GSC Haber - Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor"

Maç öncesi yapılan sırt ağrısı açıklamasıyla mevzu geçiştirilecekti fakat medyaya yansıma ve sonrası sebebiyle dürüst olundu Gomis'te düştüğü pozisyondan ötürü savunmaya geçti haliyle. Hoca Gomis'i takım ahengini bozduğu hale bile çokça çift forvet olarak kullandı direkt bir tavrı olması mantıksız.

Terim ile de sorun yasamadi mi bu? Terim'in yapacağı birşey değildi. Terim varken de parayı bahane edip çıkmadı maca.
Reis her oyuncu her hoca ile sorun yaşayabilir. Ancak terim olsa biz bunu bilmezdik ya da çok sonraları haberimiz olurdu. Gomis hatalı ama sen adamı daha haftasında medyaya servis ettin. Artık elinde sadece İcardi var alternatifi de yok. Bakalım kalan maçları kaldırabilecek mi icardi.

Hayır da yaptığı hareket direkt Barış Alper' e de hakaret niteliği taşıyorken, Kerem ve Yunus ne yapmaya çalışıyorlar anlayamadım. Allah muhafaza, olayın içinde başka futbolcuların da olabileceği, hatta gruplaşma ihtimali bile akla geliyor...

Üst Alt