Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Cevap: TFF'de Arama Yapıldı! | Göksel Gümüşdağ Gözaltına Alındı

Talip Dogan Karlibel kac aydir diyordu Göksel Gümüsdag iceri alinmasi lazim diye. Bu adam gercekten cok sey biliyor!

Aziz neden israrlar MALI nin degilde bunun TFF baskani olmasini istiyordu acaba,azizin kuklasi gibi yanindan ayrilmaz,ne dese desteklerdi,bu adamin temiz olma ihtimali bile oldugunu sanmiyorum,A.Avci ayrildida kurtuldu,yatsin kalksin dua etsin...

Aziz neden israrlar MALI nin degilde bunun TFF baskani olmasini istiyordu acaba,azizin kuklasi gibi yanindan ayrilmaz,ne dese desteklerdi,bu adamin temiz olma ihtimali bile oldugunu sanmiyorum,A.Avci ayrildida kurtuldu,yatsin kalksin dua etsin...

öyleki bu adam hakkında çok şey iddia edebilirsin. fenerle bağlantısı kesinlikle vardır.

Bu adam cokta mülayim birine benziyordu.

Dis görünüse hic bir zaman aldanmamak lazim.

Menajerlik sınavında soruları sızdırdığı ve ibb başkanı iken usulsuz transfer yaptığı suçlamaları ile gözaltına alınmış

hangi transferler olabilir ki bunlar sonuçta transfer şikesi var

Menajerlik sınavında soruları sızdırdığı ve ibb başkanı iken usulsuz transfer yaptığı suçlamaları ile gözaltına alınmış

hangi transferler olabilir ki bunlar sonuçta transfer şikesi var
aynı zamanda şike soruşturması kapsamında :eek:

BJK yirtiniyordu gümüsdagin da ifadesinin alinmasi gerektigini,savciyla görüsmesinin gerektigini falan,kismet bugüneymis.Bu arada bu savci fenerlileri mazoşist yapacak ondan korkarim.Hep hafta sonlarina ayari veriyor,sonra bir hafta kendi hallerine birakiyor adamlari :)

siyaset spora bulaşır göksel gümüşdaha dokunamazlar :(

---bu adam birde galatasaraylı...menfaatçinin tekidir.buralara kadar tamamen menfaatlerle gelmiştir.yalakalık yaparak.floryada tesislerde yatıp kalkan biriydi..ben hala hiçbirşey olmayacağını iddia ediyorum.olursa cok buyuk süpriz olur

Basbakanin feneri kurtaracak gücü olsaydi,daha sike operasyonunun ilk gününde bu olay bitmis,herkes disari cikmisti,hatta operasyon bile yapilmamisti.Bütün fenerliler olan olaylarin bas sorumlusu olarak basbakani gösteriyor ama basbakanda cok iyi biliyor bu ise en ufak bir müdahalede bulunsa tepetaklak olacak,yani yasanan bu surec degil gümüsdagi basbakani bile asan bir sürec.Düsünsenize 3.sezonunda halen basbakan ve bütün muhalefet bu iktidari dagitmak icin planlar icinde,yani yok basbakanin yigeniymis,yok teyze oglu,dayi kiziymis hic farketmez.Ben buradan bile anliyorum olaylarin boyutunun ne kadar büyük oldugunu,o kadar ki isin sonunda basbakanin bile ifadesi alinmak üzere savciliga gelse ona bile sasirmayacagim.

bencede bu adam .sence azizin kuklası olan bu adam ibrahim akın olayında olmaz mı ?o 2-0 lık maç :eek:

o maçı 60-70 dakika izledim o sıralar vaktim olmamasına rağmen belediyenin fenerden puan alacağına adım gibi emindim işlerimi erteledim maçı izledim ama

hiç bir direnç yoktu ibrahim akında zaten 60 tan sonra oyundan çıktı fener yine kaleci hatasıyla bi gol attı maçı aldı.

herşeyin bahanesi hazırdı türkiye kupası finalini düşnüyoruz biz dediler kapattılar spekülasyonları.

ama çıkıyor işte foyaları yavaş yavaş.

O kadar pisliğine rağmen Beleşoğlu'na neden dokunulmadı? Çünkü feto kalkanları devrede!

Üst Alt