Gerets gelirse Kaptan Belli! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets gelirse Kaptan Belli!

Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!

Mevcut kadro'ya bakiyorum da, yerlilerden seneye bu veya su kaptan olmasini istiyorum dedigim biri yok gercekten. Takim'in tek 'born leader'i Cana.

Kaptanlık da Galatasaray'da ayrı bir dert. Arda'ya verirsin; Sabri, Ayhan, Servet trip atar, Cana'ya verirsin; yine bu isimler isyan bağrağını çekip, muhtemelen kendi aralarında; ''kaç senedir bu takımdayız, biz kaptan olamıyoruz ama 1 senelik adamı kaptan yapıyorlar'' muhabbetlerini ederler. Ben de, kimin kaptan olacağını çok merak ediyorum.

Cana nın kaptan olarak Arda ya göre ne artısı olucak

E hadi diyelim mücadele hırsı daha fazla

Ardanın azmı,Arda nın mücadele azminden şikayetçimiyiz,başka ne olur onu söyleyin

Cana nın kaptan olması saçmalık olur,Arda gitsede kalsada

Rakibe çift dalmak kazanma hırsı olmuş heralde.Ben Cananın geldiğinde beri futbolunu geçtim derbiler hariç hırsını falan görmedim,(zaten derbilerde Elano bile hırslıydı) en son maçta oyuna girdi öyle dolandı sahada.Yabancı oyuncunun kaptan olması doğru değil dil probleminden ötürü ancak olacaksada bu hem oyunuyla hem de ''Gerçek hırsıyla'' Milan Baros olur.

Arda kaptan olali eski formuna bir türlü kavusamadi. Eski performansini ve sahadaki oyun zevki Ile rahatligi kalmadi.

Kewll'da bunu teyit etti zaten dün.

Arda olgunlastida ne faydasi olacak ki bize. Daha dogrusu kaptan olunca eskisinde fazla neler verdi ona bakmak lazim.

Fikrim hala ayni. Son derece yanlis ve hatali secim (polatin bir cok seciminde oldugu gibi)

Arda'nın performansına geri dönememesini kaptanlığına bağlamak kadar bağnaz bir düşünce olamaz doğrusu..

Kaptanlık ayrı bir olay her oyuncuya verilmemeli.Arda'nın kaptanlık konusu da futbolunu negatif yönde etkileyen bir etmen.Kalsa da gitse de bırakmalı.Pozitif etkisi olucaktır.

Baros diyenler var. Vay be. Bu hırs olayı milletin gözünü bürümüş. Kardeşim hırslı falan olmasın. Bu Cana'ya hırslı diyorsunuz ya. Ben hiç görmedim abi hırsı falan. Çift dalıyo bir iki tane. Millet hemen ayakta alkışlıyo. Bırakın abi bu işleri. Hırslı olmak güzel ama kafa çalışmıyorsa batıp kalıyosun. Kartlar havada uçuşuyo sonra. Baros'a kaptanlık verilmesine gelince:SS:

Cana dışında bu kaptanlığı yapabilecek adam yok ki takımda.

Servet mi kaptan olacak ya da Sabri ? Ayhan mı olacak ya da Hakan Balta ?

Gittiği her takımda kaptan olan bir adam varken uzaklarda aramaya gerek yok kaptanı. Yok Türk değilmiş ooo biz halaa bu noktadaysak işimiz var.

Cana'ya kaptanlık verilmesini isteyenler. Sebep nedir? Ne için verelim. Cana dışında başka adam yok diyenler. Sabri olmaz mı? Ne eksiği var. Maçlardan sonra çıkıp adam gibi konuşuyor artık. Eskisi gibi de değil. Evlendi. Sorumluluk sahibi artık. Galatasaray'lı.

Cana kim arkadaş ya. En nihayetinde Culıo kadar Neıll kadar Pıno kadar bi adam. Futbolculugundan bahsetmıyorum. Ne kadardır bu takımda. Daha önce her takımda kaptanlık yapmış. Burdada olsun. Bu sadece özentidir başka bişey değil.

Ayrıca önümüzdeki sene performansı da artacaktır. İyi de oynayacaktır ama kaptanlık verilmemeli. Hakeden Sabri'dir. Kesinlikle. Yıllardır bekliyor bunu. Arda'dan bile daha eski

Sabri Galatasaray için bir değerdir. Alt yapımızdan çıkmıştır. Bülent Korkmaz gibi sadece Galatasaray forması giyerek futbolu bırakacaktır. Bu nedenle artık Sabri'ye sahip çıkılmalıdır.

Sabri ve kaptanlık? Fıkra olur. Nerde yetenek fakiri adamlar var hepsi bizde toplanmış.

Sabri,bırakın kaptanlığı, adam G.Saray'da oynayacak kapasitede futbolcu değil. Şanş işte. Yenetek yok,oyun görüşü yok,sıfır.

Sabri ve kaptanlık? Fıkra olur. Nerde yetenek fakiri adamlar var hepsi bizde toplanmış.

Sabri,bırakın kaptanlığı, adam G.Saray'da oynayacak kapasitede futbolcu değil. Şanş işte. Yenetek yok,oyun görüşü yok,sıfır.

Espridir bu espri dimi kardeşim. Şaka yapıyosun dimi. :D Bence de çok komik. Eyvallah

Takım kaptanının ayrı bir havası olur.

Herkesten ayrı bir karizması olmak zorunda,liderlik vasfı olmak zorunda.Takımı toparlamak,ateşlendirmek,gerektiğinde dizginlemek zorunda.Sağa sola tripler atan,kafasına göre takılan adam kaptan olamaz!

Sabri kaptan olmalı diye bir şeyi kabul etmiyorum.

Galatasaray'da kaptan vasfı taşıyan 2-3 futbolcu var.Cana,Neill,Kewell..

Hakkaten şakasınız siz ya.Heralde milletin dalga geçmesine çok takılmışsın, sabrinin nasıl bi adam olduğunu unutmuşsun..

hsv-lorik-cana-514.jpg

En büyük kaptan bizim kaptan.

[video=youtube;cLOmPmBXGc0]https://www.youtube.com/watch?v=cLOmPmBXGc0&feature=player_embedded[/video]

BU TAKIMIN KAPTANI ARDA TURAN DIR. giderse düşünüle bilir cana ama sabri reis ten sonra

Arda Turan hic bir zaman bu takimin kaptani olamamistir, olamiyacaktir da. Kendimizi kandirmiyalim. Bizde isterdik icimizden biri olsun diye ama o karaktere uygun kimse yok.

Üst Alt