Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

neden pişman olalım kardeş? Beşiktaş maçında 2 puan gitti sinirlendim söyledim laf. haklıydım da, bugün çok iyi oynadı özür dileyelim, yarın berbat oynarsa yine yerin dibine sokma hakkı vermiş oluyorsun bu konuyu açarak. çünkü berbat oynayıp eleştirildikten sonra çok iyi oynadığında ''o kötü oynadığın zaman seni lafladığım için özür dilerim'' diyeceksek, diğer berbat oynadığında yine yerme hakkımız oluyor bizim.

eğer öyle olacaksa ben özür dilerim tamam. ama artık hep böyle oynamak zorunda, bundan aşağı oynadığında çok pis eleştirme hakkı aldım şuan bu konudan.

tabi esprili bir yaklaşım bu, yani bence konu ilginç olmuş. ters geldi, mantık hatası var.

lafım zaten 2 maçta balon-fos diyenlere ,adam gibi eleştiri yapanlara değil

.

Rıdo NtvSporda programda Kewell ve Baros gelince Gio yedek kalır dedi. Bize iltifat mı etti hakaret mi etti anlayamadım :allaalla6vr:

neden pişman olalım kardeş? Beşiktaş maçında 2 puan gitti sinirlendim söyledim laf. haklıydım da, bugün çok iyi oynadı özür dileyelim, yarın berbat oynarsa yine yerin dibine sokma hakkı vermiş oluyorsun bu konuyu açarak. çünkü berbat oynayıp eleştirildikten sonra çok iyi oynadığında ''o kötü oynadığın zaman seni lafladığım için özür dilerim'' diyeceksek, diğer berbat oynadığında yine yerme hakkımız oluyor bizim.

eğer öyle olacaksa ben özür dilerim tamam. ama artık hep böyle oynamak zorunda, bundan aşağı oynadığında çok pis eleştirme hakkı aldım şuan bu konudan.

tabi esprili bir yaklaşım bu, yani bence konu ilginç olmuş. ters geldi, mantık hatası var.

Renktaşım elbetteki eleştiri yapılacak.Bende bugün Arda'yı beğenmedim mesela.Sorun o değil."Gio futbolcu değil,Galatasaray'a yakışmıyor" diyenler vardı.Sorun o,peşin hükümlü olmak.Doğru düzgün maç yapmayan adamı 2 maçta yerle bir etmek.

Ya onu bunu bırakın siz Santos u Mantosu, Santos da kimmiş bugün benim takım kaptanım en önemli adamım olan adama Ardaya sallayanlar var,onu savunun,burda 1 maçlık iyi perfomansa şakşakçılık edecek halim yok ama takım kaptanıma bir maç kötü oynadı diye sallayan adamlarla muhattap olacak halim hiç yok.

Onun için siz kafalardaki düşünce yapısını değiştirin.

yarın kötü oynayınca buna da sallarsınız ama orda ama burda farketmez.

Tek maç taraftarlığını ve sevgi anlayışını değiştirin .

Sözüm bazılarınadır renkdaşlar alınmasın.

Kesinlikle çok haklısın:)

Cesur Aslan dediğimi anlamıyorsun ben burda Gio mükammel felan demedim

Oynadığı 2 maçta balon fos diyenler var. 2 maçla asıp kesen vardı. O arkadaşlara lafım

yok zaten ben fos mos demem 2 maç oynayan adama ama beşiktaş maçında acemilik yaptı diye az çıldırmadım. yani orda da giden 2 puan vardı. berbat oynamıştı, ben hatırladığım kadarıyla beşiktaşın bir türlü ceza sahamıza giremediği ve saçma sapan toplar attığı bir görüntüdeydi maç, yani 0-1 bitecekti bariz belliydi. gio arkadan bir hamle yaptı (faul olmasa bile, yanlış düdük olsa bile ne gerek var anasını satayım yani zaten kıvranıyor beşiktaş nasıl ceza sahasına girerim diye ve yapamıyor) , faul çalınca zaten ben dedim aha gol geldi. buna sebep olan gio'ya ''ben olsam ülkesine gönderirdim'' tarzı abartılı tepki vermiştim burda yazmıştım üstelik ama 3 puanın 1 e indiği bir derbiydi çok sinir vardı. herkes öyleydi o gün ama fos demedim tabi.

ama öyle olacaksa barış özbek te bir gün deli gibi oynar ondan da mı özür dilicez abi yapmayın bunu ya :) yani aynı oyunu barış özbek oynadı diyelim birgün mucize oldu. lütfen özür diletmeyin ondan kalbim dayanmaz :)

şakayla karışık yazıyorum konuya saygısızlık etmek değil amacım forza gio alem buysa kral gio giovanni sami yen de yatır feneri. giovanni tak fişi bitir işi. alem bana hasta ben gio'ya.

yok zaten ben fos mos demem 2 maç oynayan adama ama beşiktaş maçında acemilik yaptı diye az çıldırmadım. yani orda da giden 2 puan vardı. berbat oynamıştı, ben hatırladığım kadarıyla beşiktaşın bir türlü ceza sahamıza giremediği ve saçma sapan toplar attığı bir görüntüdeydi maç, yani 0-1 bitecekti bariz belliydi. gio arkadan bir hamle yaptı (faul olmasa bile, yanlış düdük olsa bile ne gerek var anasını satayım yani zaten kıvranıyor beşiktaş nasıl ceza sahasına girerim diye ve yapamıyor) , faul çalınca zaten ben dedim aha gol geldi. buna sebep olan gio'ya ''ben olsam ülkesine gönderirdim'' tarzı abartılı tepki vermiştim burda yazmıştım üstelik ama 3 puanın 1 e indiği bir derbiydi çok sinir vardı. herkes öyleydi o gün ama fos demedim tabi.

ama öyle olacaksa barış özbek te bir gün deli gibi oynar ondan da mı özür dilicez abi yapmayın bunu ya :) yani aynı oyunu barış özbek oynadı diyelim birgün mucize oldu. lütfen özür diletmeyin ondan kalbim dayanmaz :)

şakayla karışık yazıyorum konuya saygısızlık etmek değil amacım forza gio alem buysa kral gio giovanni sami yen de yatır feneri. giovanni tak fişi bitir işi. alem bana hasta ben gio'ya.

Hocam Barış Özbek yeni transfer mi :D

Bilen biliyor zaten onca senede az çok herkes fikir sahibi olmuştur. :D

Güzel bir topic ama "Ben zaten Gio hakkında kötü birşey söylemedim" diyenler daha çok yazmış.Aksi olması gerekirken...:)

abi ben pişmanım çok pis sallamıştım santosa,santos pardon abi mazur gör sen böle devam et biz seni çok pis destekleriz :eek: Yalnız adam yanlıs yerde oynuyomus.bgn ortada oynadı önceden kanat oynatıyodu rijkaard orda bekliyodu sonunda doğru mevkiyi buldu :)

Bu güne kadar ağır eleştirilerin yanlış olduğunu düşünüyordum ve bunu hep anlatmaya çalıştım.

Dos Santosun özgüvene ihtiyacı var biraz zamana ihtiyacı var demiştim

Şimdide sadece bu maçla bu kadar büyütülmesinden yana değilim.

Halen dos santosun zaman ihtiyacı vardır.

Bugün kendine biraz özgüveni gelmiştir.

Şimdi dahada kuvvetlenip kendine güvenerek oynama zamanı gelmiştir.

Bugün iyi oynadı ve umarım daha iyi oynamaya devam edecektir

giovanni ile keita yatsın kalksın fener maçını düşünsün. feneri giovanni ve keitanın golleriyle yendiğimizi düşünüyorum. 10 yıl geriye götürür feneri. zor değil abicim yatıp kalkıp o maça hazırlanacaksın bir kere de bizimkiler ölüm kalım diye baksın şu maça ya çok mu şey istiyoruz. yumulun anasını satayım o maçı al geriye yaslan bitti iş.

Cesur Aslan dediğimi anlamıyorsun ben burda Gio mükammel felan demedim

Oynadığı 2 maçta balon fos diyenler var. 2 maçla asıp kesen vardı. O arkadaşlara lafım

Sevgili renkdaşım burda herkes Galatasaray lı anladığım kadarıyla,olmayanlarda tespit ediliyor yani hepimiz Galatasaray lıyız yorum yapanlar olarak.

Ve hepimiz insanız,sinirlerimiz var,insan bazen isteemdiği şeyler söylemiş olabilir sinir harbinde ya da gerçekten sevmiyor olabilir bu adamın futbol tarzını o ayrı.

yani burda ki maksadım burda herkes galatasaray aşkınla bulunmktadır,burdaki taraftar bizim renkdaşımızdır.

gün gelmiştir öle yorum yapmıştır kardeşim çünkü biz taraftarız yönetici değiliz futbolun güzelliğide burda anlık tepkiler verir taraftar nasıl futbolcuyu muzunda taşıyorsa ona bir maç içinde sinirlenir ve küsüp kızabilir,bunlar doğla şeylerdir.

sen şimdi kalkıp bu galatasaray taraftarını bu şekilde rencide etme kardeşim bırak söyleyenler zaten gerçekleri görecektir ve ona sevgisini gösterecektir.

burda hiçbir kardeşim santos dan değersiz değildir ki onları rencide edeyim taraftarlık budur gün gelir kızarsın gün gelir översin,böle konular yerine daha yapıcı daha barışçıl konular açmalıyız

bu taraftarın burda birbirine girmesi ,yok sen şöyle dedin yok ben böyle dedim demesi kimseye bir şey kazandırmaz.

unutmayalım ki eleştiri futbolun bir parçasıdır bunun içinde küfür olmadıktan sonra da her türlü eleştit yapılır.

fener maçında da böyle oynasın dilediğim özürler bi tarafa formanın arkasına ÖZÜR DİLERİM DOS SANTOS yazdırıcam :)

Sevgili renkdaşım burda herkes Galatasaray lı anladığım kadarıyla,olmayanlarda tespit ediliyor yani hepimiz Galatasaray lıyız yorum yapanlar olarak.

Ve hepimiz insanız,sinirlerimiz var,insan bazen isteemdiği şeyler söylemiş olabilir sinir harbinde ya da gerçekten sevmiyor olabilir bu adamın futbol tarzını o ayrı.

yani burda ki maksadım burda herkes galatasaray aşkınla bulunmktadır,burdaki taraftar bizim renkdaşımızdır.

gün gelmiştir öle yorum yapmıştır kardeşim çünkü biz taraftarız yönetici değiliz futbolun güzelliğide burda anlık tepkiler verir taraftar nasıl futbolcuyu muzunda taşıyorsa ona bir maç içinde sinirlenir ve küsüp kızabilir,bunlar doğla şeylerdir.

sen şimdi kalkıp bu galatasaray taraftarını bu şekilde rencide etme kardeşim bırak söyleyenler zaten gerçekleri görecektir ve ona sevgisini gösterecektir.

burda hiçbir kardeşim santos dan değersiz değildir ki onları rencide edeyim taraftarlık budur gün gelir kızarsın gün gelir översin,böle konular yerine daha yapıcı daha barışçıl konular açmalıyız

bu taraftarın burda birbirine girmesi ,yok sen şöyle dedin yok ben böyle dedim demesi kimseye bir şey kazandırmaz.

unutmayalım ki eleştiri futbolun bir parçasıdır bunun içinde küfür olmadıktan sonra da her türlü eleştit yapılır.

Laf söyleyenlerin ismini versem haklısın.

Ben kalkıpta kimsenin yorumlarını alıntılamadım bile.

İsteyen bu topice girer istemeyen girmez,görmezden gelir.

Kendileri bilir.

Ayrıca balon demeninde küfürden farkı yok benim için.

Sabretmeye değer bir futbolcu olduğunu daha somut bir şekilde gördük bugün. Zaten biraz tutarlı düşünen herkes bekliyordu sessizce. Ama demek değildir ki Gio oldu artık. Kendisinin de dediği gibi hala sürekli maç yapmaya alışması gerekiyor.

Zaten Rijkaard istedi onu. Rijkaard izledi beğendi Barcelona'da o yaşında bir sezon oynattı, daha sonra Galatasaray'ımıza getirdi. Rijkaard. Şüphelenenleri çok anlayamıyorum.

Tabii ki laf ettim kendisine.Ama yeteneklerine değil korkaklığına.Bugün bunu üstünden atmasıyla birlikte izleyen herkese büyük zevk verdi sanırsam.

Üst Alt