Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Cevap: TFF'de Arama Yapıldı! | Göksel Gümüşdağ Gözaltına Alındı

Iddianamenin tarihi dahada uzayacak simdi.devre arasina kadar sarkar bu is.biz fenere k.....sak ertesi gun aciklarlar gundem degisecek ya..

azizin kuklası olduğuna inanmıştırım hep fenerle de ilişiği var bence hem o da içerde olması gerekenlerden .

aman tanrım neler oluyor böyle ... fenerbahçe taraftarını cumartesi cumartesi yine korku sardı :D

Kendisi Galatasaray kongre üyesi değil mi? Aziz Yıldırım'ın kankası.. :ays:

Göksel beyin lakabı neden damat kimin damadı bilen var mı?

Yuh başbakanın bacanağı sayılır adam Emine Erdoğan'ın kuzeni ile evliymiş dağılabiliriz

İBRAHİM SETEN

Gumusdag'in Istanbul Belediyesi'ndeki makam odasi da aranmis..

Erhan Çelik

@ibrahimseten Gümüşdağ, şüpheli olarak gözaltında! Kameraların görüntü almaması için rica da bulunuyor..

İBRAHİM SETEN

@Erhan_Celikk Sence sebebi ne gözaltının?

Erhan Çelik

@ibrahimseten Mosturoğlu ile yaptığı görüşmelerin detayları önemli! Bir de 2-0 lık FB maçı. Gözaltı şekli ise "başka 1 soruşturmadan" diyor!

Hiç bir kanalda haber yok resmen karartma uygulanıyor Damat bey sevilen biri belli ki

Yuh başbakanın bacanağı sayılır adam Emine Erdoğan'ın kuzeni ile evliymiş dağılabiliriz

talip doğan karlıbel diyordu ki eğer göksel gümüşdağ sorguya alınmazsa bu davanın gerçekçiliğini benim gözümde kalmaz diyordu

ona göre birinci adam bu lavukmuş

onun tivetlerini okumuştum bir ay önceydi sanırsam bunları yazmıştı az çok doğru veya yanlış

Bu soruşturmadan sonra M.a.a. ve TFF yönetim kurulu görevinden alınsa ne güzel olur

talip doğan karlıbel diyordu ki eğer göksel gümüşdağ sorguya alınmazsa bu davanın gerçekçiliğini benim gözümde kalmaz diyordu

ona göre birinci adam bu lavukmuş

onun tivetlerini okumuştum bir ay önceydi sanırsam bunları yazmıştı az çok doğru veya yanlış

bencede bu adam .sence azizin kuklası olan bu adam ibrahim akın olayında olmaz mı ?o 2-0 lık maç :eek:

Üst Alt