Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gomis haksiz dedim mi ki ? Hatta daha onceki mesajimda hakli olan gomis yazdim

ama para yoksa yoktur , yarin digerlerine de odeme yapilamayabilir , bu durumda terim ne yapacak

eger bu mali sorunlar cozulmezse sampiyonlugu unutun derim cunku artik 1996 da degiliz , parasini vermezsen kimse oynamaz

ayrica veremiyorsun cunku yok . Yolun sonu yaklasiyor tum klupler icin
Turkiye de senin dedigin o yapi yok
Yaz bir kenara devlet bütün klüplerin borçlarını ödeyecek klupler devlete borçlanacak

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis in en doğal hakkı parasını istemesi sen kötü oynayınca nasıl elestiriyirsun oda parasını isteyecek

Aslında kimsenin buna itirazı yok. tabiki parasını istesin. ama bunu bahane gösterip sakatlık ayağına maça çıkmıyorsa herkesin itirazı olur. ama Sertan Nalbant kardeşimizin dediği çok mantıklı. adam parasını istemiştir üstüne de sakatlanmıştır. ve basın bunu farklı yerlere çekmiştir. çünkü antalya kampında Gomisin kasığında bir sakatlık olduğuna dair haber hatırlıyorum.

Aslında kimsenin buna itirazı yok. tabiki parasını istesin. ama bunu bahane gösterip sakatlık ayağına maça çıkmıyorsa herkesin itirazı olur. ama Sertan Nalbant kardeşimizin dediği çok mantıklı. adam parasını istemiştir üstüne de sakatlanmıştır. ve basın bunu farklı yerlere çekmiştir. çünkü antalya kampında Gomisin kasığında bir sakatlık olduğuna dair haber hatırlıyorum.
Bende öyle düşünüyorum lakin zamanlama ters oldu gibi
Şimdi ereni kesemez hoca kesmeyince gomis olayını kaşıyacak basın e gomis eren çift çıksa kazanan takıma bu yapılmaz

Büyük ihtimalle kimin ne kadar aylık aldığı ve kimin ne kadarlık alacağı olduğu kalem kalem birilerine aktarılmış durumda ve bu durumdan pay çıkarmaya çalışacak eski yönetime yakın kalemlerin çalışmaları bunlar.Dursun görevde kalsaydı adım gibi eminim bu tarz bir haberin tek kelimesini bile göremezdik.O yüzden büyütmeye gerek yok.Plan belli,oyun belli

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle kimin ne kadar aylık aldığı ve kimin ne kadarlık alacağı olduğu kalem kalem birilerine aktarılmış durumda ve bu durumdan pay çıkarmaya çalışacak eski yönetime yakın kalemlerin çalışmaları bunlar.Dursun görevde kalsaydı adım gibi eminim bu tarz bir haberin tek kelimesini bile göremezdik.O yüzden büyütmeye gerek yok.Plan belli,oyun belli

Olay bu. Ama inatla Gomis'in parayı bahane edip oynamadığı söyleniyor. Yalanlanmasına rağmen. İcraya verilen beşiktaş hakkında bu kadar yangın görmedim medyada.

Turkiye de senin dedigin o yapi yok
Yaz bir kenara devlet bütün klüplerin borçlarını ödeyecek klupler devlete borçlanacak

Artik o yol ffp sebebiyle kapali , ticari ya da banka borclarini bu yolla odesen bile sportif harcamalari sportif faaliyetlerinden finanse etmen gerekli

Olay bu. Ama inatla Gomis'in parayı bahane edip oynamadığı söyleniyor. Yalanlanmasına rağmen. İcraya verilen beşiktaş hakkında bu kadar yangın görmedim medyada.
Şu çıkan haberlerin yüzde 90'ı eski yönetimin halt yemesi.Bilmem kaç milyonluk ödeme var,Gomis para almadı ondan oynamıyor falan.Dursun başkanken bir kere oyuncuların parası ödenmedi tarzı manşet gördük mü.Eski yönetimin yalakası 3-5 pislik adam yüzünden çıkıyor bunlar.Eski yönetim de tabi kalem kalem bütün maliyeyi ellerine veriyor

Şu çıkan haberlerin yüzde 90'ı eski yönetimin halt yemesi.Bilmem kaç milyonluk ödeme var,Gomis para almadı ondan oynamıyor falan.Dursun başkanken bir kere oyuncuların parası ödenmedi tarzı manşet gördük mü.Eski yönetimin yalakası 3-5 pislik adam yüzünden çıkıyor bunlar.Eski yönetim de tabi kalem kalem bütün maliyeyi ellerine veriyor

%90 bile değil %100. Daha yeni yönetim mazbatasını almadan çıkmaya başladı bu haberler. Öncesinde her şey güllük gülistanlıktı sanki. Allah belasını versin o Dursun'un da satılık kalemlerinin de.

1729
bir müddet parasını alamadığı doğru ancak bundan ötürü oynamadığı haberi yalandır. sakatlığı devam etmektedir.
24 Ocak 2018 13:53 · quakerboy

bu kolpacıya canı yürekten inanmak istiyorum.

adamlar daha kaç kere yalanlasın?haber yalan.gomisin alacagı olabilir,diğer futbolcualar gibi.bu çok normal ama sakatlıgını fırsat bilip böyle yalan bi haber yapmak şerefsizliğin önde gideni.mahkemeye versinler hepsini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt