GSC Locası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu ne kardeşim paran mı var derdin var.
allahtan digiturk yok. bu açıdan düşünmemiştim ben. 90 dakika bitince huzurla doluyorum. ama bi de buna para ödeyince maçtan sonra büyük bi pişmanlık oluyor sanırım :d

Valla bu sene ki takımın ayrı bir kanseri var daha çözemedim. Sahada ki Galatasaray olmasa asla bakmam 1 dakika bile ki böyle devam ederlerse maç saati NAT GEO WILD izlemeyi planlıyorum. Ya da tiyatro, kitap, konser olursa onlara giderim denk geldikçe.

Valla bu sene ki takımın ayrı bir kanseri var daha çözemedim. Sahada ki Galatasaray olmasa asla bakmam 1 dakika bile ki böyle devam ederlerse maç saati NAT GEO WILD izlemeyi planlıyorum. Ya da tiyatro, kitap, konser olursa onlara giderim denk geldikçe.
Bize gelsene işte... Her hafta ayrı bir kolpaçino olur

ben son gençler maçını başka 1 faaliyette bulunurken göz ucuyla izledim. spiker bağırdığında baktım ekrana sadece. bi bitse de faaliyetime odaklansam diyerek geçirdim

Üstat saçma sapan tshirtler alıp duruyoruz zaten yav o konuda dertliyim koca kulüp adam akıllı tshirt tasarımı yapamıyor, forma satışında büyük pay nike'ye gidiyor dediler bizde tshirt'e ve hediyelik eşyalara abanıyoruz ama yok tırt yani beş para etmez. Hürmetler üstat fikir güzel yolun açık olsun. Erman Türker isimli üyeye yap bir kıyak herif istanbulda ama daha arenayı görmedi garip guraba bir kardeşimiz.
Beyefendiler locamıza davet edelim ağabey, sen,ben,Keramettin falan içkilerimizi yudumlarken kafa açar o da @Erman Türker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt