Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Devre Arası

Kewel çok iyi oynasa diğer ülkelerden de teklif alabilirdi. Eğer yönetim kalmasını düşünüyorsa işimiz biraz daha kolaylaştı aslında.

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Devre Arası

valla belki Avustralya'nın elenmesi işimize gelebilir Neill açısından ama ben o adamların bu kadar hayal kırılkığı ile dönmesini istemiyorum. En azından 2. tur oynayabilseler çok mutlu olurum. Zaten oynayacakları topu topu 3-5 gün farkeder ikinci turda elenirlerse. Tek risk 1 maç fazla sakatlık olasılığı.

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | İkinci Yarı

Kewell 'i sakatlıklar değil bizim sağlık ekibi bitirdi. :mad:

Onun yerinde olsam sırf bu yüzden gelmem cimboma ya bu hallere düşecek takım değildik.

Ya adam 1 maç fazla oynamasın diye saldır Gana diyorlar, tam komedi. Antrenmanda da sakatlanabilir ona bakarsan. Dünya Kupası 2. turunda oynayan adamlar sakatlanıyor mu yani? Grubun son maçında sakatlanırsa ne olacak?

Ya adam 1 maç fazla oynamasın diye saldır Gana diyorlar, tam komedi. Antrenmanda da sakatlanabilir ona bakarsan. Dünya Kupası 2. turunda oynayan adamlar sakatlanıyor mu yani? Grubun son maçında sakatlanırsa ne olacak?

Hakkaten adam 3-5 gün fazla orada kalıp tatili azalınca bir maç fazla yapınca formsuz mu geçirecek, eğer o kadar bitikse sezon içinde 3 günde bir maçı zor kaldırır UEFA falan zaten.

Ya ne sakatlanması herkes nasıl hazırlık yapıyor orada oynamak için can atıyor millet..

Umarım bir şans golü bulur Avustralya ve diğer maçıda kazanıp 2. tura yükselirler..

bu arada ayew u alalım dediğimde,sol kanatta oynayamaz diyen namık zengin renktaşım nerde acaba,sözde bu topicte konuşcaktık:D

10 tane alinti yapmak istemiyorum :) Jacques Momha suan her turlu Kewell'dan iyidir ve 3'te 1 ucretine oynar. Ustelik bonservisi elinde.

O S.S.T v2 diyen arkadas; maglum arkadasa Baris konusunda girdigimiz iddia sonrasi S.S.T. nickini ben taktim, bilgine.

10 tane alinti yapmak istemiyorum :) Jacques Momha suan her turlu Kewell'dan iyidir ve 3'te 1 ucretine oynar. Ustelik bonservisi elinde.

O S.S.T v2 diyen arkadas; maglum arkadasa Baris konusunda girdigimiz iddia sonrasi S.S.T. nickini ben taktim, bilgine.

iyi sen taktın lafın patenti sende de,hala onun gibi konuşuyosun.

Üst Alt