Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir!

Hagi büyük bir efsanemizdir. Lakin hoca olarak bizim başımıza geçebilecek potansiyelde değil,duygusallık yerine profesyonelce bakmalıyız.

Lucescu (zor), Fatih Terim (ihtimal), Abdullah Avci (zor), Ertugurul Saglam (olur)

Bence Ertugurul gelsin. Genc , yetenekli ve gelecegi olan bir t.d.

Mevcut sartlarda ya Hagi'yi yada Bilic'i getirebiliriz. Baska ust duzey hoca falan beklemeyin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başarılı olunması mümkün olmayan bir ortamda Hagi'ye kızmak haksızlık. Terim akıllıydı Polat'a evet demedi ihalede Hagi'ye kaldı. Ben 2005 ile hatırlarım, Sami Yen'de Fener'e orta sahayı geçirtmeyen kupada 5 atan Hagi.

boyle sacma ve yanlis seyler yazmaktaki hedefin nedir?
ribery yerine romanyadan genc mi istemisti? concecaoyu kesip petreyi de oynatmadi. bos laflari birakin

Yo saçma değil.Haginin kafasına göre yazdım.İlk gözüne Sneijderi kestirecek.Çünkü orta sahada basan oyuncuları oynatmayı seviyor.Misimovicide oynatmıyordu bu yüzden.Zaten bu Haginin istenmesi başlı başına saçmalık.Kafanız hala 2000 li yılların başlarında kalmış.Hagi gelsin dahada kötü durumlara düşürür takımı.Berbat bir hoca kendisi.Bunu inkar etmiyeceksin heralde.

Yo saçma değil.Haginin kafasına göre yazdım.İlk gözüne Sneijderi kestirecek.Çünkü orta sahada basan oyuncuları oynatmayı seviyor.Misimovicide oynatmıyordu bu yüzden.Zaten bu Haginin istenmesi başlı başına saçmalık.Kafanız hala 2000 li yılların başlarında kalmış.Hagi gelsin dahada kötü durumlara düşürür takımı.Berbat bir hoca kendisi.Bunu inkar etmiyeceksin heralde.

bastan sona yanlis
iyi gunler

Üst Alt