GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

İmzaya Baroş gelse keşke yav. Hala belli olmadı kimler gelicek GStore'a

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

uzulerek yazıyorum ne yazık kı ıs dolayısıyla gelemıyorum maca 1 ay yattık tam mac haftası ıse basladık vardıyada tutmadı mac yalan oldu......

arkadaşlar gerçekten imzaya gelcekmiş futbolcularımız.ben mail atmıştım zaten:9 inş baros kewell arda gelir.zaten lincoln yok ya.adamı göremeden ölürsem gam yicem

uzulerek yazıyorum ne yazık kı ıs dolayısıyla gelemıyorum maca 1 ay yattık tam mac haftası ıse basladık vardıyada tutmadı mac yalan oldu......

ne yapalım Emre abi her şeyde bir hayır vardır

belki FTK finaline gideriz hep beraber

Geliyorum ama direk maça gelebilirim.Store'un önüne gelmem zor.Maça kesin ama.

Arkadaşlar ailesel bir sorunum var.Hastaneye gitmem gerekli.Gelebilirsen gelicem.Kusura bakmayın lütfen...:(

Emre (Göksüner) abi ben kaçta iskelede olayım?

Valla bilmiyorum ben zaten gelebilirsen ki gelebilecek gibi de görünmüyorum.Sen direk stada gidebilirsin...

arkadaşlar sitede yarın 14.30 da imza dağtıcak yazıyo futbolcular.ama ilerleyen günlerde isimleri açıklancak yazıyo.perşembe 14.30 demişler.ilerleyen günler nasıl olcak anlamadım

arkadaşlar sitede yarın 14.30 da imza dağtıcak yazıyo futbolcular.ama ilerleyen günlerde isimleri açıklancak yazıyo.perşembe 14.30 demişler.ilerleyen günler nasıl olcak anlamadım

oraya gelecekler ve bizde kim olduklarını görecez bilmiyorum ama ben ARda olmasını bekliyorum

Uğur abi sen Altay tribününden izleyeceksin demi:confused:

Saat 13:35'de var yani 13:25 gibi iskelede buluşuruz.

Üst Alt