasıyla türk telekomun alt kuruluşu birleşmiş italyanlar kurtarılmıştı ve biz de bunun perdesi olmuş karşılığında 7 milyon dolar almıştık... Sonra Jardel, Taffarel, Hagi, Emre, Okan, Ahmet, Capone, Popescu gibi dünyaca ünlü yıldızlar ve milliler takımdan ayrılıp yerlerine Perezler, Fleurquinler, Niculescular, Gustovalar gelip şampiyon olmuş Ümit'in bonservisi falan filan derken Cem Uzan'ın borcu kapanmıştı... Tabii ki her gün kapımızda icra haberleri vardı... Fatih Altaylı'Yı tribünden döverler, Abdurrahim Albayrak sofyada kalp krizi geçirir, Aziz Üstelin kravatından çekiştirirler her gün gazetelere düşeriz ve en nihayetinde Mehmet Cansun iflas eder Şampiyon olup Şampiyonlar Liginde Çeyrek Finalin kapısından 2 tur şampiyonlar ligi grubu oynayıp bu kadroyla Roma, Barcelona, Liverpool kim varsa hacamat etmiştik...

Eğitim Vakfı ve Liseliler Cem Uzan tehdidi geçip çöp kadroyla bu başarılar yakalanınca borç da kalmayınca Mehmet Cansun'u yemiş yerine allahütealanın biz Galatasaraylılara cezası olan rahmetli Canaydın'ı seçtirmişlerdi....

Başka sorun varsa alayım ben çayı tazeliyorum kendime geldim burada ciddi mevzu konuşmak zorlaştı pas atan da olmuyor... Hamzaları Sinanları özlüyorum valla senle ozan da pek formunuzda değilsiniz zira :(
valla şimdlik aklımda pek bişey yok reis olunca menşınlıyorum.
yazın kaybolmasın derim aynısı cem uzan başlığına yabışdır cem uzanı kurtarıcı olarak görüyor halen kimi rengdaşlarımız

Taraftar gazıyla felan gelmedi falcao.

Taraftar bir forvet istedi ,bir forvet.iki senedir bu takımın net forveti yok.

Falcao üzerinden apo egosunu tatmin etti hepsi o

Fatih Terimin yaverleri Luce defansif oynatiyor diye yol yaptilar. Herifi gonderdiler Fatih Terim geldi mal olduk. Tabi Luce ozaman bunamamisti

Fatih Terim'e Luce dönemi iki kez gidiliyor biri Cansun dönemi diğeri Canaydın. İlkinde sanırım hoca ya milan daydı ya da yeni ayrılmıştı ben teknik direktörü olan takımla görüşmem diye prensip sergileyip reddediyordu. O sezon sonunda da Luce zaten takımı şampiyon yaptı ardından yönetim değişti. Luce gitti Terim geldi v.s Yani Luce'nin iyi ve başarılı olduğunu düşünen yoktu 2000 hype'ından ötürü, bu delilik hali bizim baltayı taşa vurmamıza neden oldu.

Üst Alt