GS Store Bursa... | KAPANDI ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store Bursa... | KAPANDI !

Cevap: GS Store Bursa...

Olmadı sağlık olsun. Eğer biri açmasaydı, bu temmuz da imkanlarımı iyileştirerek yeniden deneyebilir yada krizden sonra ürküp geri adım atabilirdim.

Store işi olsaydı, şu kesinki GSCimbom olmayacaktı. Store 'um olmadı ama onun yerine kocaman bi ailem daha oldu... Böylesi hayırlısıymış diyelim.

Ozaman öyle düşününce daha bi mantıklı oldu şimdi:).Doğru kocaman bir aile olmayacaktık.Birbirimizi bile tanımayacaktık ;):).Abdullah abim hayırlısı olsun umarım ilerde ikisini birden götürürsün;):).

Bursa GS Store 'dan Duyuru

Galatasaray 'ın 2010 model formaları (Mor olanlar dahil) mağazamıza gelmiştir.

GS Store Carrefour 'da...

Tel: 0.224.4523137

Bursa GS Store 'dan Duyuru

Galatasaray 'ın 2010 model formaları (Mor olanlar dahil) mağazamıza gelmiştir.

GS Store Carrefour 'da...

Tel: 0.224.4523137

abi ben bu numarayı arasam bedeni M olsun numarası 9 olsun forma MOR olsun ve arkasına YAVUZ yazılsın desem ve parayı teslimatta ödeyim desem yollarlarmı kargoyla birlikte veriyim parasını gsstore resmi sitesinden alacağım ama orda isim yazılamıyormuş.

abi ben bu numarayı arasam bedeni M olsun numarası 9 olsun forma MOR olsun ve arkasına YAVUZ yazılsın desem ve parayı teslimatta ödeyim desem yollarlarmı kargoyla birlikte veriyim parasını gsstore resmi sitesinden alacağım ama orda isim yazılamıyormuş.

Teslimatta ödeme olmaz. Ama bana havale, pptbank vs ile ulaştırırsan ben organize eder, kargonu adresine gönderirim.

Not: isim ve forma no yazılışı GSStore.org dan yaptığın siparişlerde de yapılıyor. Kim yapılmadığını söyledi?

Teslimatta ödeme olmaz. Ama bana havale, pptbank vs ile ulaştırırsan ben organize eder, kargonu adresine gönderirim.

Not: isim ve forma no yazılışı GSStore.org dan yaptığın siparişlerde de yapılıyor. Kim yapılmadığını söyledi?

adımı nasıl yazdıracağım sipariş verdikten sonra telefonmu açarlar mesela nasıl olsun diye

adımı nasıl yazdıracağım sipariş verdikten sonra telefonmu açarlar mesela nasıl olsun diye

GSStore 'da diyorsan sipariş aşamasında bu bilgiler de alınıyor.

Benim üzerimden Bursa GS Store 'da yaptırcaksan, ben; "Majesty(mor) - M - YAVUZ - 9" özelliklerinde forma sipariş edeceğim zaten.

Akşama online olursan GSStore.org 'dan nasıl yapacağını açıklarım sana.

Cevap: GS Store Bursa... (Yeni sezon formalar geldi)

Bursa GS Store 'a telefon açtım maalesef doğru, yeni sezon formaları tükenmiş bile. :(

Yenileri 15 güne kadar gelecekmiş.

Bursa GS Store 'a telefon açtım maalesef doğru, yeni sezon formaları tükenmiş bile. :(

Yenileri 15 güne kadar gelecekmiş.

ya abi gsstore resmi sitesine girdim kredi kartı seçeceğime havale seçtim :(

ve 2 gün içinde ödeme yapmalısınız diyor :(

mail attım yanlışlıkla oldu diye ama düzeltirlermi ya

ya abi gsstore resmi sitesine girdim kredi kartı seçeceğime havale seçtim

ve 2 gün içinde ödeme yapmalısınız diyor

mail attım yanlışlıkla oldu diye ama düzeltirlermi ya

napcam ben şimdi :eek::eek::eek:

ya bitmedi forma fln yeni geliorum ben.Mor forma da var hepsi var. Replikadan aldım ben de

İki Adidas , Bir GS Store var burda . Birinde bulamazsam birinde illaki bulurum . (inş :D )

Üst Alt