Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Cevap: Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Eğer Eboue sağ bekte oynayıp Sabri herhangi başka bir mevkiye kaydırılacaksa ben tek maç dahi izlemem bu sene.

ben sizin beyendiginiz oyuncuları beyenmek zorunda degilim arkadaşlar. kaldı ki messili ronaldolu etolu robbenli tevezli bir liste yazmadım. verdigim liste real madrid'in beyenmeyip gonderdigi cambiasso ile yüzüne bile bakmayacagı volkan sen kallstrom sercan cenk tosun mevlut erdinç hasan ali kaldırım gibi oyunculardan olusan gayet mutavazi bir liste idi. Ama dogru fazla ucmaya gerek yok! bu liste bile bize fazla! REAL MADRID > galatasaray. biz 35 milyon taraftarı olan kucuk bi takımız siz haklısınız beyler özür. ;)

real madridin beğenmediği dediğin cambiassonun parasını ömür boyu ne yapsan bilmiyorum artık çıkartamassın.yüzüne bakmam dedin adamlar senın yuzune bakmaz zaten

Melo icime hic sinmiyor.

Källström daha iyi olurdu.

F.T iki oyuncu daha gelecek demis.

Cok ama cok büyük ihtimal bu iki oyuncu olacak malesef.

Eboue 2007-2008'de ki Ugur Ucar'ın stil olarak cok benzeri ama daha kalitelisi. Bu bana yeter.

Renkdaş Eboue nin gerçekten kaç maçını izledin de dehşete kapılıyorsun. İyi futbolcu ama Sabriyle kıyaslarsan bence Sabri Eboue den daha teknik futbolcu. Arsenal'de oynaması seni yanıltmasın.

Arsenal yanlış yapmış o zaman sabriyi alsaymış:b5:

real madridin beğenmediği dediğin cambiassonun parasını ömür boyu ne yapsan bilmiyorum artık çıkartamassın.yüzüne bakmam dedin adamlar senın yuzune bakmaz zaten

parası bednen çıkmayacak milyarder başkan varya ensesi kalın işte ondan çıkacak :D yüzüne bakmam demedim real madrid bakmaz dedim dikkatli okur musun.

parası bednen çıkmayacak milyarder başkan varya ensesi kalın işte ondan çıkacak :D yüzüne bakmam demedim real madrid bakmaz dedim dikkatli okur musun.

ben sizin beyendiginiz oyuncuları beyenmek zorunda degilim arkadaşlar. kaldı ki messili ronaldolu etolu robbenli tevezli bir liste yazmadım. verdigim liste real madrid'in beyenmeyip gonderdigi cambiasso ile yüzüne bile bakmayacagı volkan sen kallstrom sercan cenk tosun mevlut erdinç hasan ali kaldırım gibi oyunculardan olusan gayet mutavazi bir liste idi. Ama dogru fazla ucmaya gerek yok! bu liste bile bize fazla! REAL MADRID > galatasaray. biz 35 milyon taraftarı olan kucuk bi takımız siz haklısınız beyler özür.

daha kendisinin ne dediğini bilmiyen kişilerle münakaşaya giriyoruz

Uruguay milli takımındaki luganonun yanında oynayan stoperi alsak baya iyi yaparız, hiç olmazsa musleranın defansda diyalog halinde olabilceği biri olur.

Diego godin, parası neyse alalım!

Eboue'nin bek oynayıp Sabri'nin açık oynaması futbola ihanettir. Eboue Sabri'den en az 5 kat yetenekli ve kreatif bir futbolcu. Eboue bek oynayacaksa önünde en fazla Kazım oynar, Sabri asla olmaz.

2 Oyuncumu bu takimi duzeltçek ? ha hemde bu iki isimmi ... saçma

Üst Alt