Galatasaray'dan Falcao Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Falcao Açıklaması!

Bu herife vereceğimiz 5 milyonu Fener Ol kampanyasına Fb ile dalga geçmek için verseydik daha iyi iş yapmış olurduk,makara olurdu dalga geçerdik bari.Şimdi millet bizle dalga geçiyor sakat herifi aldık Falkoa bizi yoluyor diye

Ayağı kırılıp 1 yıl oynamaz denen emre bundan önce dönecek neredeyse.Cl de zaten oynamadı dogru dürüst.Ligdede işimize yaramayacak.Nasıl 1 sakatlıksa artık ispanya tatilini bizden kazandı herif.

Daha tekrar Ispanyaya gidecek yani öyle mi??:LOL:

Sözlesmesi bugün feshedilse üzülmeyecegim, o dereceye geldi durum.
Tarihimizin giren en büyük kazigi, baska da bi bok degil.
Sonuna kadar girdi artik, nasil çikartacagiz bakalim.

Mustafa Cengiz başkan, davulu taraftara tokmağı Fatih hocaya verdi şimdi pişmanlık denizinde boğuluyor ama fayda yok. Futboldan anlamayan kişilerin başkanlık hevesine hep şaşarım. Bana göre tarihimizin en iyi başkanı Mehmet Cansundu. Jardeli tuttu kolundan lekeli kız gibi Avrupada kapı kapı dolaştırıp sporting lizbona sattı ondan gelen parayla bedava ve kiralıklarla takım kurdu yokluktan zafer çıkardı 1 yıl başkanlık yaptı 10 yıl yapmasına izin verilse tr Bayerni olurduk

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mustafa Cengiz başkan, davulu taraftara tokmağı Fatih hocaya verdi şimdi pişmanlık denizinde boğuluyor ama fayda yok. Futboldan anlamayan kişilerin başkanlık hevesine hep şaşarım. Bana göre tarihimizin en iyi başkanı Mehmet Cansundu. Jardeli tuttu kolundan lekeli kız gibi Avrupada kapı kapı dolaştırıp sporting lizbona sattı ondan gelen parayla bedava ve kiralıklarla takım kurdu yokluktan zafer çıkardı 1 yıl başkanlık yaptı 10 yıl yapmasına izin verilse tr Bayerni olurduk

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
jardel olayı oldukca rezil bi şekilde sonuclandı reis. jardele karşılık gelen oyuncuların hiçbiri neredeyse tek maç oynamadı bile. o heriften cok daha fazlasını kazanabilirdik. mehmet cansun oldukca kötü bi yönetim sergiledi luce resmen mucize yarattı o kadro ile

jardel olayı oldukca rezil bi şekilde sonuclandı reis. jardele karşılık gelen oyuncuların hiçbiri neredeyse tek maç oynamadı bile. o heriften cok daha fazlasını kazanabilirdik. mehmet cansun oldukca kötü bi yönetim sergiledi luce resmen mucize yarattı o kadro ile
O kadroyla az kalsın barcayı nou campta yeniyorduk hakikaten inanılmaz iş çıkarmıştı luce. Gerçeklerle yüzleşmemizi yani o altın jenerasyonun ekmeğini yiyip bitirdiğimizi farketmemiz 1 sene ötelenmiş oldu, belki rahmetli Canaydın Luce ile devam etse hiç yüzleşmek zorunda da kalmayabilirdik bilemeyiz tabi doğmamış çocuğa don biçmemek gerek ama işte insan hayıflanmadan edemiyor, sonra belimiz bir büküldü tam büküldü.

Adam imzayı atalı 2.5 ay olmuş. 2.5 sene oynayan (?) van Persie ile kıyaslanıyor. Bir de attığı gol üzerinden van Persie kadar bile katkısı yok deniyor. Fener medyasını ve fenerli trolleri anlıyorum da Galatasaraylıların bu saçmalığa çanak tutmasını anlamlandıramıyorum.

Üst Alt