GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru.. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

amac ne o zaman söylesenizde bizde bilsek dün floresle ilgili ciddi bi duyum aldınız ve haber mi yaptınız ilk biz duyurduk diyebilmek için anlamadım hiç bişey bizde kayıtsız destek istedniz belkide sadece size göre iyi olacak bi oyuncu için galatasaray yönetimi burayı okuyup hemen 1 günde işi bitirecek yönetim değil gerçek ne o zaman

Abdullah abi izninle birşey sormak istiyorum . Bu adamı fazla izlemedim , siz detaylı izlediniz buna rahatlıkla cevap verebilirsiniz . Gol yüzdesi çok düşük , bu beni endişelendiriyor . Bunun nedeni nedir ? Bitiriciliği mi kötü? , pozisyona girme sıkıntısı mı var ? Nedir kısacası .
İtalya ligi için, hem de yardımcı forvet oynayan biri için gol yüzdesi bence iyi. Baros 2da patlama yapmamıştı bize gelinveye dek hatırlarsanız.

Umarım saçma bir esprinin anlayışı değildir bu başlık.Zira scoutgs cana ve pino transferlerini çatır çatır açıklarken biz forum olarak hala suyu çıkmış espriler peşinde koşuyorsak tuaf olur.

Bizim o siteler gibi bir misyonumuz yok. Forumuz biz. Bu gelişme biraz özel kaynaklardan aldığımız sıradışı bilgidir.

Böyle haber yapılmasını amacı Flores ismini basına yazdırmak.

Bizi tanımayan kişilerin güvenememesi doğal. Eğer amacımız bu olsaydı gazeteler baskıya girmeden yapardık.

Kaldıki bak gazeteye yazdırdık, nasıl da kekledik desek bundan sadece ve sadece biz zarar görürüz.

Yedek olabilir ancak.Vasat bir adama 5 milyon euro civarı verirsek yazık olur..Gelirse de hayırlı olsun demekten başka yapacak bir şey yok..

eger bu olay bir yem ise bu mesajim cok inandirici olur ama haaaa:)

Eğer amacımız bu olsaydı gazeteler baskıya girmeden yapardık.

Kaldıki bak gazeteye yazdırdık, nasıl da kekledik desek bundan sadece ve sadece biz zarar görürüz.

Bu noktaya lütfen dikkat edin. Bu konu gazete baskıları tamamlandıktan sonra sitemizde yayına alınmıştır.

5-8 aralığında bir meblağ olur. Kazıklanırız yani. Orta sahaya 4 transfer elzemken, böyle adama para vermek skandal olur.

Ortasahaya daha çok ihtiyacımız var tamam ama bence kulüp önceliğini bu adama vermemiştir. Sadece ilgilendiğimiz adamlardan biridir. Geçen sezon devre arasında yapılan hatalar ortada çünkü.

Adminlerden birisi bilgisi varsa cevap yazabilirmi.

hafta sonu transfer açıklayabiliyormuyuz biz borsa olayı felan varya hani o bakımdan soruyorum

Yalan haber olmakla beraber Yanlış yaptığnızı belirtmek isterim.Saygılar Sevgiler.

genede keske haber konusuna donmese idi keske:( ilk konu cok kraldi

Bundan önce açılan başlık bir nabız yoklamamıydı pekğ yoksa koskoca klüp 100 kişi önerdi diye bir adamın peşine mi düştü sanmıyorum

Şöyle düşünün olayı. Dışarı çıkacaksınız ancak doğru düzgün pantolonunuz yok. Siz ise gidip 2. güneş gözlüğünü alıyorsunuz.

Flores´e 5-8 Milyon Euro mu? Imkansiz. 2 Milyon´a bitmeli bu transfer. Yoksa bende istemem gelmesini. 8 Milyonu hakedecek kadar da performansi yok Flores´in. Dedigimiz gibi, 3 kulvarda forvet hattini saglamlastiracaktir sadece. Ne olur nolmaz. Baros´a Allah korusun birsey olur, Batdal tecrünesiz daha. En azindan tecrübeli bir forvetimiz daha olur. Alternatif oyunculara cok para verilmesine karsiyim. O yüzden Flores iyi olur diyorum. Ama en fazla 2-2.5 Milyon´a bitmeli bu transfer. Fiyati hakkinda bilginiz var mi Adminler?

Üst Alt