Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Gio'ya laf soylemedim potansiyelinin herzaman farkındaydım ve bugunku oyunu hiç şaşırtıcı gelmedi bana. Fakat son bir kaç maçtır Leo Franco baya iyi oynuyor ona karşı biraz sert çıkmış olabilirim sanırım.Umarım nazar değmez Leo'ya

yalnız renktaşlar bu jo yada hayran kaldım. acaba bonservisini alabilecekmiyiz..............

acikcasi Jo' Gio dan kat kat ustun bir performans saglamasini bekliyorum tam nedendir bilemiyorum ama bence daha cok katmasi lazim, ama henuz oynadigi mac sayisi 3 mu?

sezon sonuna dogru anca bir dogru tespit yapabiliriz.

Giovanni icin ise bugun onunda cok bos alan bulup cok onemli bir yetenegini ispatladi bize, o da topla beraber hareket halinda olunca cok suratli olmasi. bence bugun baya bir morel oldu ve ozguveni az da olsa kendine gelmistir.

hele bir 4 mac daha gecsin ozaman Giovanni bence daha iyi olur. henuz cok erken daha cok buyuliyecek bizi.

Birde milli takıma çağırmışlar.Meksikada futbolcu mu kalmamış?Allah allah!!Bu haliyle bizim mahalle takımında oynatmam onu ama demek ki garibanlar oynatacak oyuncu bulamamışlar,mecburiyetten çağırmışlar 18i tamamlamak için.

kapak-olsun.jpg

:asd:

Necati daha ne yorumlar var :asd: ben taşımıyorum o yorumları buraya sadece biraz daha dikkat edelim yeni gelmiş oyuncuları yorumlarken.

Beni yanıltmadı gerçek performansına yaklaştı.Takıma yeni katılan daha uyum sağlayamamış, 4 maçta oynamış bir adama futbolcu değil diyenler curling filan izlesin bu sene çok moda.

Messi gelse 2 maç kötü oynasa onada söver bizim futbol uzmanları(!) Giovani kapağı takmaya başladı bu daha hiç birşey.

Jo için kuşkularım kesinlikle vardı,fakat Jo kafalardaki önyargıları yıkacak işler yapıyor bu sevindirici.

Yani Jo kesinlikle takıma uyum sağladıkça daha da etkili olabilir.

Fakat Santos hakkında hala önyargılarım var,çünkü bu maç Kasımpaşa gerçekten çok açık oynadı ve boş alanlar bıraktı.

Süratli olan futbolcu Santos da fazla zorlanmadığı bu haftada son maçlarında ki en iyi perfomansı çıkardı.

Dos Santos hakkında da iyi,olur bu adam diyebilmemiz için istikrar şart,maçların zorluk derecesine göre Santos kaderini belirleyecektir.

Şu da bir gerçek ki ilk geldiği günden daha azimli ve kondisyonu daha iyi durumda.

Şu da bir gerçek ki 1 maçlık olumlu referans yetersizdir,istikrarlı olsun sonra bu başlık daha anlamlı olabilir.

Ne kadar azmış eleştirenler.Eleştiri yapanları alıntılayalım.Yüzleştirip,zor durumda bırakalım.:)

Jo için kuşkularım kesinlikle vardı,fakat Jo kafalardaki önyargıları yıkacak işler yapıyor bu sevindirici.

Yani Jo kesinlikle takıma uyum sağladıkça daha da etkili olabilir.

Fakat Santos hakkında hala önyargılarım var,çünkü bu maç Kasımpaşa gerçekten çok açık oynadı ve boş alanlar bıraktı.

Süratli olan futbolcu Santos da fazla zorlanmadığı bu haftada son maçlarında ki en iyi perfomansı çıkardı.

Dos Santos hakkında da iyi,olur bu adam diyebilmemiz için istikrar şart,maçların zorluk derecesine göre Santos kaderini belirleyecektir.

Şu da bir gerçek ki ilk geldiği günden daha azimli ve kondisyonu daha iyi durumda

Şu da bir gerçek ki 1 maçlık olumlu referans yetersizdir,istikrarlı olsun sonra bu başlık daha anlamlı olabilir.

ben olumlu elestirdim

utanmiyorum

Teşekkürler

lafım zaten 2 maçta balon-fos diyenlere ,adam gibi eleştiri yapanlara değil

bi ara 'yok abi adam çok cılız, toparlıyamıyacak' diyordum ama beni yanılttı.

topla dans etti, bravoooooooooooooooooo

Her zaman arkasındaydım,yüzümüzü kara çıkarmadı aslan parçası :)

Merak ediyorum Elano,Kewell,Baros nasıl forma bulacak bugünkü takımda? İnanılmaz bir takım izledim Galatasaraylı olduğum için 2 rekat şükür namazı kıldım :p

neden pişman olalım kardeş? Beşiktaş maçında 2 puan gitti sinirlendim söyledim laf. haklıydım da, bugün çok iyi oynadı özür dileyelim, yarın berbat oynarsa yine yerin dibine sokma hakkı vermiş oluyorsun bu konuyu açarak. çünkü berbat oynayıp eleştirildikten sonra çok iyi oynadığında ''o kötü oynadığın zaman seni lafladığım için özür dilerim'' diyeceksek, diğer berbat oynadığında yine yerme hakkımız oluyor bizim.

eğer öyle olacaksa ben özür dilerim tamam. ama artık hep böyle oynamak zorunda, bundan aşağı oynadığında çok pis eleştirme hakkı aldım şuan bu konudan.

tabi esprili bir yaklaşım bu, yani bence konu ilginç olmuş. ters geldi, mantık hatası var.

Oguz Han ;

Arkadaş bundan futbolcu olmaz,gereksiz bir futbolcu, iş yapmaz diyenler hakkında açmıştır bu konuyu . Senin yorumların yapıcı ise senin üstüne alınmam gerekmez. Takım yenilince yada Santos kötü oynyayınca ona fos demenin bir anlamı ve mantığı yoktur :)

Üst Alt