# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: # Gökhan Gönül l Transfer Dedikoduları

bizim beğenmediğimiz mehmet topal valenciada banko oynuyor gökhan gönül kim bilir neler yapar avrupada. ben beğeniyorum adamı gider inşallah

bizim beğenmediğimiz mehmet topal valenciada banko oynuyor gökhan gönül kim bilir neler yapar avrupada. ben beğeniyorum adamı gider inşallah

realmadridde bitane solbek var adını şimdi unuttum. siyahi bir oyuncuydu. eger o adam realde oynuyorsa gökhan gönül hele hele oynar. bizim türk futbolcularımızın orda oynaması niye insanlara inandırıcı gelmiyo. türkiye liginde kimseki gercek performansınıda gösteremez. dogru dürüst bir taKIMDa arda ve gökhan daha iyi oynarlar..

bence gitmeli, fenerin en faydalı oyuncularından biri, hem rakibimizin gücü azalır hemde avrupa da türk futbolunu temsil eder, kendini daha da geliştirir

realmadridde bitane solbek var adını şimdi unuttum. siyahi bir oyuncuydu. eger o adam realde oynuyorsa gökhan gönül hele hele oynar. bizim türk futbolcularımızın orda oynaması niye insanlara inandırıcı gelmiyo. türkiye liginde kimseki gercek performansınıda gösteremez. dogru dürüst bir taKIMDa arda ve gökhan daha iyi oynarlar..

drenthe yi diyorsun sanırım

Marcelo dediğin adamı bekten al sol kanada,karşısınada Gökhan Gönül´ü al.Gökhan maç sonunda futbolu bırakabilir.O derece teknik ve sürat var adamda.

marceloyu kastetmişsin şu an dünyanın en iyi sol beklerinden biri hucüm gücü inanılmaz

Brezilya milli takımında Santos oynuyor, Marcelo yedek ne hikmetse. Elano örneğini vermeyin, aynı olmaz. Marcelo da, Santos da kadroya çağrılıyor, oynayan Santos, kulübede oturan Marcelo.

Santos özellikleri itibariyle rakip sag kanatlari daha cok rahatsiz eden bir oyuncu. ilginc bir stili var. hem kolay top caliyor hem adam eksiltme özelligi yüksek. ben TD olsam ben de Santos'u tercih ederim Marcelo yerine.

Brezilya milli takımında Santos oynuyor, Marcelo yedek ne hikmetse. Elano örneğini vermeyin, aynı olmaz. Marcelo da, Santos da kadroya çağrılıyor, oynayan Santos, kulübede oturan Marcelo.

santos dünya kupasına mı çağrıldı? marcelo real istemiyordur diye o dandik maçlarda oynamıyr belki. marcelo da oynamadı dünya kupasında ama santos oynuyor marcelo yok diyemezsin 2si de oynamadı dersin

santos dünya kupasına mı çağrıldı? marcelo real istemiyordur diye o dandik maçlarda oynamıyr belki. marcelo da oynamadı dünya kupasında ama santos oynuyor marcelo yok diyemezsin 2si de oynamadı dersin

Santos'un sadece dünya kupası kadrosuna değil, geçen sezonun ikinci yarısından itibaren milli takıma alınmama nedenini biliyor musun Dunga döneminde?

Santos > Marcelo diyebilir miyiz?

Evet.

Üst Alt