Gerets gelirse Kaptan Belli! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets gelirse Kaptan Belli!

Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!

Bantsiz kaptan Lorik Cana... Zaten Cana benim birinci kaptanim, kolunda kaptanlik pazubandi olsun, olmasin...

Sabri kim? Antipatik, şımarık, aklı bi karış havada bir oyuncu. Aklını kullanmayan adam nasıl kaptan olur? Bir zamanlar Metin Oktay'ın taşıdığı kaptanlığı, sabri'ye verme düşüncesi midemi kaldırıyor.

SABRİ KENDİNE SAHİP CIKAMIYOR NASIL kaptanlık yapcakmış. lorik canaya lafım olmaz. ama sabriden kaptan olmaz. sabrinin dediklerini hangi oyuncu takar..

O değilde merak ettim bu adam ne diyo bu videoda :D

Cana: Bugün aklımızın gücü sayesinde kazandık. İşimizi yaptık. Marsilya oyuncuları olarak yapmamız gerekenleri yaptık. Bu formanın ağırlığını taşımak kolay değil. Bugün işimizi yaptık ama henüz bitmedi, daha cumartesi var çarşamba var ve sonra tekrar cumartesi var. (maç günleri sanırım) İşte o zaman ne olacağını göreceğiz. Bugün kazandık, bizden yapmamız istenileni yaptık. Hadi hadi hadi...

Cana'ya kaptanlık verilmesini isteyenler. Sebep nedir? Ne için verelim. Cana dışında başka adam yok diyenler. Sabri olmaz mı? Ne eksiği var. Maçlardan sonra çıkıp adam gibi konuşuyor artık. Eskisi gibi de değil. Evlendi. Sorumluluk sahibi artık. Galatasaray'lı.

Cana kim arkadaş ya. En nihayetinde Culıo kadar Neıll kadar Pıno kadar bi adam. Futbolculugundan bahsetmıyorum. Ne kadardır bu takımda. Daha önce her takımda kaptanlık yapmış. Burdada olsun. Bu sadece özentidir başka bişey değil.

Ayrıca önümüzdeki sene performansı da artacaktır. İyi de oynayacaktır ama kaptanlık verilmemeli. Hakeden Sabri'dir. Kesinlikle. Yıllardır bekliyor bunu. Arda'dan bile daha eski

PSG Kaptanlık pazubandını niye verdiyse, Marsilya niye verdiyse, Sunderland'e transfer olur olmaz kaptanığı niye verildiyse, Arnavutluk milli takımı niye verdiyse biz de bu yüzden istiyoruz.Sanırım Dünya'da Cana'dan başka her gittiği takımda kaptanlık yapan yoktur.Biz ise niye bu adam kaptan olsun ,Cana olacağına Sabri Servet olsun diyoruz.

İlk önce Arda Turan olmalı.sonra Cana olmalı.

Arda giderse Avrupaya bence Cana olmalı.Ama direk Arda nın elinden kaptanlığı alıp Cana ya vermek iyi olmaz saçmalık olur zaten.Ardanıda performansı düşer otomatik olarak.

Sabri kaptan olursa gene pembe forma olayındaki gibi malzeme vericez adamlara.Sabri mümkünse defolsun gitsin.Adam sol bek desen sol bek değil,açık hiç değil bi zamanlar geleceğin emresiydi o kadar.

Çoğu kişi kaptanlığın ne olduğunu bile bilmiyordur eminim gereklerini falan. Mental özelliklerinin iyi olması lazım kaptan olacak adamın.

Bu Arda'nın moralinin 0 olması anlamına gelir!!! diye düşünüyorum, riske gerek yok, oyuncuların maksimum verimli olması lazım seneye, Cana zaten kaptan olmasa bile alınmaz.

Üst Alt