GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

Cevap: Kuşadası'na Tatile Gidiyorum Yardım...

Bir de Selçuk'da, ki içinden geçeceksin Ada'ya giderken, Ortaklar'da yada Yandım Çavuş'da mutlaka ama mutlaka ÇÖP ŞİŞ ye :)

Yemeden gitme abi benden tavsiye :)

Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

ben şirince ve şaraplarını ısrarla oneriyorum hatta gidersen 5-10 şişe al eve getir reyirs

Ben sana bak daha neler anlatıcam

Akhisar'dan geçeceksin, hani şu Süper Lig'e çıkan Akhisar'dan, orada mutlaka Akhisar Köfte ye. Bunu da mutlaka yap :D

Ulan aklım fikrim boğazda be :D

Bercelan, Hakkari.

Bi gidin la, mükemmel tatil. Askerlik Hakkari'de gecti. Mümkünse, gitmeyin yani, jb gectik.

On topic:

Izmir, Cesme mükemmel bi yer. Her sene bi ünlüyle karsilasiriz.

Bir de Selçuk'da, ki içinden geçeceksin Ada'ya giderken, Ortaklar'da yada Yandım Çavuş'da mutlaka ama mutlaka ÇÖP ŞİŞ ye :)

Yemeden gitme abi benden tavsiye :)

Rıza abi Selçuk'ta "Ege Çöp Şiş" diye bir yer vardı, sonra Gaziemir'e taşındı. Biliyor musun orayı?

Bir kere babamın iş arkadaşının tavsiyesi ile gitmiştik, çok güzeldi. Sonra Gaziemir'e taşındı dediler, hiç kısmet olmadı.

Bir Kıbrıs, bir Kuşadası, her sene her sene olmuyo ama :D

Abi yakın olarak Çeşme'ye git, Seferihisar'dan sıyrılıp İzmir'e uğramadan Çeşme'ye gidersin

Edit: Şirince dicem de zaten Cenk demiş, Şirince'ye mutlaka gitmelisin :)

Kıbrıs gezisi senin önerilerin ve forumdaki arkadaşların yardımı ile çok güzel geçmişti.

umarım Kuşadası yolculuğuda güzel geçer

Rıza abi Selçuk'ta "Ege Çöp Şiş" diye bir yer vardı, sonra Gaziemir'e taşındı. Biliyor musun orayı?

Bir kere babamın iş arkadaşının tavsiyesi ile gitmiştik, çok güzeldi. Sonra Gaziemir'e taşındı dediler, hiç kısmet olmadı.

Cenk ben ya Ortaklar'da yada Yandım Çavuş'da yedim hep. Gaziemir'de ne işi varmış yahu, çöp şiş Selçuk'tadır :)

Müthiş lezzet yaw. Kayınpeder'i Efes'e götürcem gitsin bir iki dua etsin Meryem Ana'sına, o zaman götürücem porsiyonları :D

Az kaldı, şurda 15-20 gün var:ayatollah:

ben tam olarak yolları falan bilmiyorum izmirde ama

biz arkadaşlarla giderken efes harabelerini meryem anayı falan filan dolaşmıştık sonra şirinceye gitmiştik

efes harabeleri de güzel meryem ana da kilise var adından anlasılıcagı gibi ama pek hatırlamıyorum

Erikli-Enez/Keşan(Saroz Körfezi) Çoğu kişi bilmez ama cennet gibi yerlerdir,ah tatilim olsada gidebilsem ah

Cenk ben ya Ortaklar'da yada Yandım Çavuş'da yedim hep. Gaziemir'de ne işi varmış yahu, çöp şiş Selçuk'tadır :)

Müthiş lezzet yaw. Kayınpeder'i Efes'e götürcem gitsin bir iki dua etsin Meryem Ana'sına, o zaman götürücem porsiyonları :D

Az kaldı, şurda 15-20 gün var:ayatollah:

Öz Yandım Çavuş var hepsinin kralı orası ama pek rağbet görmüyor artık

Erikli-Enez/Keşan Çoğu kişi bilmez ama cennet gibi yerlerdir,ah tatilim olsada gidebilsem ahh.

Enez :ka21:

Hmmm, orada da güzel çay bahçeleri vardır ha, semaverde getiriler çayı dimi?

Bazen ailecek giderdik ben küçükken :)

Görüşelim Barış ben gelince :)

Abi görüşelim

Yalnız pınarbaşı senin küçüklüğündeki gibi degil artık :)

Üst Alt