Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir!

İlk işi Sneijder'i kesmek olabilir
Buyuk is yapmis olur. Bu mevcut Sneijder'in gecen sezondan bu yana Galatasaray'a zarardan baska verdigi birsey yok.

Konu ile yorumuma gelirsek, HAGI buyuk hocadir. Onu anlayamanlar kucuk vizyonlu insanlardir. Bu yonetim varken gelmemesi daha hayirli olur. Bayagi takviye lazim yani ve transfer garantisi almadan gelmesine razi olmam. Haa HAGImiz armayi yanardagin icinde bulsa dusunmeden oraya da atlayacagi icin yorum yapmak gereksiz bu konuda ama olurda gundeme gelirse en az iki sene verilmeli.

Gayri resmi Avrupa maclarinda yenilgisiz bu arada. Donemin Sampiyonlar Ligi sampiyonu Porto'yu harcamistik ciddi bir hazirlik macinda. Schalke'yi falan da yenmistik. Talihsizligi iki gelisinde de Galatasaray Avrupa kupalarinda yer alamayacak kadar dusmustu. Zamaninda Bulent Korkmaz yerine gelseydi hic elenir miydik Hamburg'a? Stoperde Kewell yerine Semih direk ilk 11'deydi ve sapkadan cok daha baska tavsanlar da cikarmisti.

Buyuk is yapmis olur. Bu mevcut Sneijder'in gecen sezondan bu yana Galatasaray'a zarardan baska verdigi birsey yok.

Konu ile yorumuma gelirsek, HAGI buyuk hocadir. Onu anlayamanlar kucuk vizyonlu insanlardir. Bu yonetim varken gelmemesi daha hayirli olur. Bayagi takviye lazim yani ve transfer garantisi almadan gelmesine razi olmam. Haa HAGImiz armayi yanardagin icinde bulsa dusunmeden oraya da atlayacagi icin yorum yapmak gereksiz bu konuda ama olurda gundeme gelirse en az iki sene verilmeli.

Gayri resmi Avrupa maclarinda yenilgisiz bu arada. Donemin Sampiyonlar Ligi sampiyonu Porto'yu harcamistik ciddi bir hazirlik macinda. Schalke'yi falan da yenmistik. Talihsizligi iki gelisinde de Galatasaray Avrupa kupalarinda yer alamayacak kadar dusmustu. Zamaninda Bulent Korkmaz yerine gelseydi hic elenir miydik Hamburg'a? Stoperde Kewell yerine Semih direk ilk 11'deydi ve sapkadan cok daha baska tavsanlar da cikarmisti.
Mete nerelerdesin sen yahu nasıl gidiyor Fransa ligini takibe devam mı?

ne hagisi baba ya? okadar kabedecek zamanimiz mi var? gelse ne olacak ? en gec sezon sonu gidecek sonra tekrar sil bastan, simdiden yeni sezonun takimini kuracak bir td gerekli gecici degil.

Iyı bir futbolcunun iyi bir TD olmayabileceğini Hagi ile 2 kere gördük. Bugune kadar çalıştırdığı hiç bir takımda (Bursa dahil) basarılı olamadı. O yuzden Hagi mi? Allah korusun.

Denenmişi denemek yok, hiç olmadı kitabımda olduramazsın
Nasıl bir düşmek bu böyle gözden superman olsan toplayamazsın
Denenmişi denemek yok, hiç olmadı kitabımda olduramazsın
Senin kırık sandığın bu kalbi çoktan uçurdum durduramazsın

Iyı bir futbolcunun iyi bir TD olmayabileceğini Hagi ile 2 kere gördük. Bugune kadar çalıştırdığı hiç bir takımda (Bursa dahil) basarılı olamadı. O yuzden Hagi mi? Allah korusun.

dmlpokxddethm8ozsddl.jpg

Konuyu Murhan açtı sandım. Emreymiş. Hagi gönlümüzde kalsın bence. Efsaneyi ele ayağa düşürmeyelim. Şu takımla değişen birşey olmaz

Hagi nin teknik direktörlük kariyerinde ne başarısı var ?

Kurtuluş falan laflarına hiç gerek yok.

Galatasaray 2 sene şampiyon olmayarak batmadı batmaz.

Sadece Galatasaraya büyüklüğünü hatırlatacak vizyonlu bir bir başkan ve ekip lazım.

Sonrasında düzgün planlama bir kaç iyi transfer ile ligin yine en iyi takımı oluruz.

Ama önce vizyon gerek.

Ünal Aysal kulübü batırdı diye diye birilerinin gazına gelenler şimdi anlasınlar kıymetini.

Dursun özbek ne yaptı ? kulübün borcunu mu azalttı ? Sponsor mu buldu ?

En az Ünal Aysal kadar harcama ama sonuç sıfır.

Beğenmediğiniz Ünal Aysal Galatasarayın dolar kuru ile olan borcunu TL ye çevirmeseydi asıl o zaman iflas etmişdik.

Ünal Aysal dönmelidir. Galatarasayı başka kurtaracak adam yok...

Ama şu an geri dönmesi mümkün değil çünkü gitmesini özellikle isteyenler hala yerlerinde durdukça o geri dönmez.

Hagi nin teknik direktörlük kariyerinde ne başarısı var ?

Kurtuluş falan laflarına hiç gerek yok.

Galatasaray 2 sene şampiyon olmayarak batmadı batmaz.

Sadece Galatasaraya büyüklüğünü hatırlatacak vizyonlu bir bir başkan ve ekip lazım.

Sonrasında düzgün planlama bir kaç iyi transfer ile ligin yine en iyi takımı oluruz.

Ama önce vizyon gerek.

Ünal Aysal kulübü batırdı diye diye birilerinin gazına gelenler şimdi anlasınlar kıymetini.

Dursun özbek ne yaptı ? kulübün borcunu mu azalttı ? Sponsor mu buldu ?

En az Ünal Aysal kadar harcama ama sonuç sıfır.

Beğenmediğiniz Ünal Aysal Galatasarayın dolar kuru ile olan borcunu TL ye çevirmeseydi asıl o zaman iflas etmişdik.

Ünal Aysal dönmelidir. Galatarasayı başka kurtaracak adam yok...

Ama şu an geri dönmesi mümkün değil çünkü gitmesini özellikle isteyenler hala yerlerinde durdukça o geri dönmez.

msji ilgiyle okuyordum sonra unal aysal lafi gecince bir sn bu nedir dedim, sonra boldlu yere gelince anladim neler dondugunu

iyi gunler dilerim

misimoviç olayı adnanların işiydi yav sakız makız bahaneiydi. adamı göndermek için getirdiler yok lizing yok mizing saçma sapan işler çıkarmışlardı

Üst Alt