GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

GSCimbom 8 OCAK Perşembe Altay - Galatasaray Organizasyonu

Buluşma Tarihi:
8 OCAK Perşembe

Buluşma Saati: 14:30

Buluşma Yeri: GS Store önü

1. Emrah Şahin

2. Caner Bayrak

3. Emre Ateş

4. Murat Altun

5. Emre Göksüner

6.Aydın Aksu

Galatasarayımız Fortis Türkiye Kupası maçı için İzmir'e geliyor.Bizede Galatasarayı desteklemek düşer.Maça gelicek arkadaşlar fikirlerini bizimle paylaşsınlar.

;):D:eek::):(:confused::mad::p:rolleyes::cool::eek:

bu arada sayımız 6 oldu

Mustafa Abi sitedeki bütün İzmirlilere Bu maç için düzenlediğimiz programın linkini yollayabilirmisin??

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

arkadaşlar bende gelmek istiyorum ama iş problemim var.1 ay evde oturduk 5 ocakta başlıcaz işe.maç günü çalışmazsak gelirim.bu arada futbolculara ulaşma şansımız yokmu acaba.maç sonu olsun havaalanında olsun

Umarım iş durumunu ayarlayabilirsin Uğur. Senide aramızda görmeyi çok isteriz. Futbolculara ulaşma durumu neredeyse imkansız. Stadın o futbolcuların çıktığı yeri polis yoğun bir koruma altına alıyor. Futbolcuları otobüse binerken bile görmek zor. Havalimanında ne olur bilemem ancak o saatten sonra ulaşımın zorluğu düşünülünce pek olası gözükmüyor. Belki GSstore'a gelir bir kaç oyuncumuz. Takip etmek lazım :D

Umarım iş durumunu ayarlayabilirsin Uğur. Senide aramızda görmeyi çok isteriz. Futbolculara ulaşma durumu neredeyse imkansız. Stadın o futbolcuların çıktığı yeri polis yoğun bir koruma altına alıyor. Futbolcuları otobüse binerken bile görmek zor. Havalimanında ne olur bilemem ancak o saatten sonra ulaşımın zorluğu düşünülünce pek olası gözükmüyor. Belki GSstore'a gelir bir kaç oyuncumuz. Takip etmek lazım :D

büyük ihtimal imza vermeye gelirler:D

ama biz gidebilirmiyiz:eek:

merhaba arkadaşlar.iyi dilekleriniz için sağolun.eğer gelebilirsek 2 arkadaş gelcez.2mizde formalarla gelcez.ya şu futbolcuları bir kere görelim artık.izmirliler olarak çok mahrum kalıyoruz.istanbullular zaten hep görür.yöneticiler bu konuda çok duyarsız ya.lincoln mesela oynamasa bile getirin 2 imza dağıtsın alın size %100 kar.

merhaba arkadaşlar.iyi dilekleriniz için sağolun.eğer gelebilirsek 2 arkadaş gelcez.2mizde formalarla gelcez.ya şu futbolcuları bir kere görelim artık.izmirliler olarak çok mahrum kalıyoruz.istanbullular zaten hep görür.yöneticiler bu konuda çok duyarsız ya.lincoln mesela oynamasa bile getirin 2 imza dağıtsın alın size %100 kar.

bekleriz:)

netleşen bir şey olursa söylersin seni ve arkadaşınıda gelecekler listesine ekleriz:)

tamam caner ben haber veririm.eğer o gün çalışırsak bile vardiye değiştirmeye çalışcam.bu arada ben resmi siteye mail attım.imza organizasyonu filan düzenlebirmisiniz diye.sizde atın.f5liler yılbaşında kokteyl veriyo.ya bizim yönetim şu taraftara sahip çıksın artık.

tamam caner ben haber veririm.eğer o gün çalışırsak bile vardiye değiştirmeye çalışcam.bu arada ben resmi siteye mail attım.imza organizasyonu filan düzenlebirmisiniz diye.sizde atın.f5liler yılbaşında kokteyl veriyo.ya bizim yönetim şu taraftara sahip çıksın artık.

tamam bizde atalım:cool:

haydi beyler bileklere kuvvet:D

sen haber verince ben ismini eklerim ille 14:30 daki buluşmaya katılmak zorunda değilsiniz stadın orada bir yerde buluşabiliriz

tamam caner.zaten arkadaşla aynı yerde aynı vardiyede çalışıyorum.aynı zamanda gelcez.eğer ogün çalışmazsak GS store un oraya gelcez.çalışırsak stadında orda buluşuruz

ben arkadaşları alcam yanıma çocuğun araba var stada beraber gitcez yani otobüs sıkıntısıda kalmadı sağolsun şu maçı ağız tadıyla bir seyretsekte bari ama inşallah canerin söylediği gibi yedek kadro olmaz

ben arkadaşları alcam yanıma çocuğun araba var stada beraber gitcez yani otobüs sıkıntısıda kalmadı sağolsun şu maçı ağız tadıyla bir seyretsekte bari ama inşallah canerin söylediği gibi yedek kadro olmaz

totomaçta okumuştum ne kadar doğrudur bilemem:(

pardon GS yi küçük yazmışım pardon

Üst Alt