# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

biriside yazmış lincolnü arıyoruz ihtiyaçımız var diye öldüm gülmekten ben iki senedir arıyorum lincolnü valla banada 20 trilyon versinler 2 senede yemin ediyorum bende senede 5 maç süper oynarım

bide yazmış onun gibi beyin lazım onda beyin varda hep ibneleği çalışıyor

yazdıklarımı iyi oku. biriside değilim cimbom sevdalısıyım renktaş lütfen herkesin görüşüne saygı duy. yazımda ayrıca karakterinin berbat olduğunu yazdım . hem onun oynadığı maçlardaki performansına ihtiyacımız var dedim. ona değil. iyi oku....

Lincoln gibi beyin derken oyunundan bahsetmiş bence karakterinden ve davranışlarından değil.Ben hala derim geçekten çok kaliteli bir oyuncu ama aynı kaliteyi davranışlarında göremiyorum diye.Yazını da değiştir bence.Ceza falan alacan şimdi.:)

valla kardeşim bende beyninin nereye çalıştığını söyledim istediği kadar kaliteli olsun adamda karakter olmayınca beş para etmez önce adam olacak ayrıca ben oyununuda 2 senede topu topu 10 maçta gördüm yine yemin ediyorum 20 trilyonu bana versinler ben ondan daha iyi oynarım uzatmayalım benim gördüğüm lincoln beş para etmez saygılar

bu arada nonda konusuna gelince , bence da çok gerekli ve oyuna konsantre olduğu zaman çok etkili bir oyuncu. ve ben her zaman beğeniyorum onu. hatta şöyle bir görüşüm var baros tan daha özellikli golcü. bakmayın yaşı ve geçirdiği sakatlıklar onu çok etkiledi. monaco da parlak dönemlerinde realin transfer listesindeydi. ama sakatlandı. sıkıştığımızda bize yararı dokunacaktır.

baros:

hiz

fizik

cok kosan

bitirici

golcu( 1 yilda yaklasik 25 gol atan baros ve son 5 sezon sadece 25 gol atabilen) nonda ile karcilastirmak cristiano ronaldo ile sabriyi kiyaslamak gibi birsey.

tamam futbol sadece golden ibaret degil ama siz hic nonda nin bir calim attigini yada defansa gelip top cikardigini veye rakibi prese bogdugunu gordunuz mu?

tahir kardeşim özür dilerim bende cimbom sevdalısıyım bu adamın ismini görünce çok sinirleniyorum kusura bakma

valla kardeşim bende beyninin nereye çalıştığını söyledim istediği kadar kaliteli olsun adamda karakter olmayınca beş para etmez önce adam olacak ayrıca ben oyununuda 2 senede topu topu 10 maçta gördüm yine yemin ediyorum 20 trilyonu bana versinler ben ondan daha iyi oynarım uzatmayalım benim gördüğüm lincoln beş para etmez saygılar

Tamam kardeşim görüşündür ama yazılarında " nokta " kullan .Okumakta sıkıntı oluyor.Ceza almanı istemeyiz.;)

doğrudur akşam iyiydi o bölgede fakat rakip zayıftı ve devamlı olarak orayı boşaltıp sola kaydı. bende iyi bir göbeğe ihtiyaç var.....

arda zaten cefakar bir oyuncu nere koysan oynar ama mutlu ve verimli olurmu o meçhul..

Arda oranin üstesinden gelir. Cok güzel ara paslarida atti. Zamanla daha iyi olacak. Benim güvenim sonsuz ona.

baros:

hiz

fizik

cok kosan

bitirici

golcu( 1 yilda yaklasik 25 gol atan baros ve son 5 sezon sadece 25 gol atabilen) nonda ile karcilastirmak cristiano ronaldo ile sabriyi kiyaslamak gibi birsey.

tamam futbol sadece golden ibaret degil ama siz hic nonda nin bir calim attigini yada defansa gelip top cikardigini veye rakibi prese bogdugunu gordunuz mu?

Nondayı tanımıyorsun bile sen bu adamın Monacoda neler yaptıgını gördün mü?

arkadaşım karakterinden bahsetmiyoruz........

Beyler... Yanlış anlamayın ama kalite ve bolluk açısından aslında en zayıf 3 noktamız, kanatlar, orta saha ve sağ bek...

Demek istediğim şu...

Arda bizim oyun kurucumuz. Rijkaard onu öyle kullanacak belliki. Ve gayette iyi. Peki ya Keita veya Kewell sakatlanır, ceza alırsa?

Serdar Eylik eyvallah ama ne olacağı belli olmuyor. İlk maçında dirsek yedi çıkmak zorunda kaldı. Bia, çok iyi bir fırsat. Hemde geleceği parlak. Kendisi C.Ronaldo'nun Sporting Lisbon'daki haline benziyor.

İkinci eksiğimiz orta saha. Ama ön libero kısmı değil. Mehmet Topal, Ayhan Akman, Mustafa Sarp, Linderoth hatta Barış Özbek. Ancak, hücum oynayacak oyun kuracak isim Arda Turan ve birazda Ayhan. Ara sıra paftan çıkıp oynayacağını düşündüğümüz Emre Çolak... Ama yetersizlik var. Yani oyunu iki yönlü ama daha çok hücum oynayabilen bir orta saha alınacak... (ki bia böylede oynayabiliyor)

İkincisi sağ bek. Serkan Kurtuluş'tan çok ümidim yok. Bana zayıf geliyor. Sabri ve Uğur Uçar o kanadı götürebilirler ama Uğur, sakatlıktan yeni çıktı ve koca sezonu üstüne yıkmak istemiyorum. Sabri ise bana eksik geliyor. Yani eksik yönü çok. Bir bek olabilecek seviyede savunması yok. O nedenle bir sağ bek oyuncusu almamız şart.

Stoperlere gelince, arkadaşlar sizi bilmiyorum ama stoper bolluğumuz zaten var.

Ancak ben bu fikrimi belirtmek isterim ki;

Uğur Uçar'ın, Servet Çetin'le beraber yan yana stoper olarak oynatılmasını talep ediyorum. :)

Kendisi stoperlikten sağ beke kaydırılmıştır paf takımda. Ama doğrusu, kendisi iyi top çalabilen, iyi oyun kurabilen bir stoper olur. Ayrıca Servet'in açıklarını çok iyi kapatabilir. Denenmesi gerekir...

Nondayı tanımıyorsun bile sen bu adamın Monacoda neler yaptıgını gördün mü?

01-02-03 sezonlarinda toplam 52 gol: MUTHIS 3 yilda

04-05 2 yilda : 5 gol

06-07 2 yilda : 11 gol

07 yilinda 11 gol

08 yilinda : 35 macta 7 gol

yanii monacoda ki ilk yillarini mumla aratiyor

adam 32 yasinda ve sen eski monacodaki performansini bekliyorsun.

Tanımam etmem bu adamı.. Bence Keita varken arkasından da Serdar gibi oyuncular geliyorken çok gereksiz bir transfer olur gibi geliyor bana.. Alacaklarsa adam gibi bir stoper bir de orta saha alınsın.. Forvete şimdi o kadar çok ihtiyacımız yok bence.. En acil taraf orta saha gibi.. Acilen oraya transfer şart..

Yine de alternatif için iyi olabilir tabi makul bir ücrette anlaşılırsa.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt