Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz

Cevap: Gençlerimiz-Kiradaki Geleceğimiz

bu hafta bolu deplanmanında 2 gol attı valla maçı izlemiyorum ama bu kadar gol attığına göre artık takımda yer bulmalı

Ayrıca Nonda ve Ümiti yedek tutacağına Özgürcanı tutarım daha iyi

Bugun Turkiye'nin maci var, hangi kanal'da gosteriyo? bilen varmi..

Turkiye U21'ha... :)

Ve Özgürcan dönüyor

Sezon başında Sakaryaspor´a kiralık olarak gönderilen Özgürcan Özcan, performansıyla parmak ısırtıyor.

18_249077_ozgurcan0104.jpg

Sezon başında Sakaryaspor’a kiralık olarak gönderilen Özgürcan Özcan, takımının kötü performansına rağmen Bank Asya 1. Lig’de ortaya koyduğu futbol ve attığı gollerle parmak ısırtıyor. 23 maçta rakip filelere 15 gol gönderen genç oyuncunun bu performansı Galatasaraylı idarecilerin de gözünden kaçmadı. Özgürcan’ın,yeni sezonda A takım kadrosuna dahil edileceği öğrenildi.

Fanatik.

Bir sakaryalı olarak sakaryanın her maçını izliyorum,gecen bolu maçında Özgürcan sakarya'yı tek başına sırtladı.

Cafercan desen yine o şekilde,Ferhat tosun'da Manisada sanırım 2-3 maçını izledim oda güzel orada.Bence Aydın filan kiralanıp onları gelecek sezon kadroya katmalıyız..

Gereksiz genç oyuncular alacağımıza bizim kendi futbolcularımıza şans verelim.

Ve Özgürcan dönüyor

Sezon başında Sakaryaspor´a kiralık olarak gönderilen Özgürcan Özcan, performansıyla parmak ısırtıyor.

18_249077_ozgurcan0104.jpg

Sezon başında Sakaryaspor’a kiralık olarak gönderilen Özgürcan Özcan, takımının kötü performansına rağmen Bank Asya 1. Lig’de ortaya koyduğu futbol ve attığı gollerle parmak ısırtıyor. 23 maçta rakip filelere 15 gol gönderen genç oyuncunun bu performansı Galatasaraylı idarecilerin de gözünden kaçmadı. Özgürcan’ın,yeni sezonda A takım kadrosuna dahil edileceği öğrenildi.

Fanatik.

Sercan ve Batuhan'dan daha iyi bence.

Yaş O ilk 11 dk Gol S.K K.K

22 Cafercan Aksu 22 28 25 2215 6 4 2

20 Mülayim Erdem 22 1 2

özgürcan sakaryada goller buluyor ama hala galatasarayda oynayamaz öte yandan cafercan gittikce kendini geliştiriyor vede kesinlikle seneye takımda tutulmalı ,fiziksel eksiklerini gittikce gideriyor ,zaten futbol tekniği ve kalitesi olarak türkiyede sayılı oyunculardan birisi..

Cafercan ve Özgürcan, iki Antalyali genc.

Iki Paf ligi efsanesi, Digeri yaklasik 100 milli maca kaptan olarak cikmis birisi, digeri ise Efsane Futbolcu H.Sükür'ün veliahti diyorlardi, ama maalesef yönetim harcadi.

Ama ben umutluyum, gelecek sezon ya takimda olacaklar yada olacaklar.

Evet ama Ligin ilk yarisinda takimin basinda Suat Kaya gibi beceriksiz birisi vardi desem?

Üst Alt