Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | İkinci Yarı

arkadaşlar bu arada anelka domaneche küfür ettiği için fransa kampından kovulmuş :D:D

Bosu bosuna birbirinizi kirmayin tamam.. Avustralya böyle bitirir ve Sirbistanida dagitir insallah..

Hakkaten adam 3-5 gün fazla orada kalıp tatili azalınca bir maç fazla yapınca formsuz mu geçirecek, eğer o kadar bitikse sezon içinde 3 günde bir maçı zor kaldırır UEFA falan zaten.

Bak burada ne guzel demisin.

Tek risk 1 maç fazla sakatlık olasılığı.

Neden bu riski isteyeyim ki? Galatasaray'in yaninda Austuralia da kim oluyo? Bana ne elenseler. Laf sokanlar olucak ama, bu Turk milli takimida olsa benim icin ilk Galatasaray gelir.

10 tane alinti yapmak istemiyorum :) Jacques Momha suan her turlu Kewell'dan iyidir ve 3'te 1 ucretine oynar. Ustelik bonservisi elinde.

O S.S.T v2 diyen arkadas; maglum arkadasa Baris konusunda girdigimiz iddia sonrasi S.S.T. nickini ben taktim, bilgine.

Ne Momha'sı hoca. 5. sınıf topçuları mı topluyoruz takıma? Genç felan da değil 27 yaşında.

domenech2xl3.jpg

su tipe kim küfür etmez

Gana acayip ballı takım penaltı felan olmasa gol mol atamazlar

Bak burada ne guzel demisin.

Neden bu riski isteyeyim ki? Galatasaray'in yaninda Austuralia da kim oluyo? Bana ne elenseler. Laf sokanlar olucak ama, bu Turk milli takimida olsa benim icin ilk Galatasaray gelir.

Bir maçlık risk o kadar önemli bir risk değildir. Önce Galatasaray gelir diyorsun ama orada bizden birilerinn oynaması ve üst turlara çıkması da önemli bir prestijdir ayrıca. Hem bir maçlık sakatlık riskini bile önemsiyorsak o zaman takmımızdan kimse Dünya Kupası'na gitmesin, hatta Türkiye milli takımı da gitmesin en çok oyuncuyu biz veriyoruz, bir sakatlanırlarsa defansımız kevgire döner, ya da böyle kupalarda milli takıma bizden oyuncu seçilmesin. Fenerbahçe'den, Beşiktaş'tan seçsinler, sakatlık riski onlarda olsun.

Üst Alt