Galatasaray'dan Falcao Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Falcao Açıklaması!

maxresdefault.jpg

başımıza bela ettiler

Yonetim ayni Emre Akbaba transferinde oldugu gibi taraftarin baskisina yenik duserek sinifta kaldi. Taraftar istedi diye bir oyuncu transfer edilmez.

Takimda yillik maas tutarlarini dusurmemiz lazim diyoruz, takim 30+ oyuncular ile dolu genclere yonelmeliyiz diyoruz ama her transfer doneminde ayni tas ayni hamam.

Ayni sey degil tabii ki de bunlar kendi sirketlerini boyle yonetmiyorlardir. Hepsinin gunahini almak istemem ama cogunun sirf magazin haberlerine cikmak icin yonetime girdiginin belgesidir bu.

Club Brugge maçında Taraftarlarımızın "Cagneeee Cagneee" sesleriyle stadı inleterek eski futbolcumuzu kulübe geri davet etmesine sebep olacaktır:rolleyes:

İlk yarıyı kapatmış bu adam. Şampiyonlar Ligi için aldık ölü yatırım oldu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cok mu zor sezonju veya devreyi kapatti demek allah cezanizi versin her hafta bu adam oynayacak diye mi bekleyecegiz .Emrenin ayagi kirildi ocakta oynamaya baslayacak adam, ne tendonmus be

Yonetim ayni Emre Akbaba transferinde oldugu gibi taraftarin baskisina yenik duserek sinifta kaldi. Taraftar istedi diye bir oyuncu transfer edilmez.

Takimda yillik maas tutarlarini dusurmemiz lazim diyoruz, takim 30+ oyuncular ile dolu genclere yonelmeliyiz diyoruz ama her transfer doneminde ayni tas ayni hamam.
Ne taraftarı yahu

Yönetim istedi Falcao'yu, Falcao üzerinden deli gibi reklam yapma çabasına girdiler.

Her mevzuda suçluyu taraftar olarak görmeyin tamam transfer delisi bir güruh var da taraftar baskısını sallamayıp sezona santraforsuz girebilen adamlar taraftardan çekindi diye değil kendi istedi diye alır Falcao'yu.

Üst Alt