GSC Haber - Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor"

Gomis tarafından bakmak lazım olaya. Sezon boyunca yedek beklemişsin. Sonradan girdiğin çoğu maçta hem de takımın gole ihtiyacı olduğu anda hep gerekeni yapmışsın. Yine yedek çıkıyorsun alanya maçına icardi sakatlanıyor hoca barış alperi alıyor ki santrafor değil barış alper. sonrasında karagümrük maçı için hocaya beni oynatma diyorsun. iki tarafta hatalı ama büyük hata tabi ki yine de gomiste.

Musleranın beğenmedi icardi için olabilirmi laubali bi penaltı var çünkü

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gomis tarafından bakmak lazım olaya. Sezon boyunca yedek beklemişsin. Sonradan girdiğin çoğu maçta hem de takımın gole ihtiyacı olduğu anda hep gerekeni yapmışsın. Yine yedek çıkıyorsun alanya maçına icardi sakatlanıyor hoca barış alperi alıyor ki santrafor değil barış alper. sonrasında karagümrük maçı için hocaya beni oynatma diyorsun. iki tarafta hatalı ama büyük hata tabi ki yine de gomiste.
yav gomis kim

mata dünya kupası almıs adam kaptan degil 6 aydır takımda mental destek oluyor

gomis biraz insan olsun

okan ne derse onu yapacak mecbur bekleyecek

Dün akşam denk geldi, YT da Fatih Altaylı' nın videosunu izlemiştim. Camianın iliğini bildiği gibi, takımı da gayet iyi takip ettiği anlaşılıyor...

Eski futbolcu-TD-yorumcu birinin, kendisine ısrarla takımdaki aşırı rehavetten bahsettiğini söylemişti. Altaylı böyle şeyleri laf olsun diye konuşup gündeme getirmez. Olayın boyutlarını şu an bilemeyiz...

yav gomis kim

mata dünya kupası almıs adam kaptan degil 6 aydır takımda mental destek oluyor

gomis biraz insan olsun

okan ne derse onu yapacak mecbur bekleyecek
Gomis zaten hatalı ama Okan direkt bunu medyaya vermesi doğru değil. Soru geldiyse sakatlığı var de geç. Şimdi Gomis mevzusu tamamen kapandı katkı alamazsın artık. Hafta içi görüşülüp bir şekilde orta yol bulanabilirdi. Her takımda olabilir böyle şeyler.

Gomis zaten hatalı ama Okan direkt bunu medyaya vermesi doğru değil. Soru geldiyse sakatlığı var de geç. Şimdi Gomis mevzusu tamamen kapandı katkı alamazsın artık. Hafta içi görüşülüp bir şekilde orta yol bulanabilirdi. Her takımda olabilir böyle şeyler.
hocam adam bıdaha oynamıcam diyor tek maclık olay olsa üstü kapatılır

ikna etmeyede calısmıs

bundan sonraki hafta ortaya cıkardı simdi cıkmasa

Ya okan 'dan 1 saat önce haluk yürekli söyledi olayı zaten. adam saklasa ne olacak?

hocam adam bıdaha oynamıcam diyor tek maclık olay olsa üstü kapatılır

ikna etmeyede calısmıs

bundan sonraki hafta ortaya cıkardı simdi cıkmasa
Öyle dememiş bu maçta oynatma o zaman demiş okan'a öyle olunca kadro dışı bırakmış okan. Trip atmış yani. Bence bu kadar büyütülecek bir mevzu değildi ama okan harcadı anında bakalım sezon sonu göreceğiz artık Okan'ın tercihini.

Üst Alt