GSC Locası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla 1 lira bile işlemez üstad, millet parasını versin izlesin maçını benane. Maç izlemezlerse ölmezler, bu organizasyona atıyorum 750 tl vereceğime 250 kg köpek maması alırım havalar ufaktan soğumaya başladı bol bol mama lazım.
Sanki bilet dediğimiz gece kulübü :( galatasaraya para kazandıracaksın... Neyse sen bilirsin üstat bari arada bedava sirküle olursun kaynaşırız kitap alış verişi yaparız ???

rdaşlar keşke para icat edilmeseydi. para çıktı mertlik bozuldu. para olmasaydı ben şimdi size annannemin ürettiği tereyağından verirdim karşılığında loca işine girebilirdim. ama işin içine para gerince mertlik kalmıyor. mertliğin olmadığı yerde de ben olamıyorum :(
Hallederiz üstat seni de yazıyorum anladığım...

Sanki bilet dediğimiz gece kulübü :( galatasaraya para kazandıracaksın... Neyse sen bilirsin üstat bari arada bedava sirküle olursun kaynaşırız kitap alış verişi yaparız ???
Üstat saçma sapan tshirtler alıp duruyoruz zaten yav o konuda dertliyim koca kulüp adam akıllı tshirt tasarımı yapamıyor, forma satışında büyük pay nike'ye gidiyor dediler bizde tshirt'e ve hediyelik eşyalara abanıyoruz ama yok tırt yani beş para etmez. Hürmetler üstat fikir güzel yolun açık olsun. Erman Türker isimli üyeye yap bir kıyak herif istanbulda ama daha arenayı görmedi garip guraba bir kardeşimiz.

Üstat saçma sapan tshirtler alıp duruyoruz zaten yav o konuda dertliyim koca kulüp adam akıllı tshirt tasarımı yapamıyor, forma satışında büyük pay nike'ye gidiyor dediler bizde tshirt'e ve hediyelik eşyalara abanıyoruz ama yok tırt yani beş para etmez. Hürmetler üstat fikir güzel yolun açık olsun. Erman Türker isimli üyeye yap bir kıyak herif istanbulda ama daha arenayı görmedi garip guraba bir kardeşimiz.
Gel sen gel ataşehire bekleriz en kötü 2 voleybol maçı izle tesiste voleybolcuların içinde oluyorsun tam senlik liboş ve hoş bir ortam :( 50 tl bassarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt