GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru.. - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Ve ayrıca bir forvet önerileceğine keşke genç,dinamik ve teknik bir ön libero önerseydiniz.Ama gene de saygı ile karşılıyorum.Sağ açıkta önerilebilirdi.:)

Unutmadan kimdir bu Flores.Galatasaray'ımıza önerilecek,önemli damgası vurulacak kadar ne önemli özelliği var?.Merakım için af buyurun arkadaşlar.Muhalefet olayım diye yazmıyorum.

Sevgili Mete,

Ben yazmıştım ama, rica etsem detaylı bir inceleme yazabilir misin Flores'le ilgili, hem scout forumuna, hem bu topice.

Detayina inecek kadar takip etmedim malesef. Hafizam beni yaniltmiyosa eger gecen sezon ki Roma macinda izlemistim. Gerisi ozetlerden hayal mayal biseyler var beynimde.

bence olayın iç yüzünü bizimde öğrenmemiz gerekiyor admin mod falan kendi aralarında bişey biliyorlar bişeyler yapıyorlar ama bizde sizin kadar cimbomluyuz artık bilmemizin zamanı geldi heralde

Ama orta sahaya cok kaliteli adamlar alinmazsa iste o zaman saydiririm Adnan Sezgin´e.

Arkadaslar forvete kim gelirse gelsin Baros´u kesemez. Flores cok yerinde bir alternatif olacaktir Baros´un yoklugunda, zamani geldiginde Baros ile birlikte oynayacagi maclar da olacaktir. Sonucta forvet hattina cok pahali bir oyuncuyu almak mantikli olmazdi cünkü sistemimiz belli. Baros ve Batdal yeterli degil diyorduk 3 kulvarda. Flores secimi de yerindedir diye düsünüyorum. En azindan forvet bölgesine Flores capinda adamlarin alinacagini düsünüyorduk ve istiyorduk zaten. Bizim bu sene en büyük yatirimlarimiz orta sahaya olacak. Flores de Baros´un iyi bir alternatifi olacaktir. Gerektiginde kanatta da oynar özel durumlarda.

Katılıyorum Onur'a..Elimizde zaten Baros'umuz var..Flores yedeklik sorunu da yapmayacaktır.Üstüne Rijkaard istemiş..Ehh..Tahminim 2.5 3 e 2 yıllık taksitle kapatmışızdır bonservisini..Kendisine de 1.5 artı maç başı verilse :D Hala orta saha için alınacak isim önemli..:SS:

Bu adam yedek icinmi düsünülüyor yada ilk 11 icin mi ??? Eger ilk 11 icinse yanlis transfer olur ama +2 icin cok iyi bir alternatif.

Daha bugün tartışıyorduk bu durumu sanırım.:eek:

evet ama ben Abdullah Abi ilk konuyu actiginda anlamistim,

bu ilk konuyu bu haber konusuna cevirme sebeplerinide o nedenle anliyorum.

hic kimsenin aklina gelmemis olmasi enteresan. kalkip oyle bir konu acildi diye isyan edenleri gorunce zaten ben tahmin etim Abdullah Abinin boyle bir konu acmak zorunda kalacagini insanlar kiriliyor diye.

Simdi kizacaklar belki ama ortak akila onem veren bir insanin oyle bir is yapmayacagina adim gibi emindim, ayrica o kadar cok elestri yazisi geldiki o zaman, ben isin icindekilerin keske su adam gelsede cabucak gercegi aciklasak dediklerini duyar gibiydim:)

Yukaridaki dusuncelerim acaba dogru mu cok merak ediyorum:)

Fiyatı uygun ve kullanışlı olur. Bir taşla birkaç kuş vurma şansımız var.

Ve ayrıca bir forvet önerileceğine keşke genç,dinamik ve teknik bir ön libero önerseydiniz.Ama gene de saygı ile karşılıyorum.Sağ açıkta önerilebilirdi.:)

https://www.gscimbom.com/forum/gsc-scout/39477-_-cheick-ismael-tiote.html :ka19:

Cheik_Ismael_Tiote_Fc_Twente.jpg

Pino´ya tercih meselesi dedik, baska bölgeleri güclendirmek istediler, yatirimlari oraya yapmayi tercih ettiler dedik, kabul ettik. Flores´e yedek forvet diyoruz, kabul ederiz. Ama orta saha süper isimlerden olusmazsa, yönetime olan güvenim ve destegim biter.

Böyle haber yapılmasını amacı Flores ismini basına yazdırmak.

Flores santrfordur fakat uzak forvet rolünü de rahatlıkla kotarabilecek teknik kapasiteye ve mental olgunluğa sahip bir oyuncu. Sadece Baros'a alternatif olarak düşünmek bu adama hakaret olur :)

Oyuncuyla ilgili yapılan yorumlardan çoğunluğun Flores'i tanıdığı ortada.Ama belliki tanımayan da mevcut.Bu yüzden oyuncuyu tanımayanlar yorum yaparken biraz dikkat etsinler isterim.Çünkü bi aksilik olmazsa bu adam GALATASARAY forması giyecek olan oyuncu.Eleştiri bi yana ona destek vermemiz lazım.Tanımadan eleştirmek doğru olmaz diye düşünüyorum.Bu söylediklerim biraz erken oldu sanırım ama Pino'da yaşanan durumun yaşanmasını istemediğimdendir.

Üst Alt