GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

Renkdaş fiyatlar yerlere göre değişir.Ama tahinin 10 ile 25 ardasında falan değişir heralde...;)

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

GSCimbom 8 OCAK Perşembe Altay - Galatasaray Organizasyonu

Buluşma Tarihi:
8 OCAK Perşembe

Buluşma Saati: 14:30

Buluşma Yeri: GS Store önü

1. Emrah Şahin

2. Caner Bayrak

3. Emre Ateş

4. Murat Altun

5. Emre Göksüner

Galatasarayımız Fortis Türkiye Kupası maçı için İzmir'e geliyor.Bizede Galatasarayı desteklemek düşer.Maça gelicek arkadaşlar fikirlerini bizimle paylaşsınlar.

;):D:eek::):(:confused::mad::p:rolleyes::cool::eek:

olamaz biri benim mesajımı değiştirmiş:D

ben 3 ocak itibaren.. türkiyedeyim alanyada.. alanya izmir arasi fazla varmi?

Gelirim gelmesine..biri bana özel msj cevab verirse iyi olur

tsk

Özelden çektim mesaj Meral dediğim gibi biraz uzak malesef.

Özelden çektim mesaj Meral dediğim gibi biraz uzak malesef.

Emre Abi baktı İzmirden cacık olmayacak transfer sezonunun açılmasıyla çalışmalara başladı; Emre Abinin hedefindeki ilk futbolcu ise bir gurbetçi bu gurbetçiyi ilk kez Caner Bayrak adlı muhabirimiz açıklıyor:

Almanyanın adını bilmediğim bir takımında oynayan: Meral Kaya adlı bayan futbolcu:D

Bilet işini nasıl yapalım.Herkes kendi mi alcak.Yoksa hep bir arada olmak için beraber mi alcaz.Aynı tribün de olalım...

ohh be iş yerinden 19:00 da çıkıyorum ışıkkentten stadın oraya 15 dakika mesafe varmış yani bir aksilik olmazsa 19:30 çıvarı stadın önünde olabileceğim afacan çocuklar gibi oldum bunu duyunca off nasıl yetişirim diye kara kara düşünüyordum rahatladım vallahi

ohh be iş yerinden 19:00 da çıkıyorum ışıkkentten stadın oraya 15 dakika mesafe varmış yani bir aksilik olmazsa 19:30 çıvarı stadın önünde olabileceğim afacan çocuklar gibi oldum bunu duyunca off nasıl yetişirim diye kara kara düşünüyordum rahatladım vallahi

iyi bari

Emre abi sende pilleri unutma:D

Yok yav alıcam pil unutturmayın unutanı uyarın. :D Murat çok sevindim stada zamanında gelebilcek olmana.

Ya bu pil konusu bizimde başımıza geldi.Halı saha organizasyonunda pilleri mağazadan çıkarken yanlış takmışım yenisini mağazada unutmuşdum.Eskileri tekrar takıp öyle gitmişim organizasyona oluyor bunlar:):):)

Ya bu pil konusu bizimde başımıza geldi.Halı saha organizasyonunda pilleri mağazadan çıkarken yanlış takmışım yenisini mağazada unutmuşdum.Eskileri tekrar takıp öyle gitmişim organizasyona oluyor bunlar:):):)

bu daha kötü:D:D

Emre abi 18 saat sarj etmiş piller bir daha kendine gelememiş:D

Üst Alt