GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

teşekkürler düzelttiğiniz için.herşey GALATASARAY'IMIZ için.

Cevap: GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray | 8 Ocak Perşembe | 14:30 | GStore Önü

şuan 5 kişiyiz

hala cevap beklediklerimiz var

arkadaşlar Forumda gezerken gördüğünüz Bütün İzmirlilere bu konunun linkini yollayın

hergün şu forumu açıp acaba çoğalmışmıdır gelecekler sayısı diye baktığımda hevesim kursağımda kalıyor olmuyor böyle izmirliler

valla aksam saatine koysalar gelebilirdim maca... calısıyorum cunku...

GSCimbom 8 OCAK Perşembe Altay - Galatasaray Organizasyonu

Buluşma Tarihi:
8 OCAK Perşembe

Buluşma Saati: 14:30

Buluşma Yeri: GS Store önü

1. Emrah Şahin

2. Caner Bayrak

3. Emre Ateş

4. Murat Altun

5. Emre Göksüner

6.Aydın Aksu

Galatasarayımız Fortis Türkiye Kupası maçı için İzmir'e geliyor.Bizede Galatasarayı desteklemek düşer.Maça gelicek arkadaşlar fikirlerini bizimle paylaşsınlar.

;):D:eek::):(:confused::mad::p:rolleyes::cool::eek:

Ya kardeş gelmek çok isterim de bilet olayını nasıl halledicez nereden alıcaz??

Ya kardeş gelmek çok isterim de bilet olayını nasıl halledicez nereden alıcaz??

beraber buluştuktan sonra stada gidecez ve bilet alacaz;)

bilet kalmaması konusunda şüpheniz olmasın stad 63.000 kişilik ve maç saat 20:00 de ayrıcada hafta içi

caner benide yaz.ben ve bir arkadaş daha gelcez.önümüzdeki hafta gece vardiyesi çalışcakmışız.şansa bak bee:)ben UĞUR DOĞAN,arkadaşım ÖMER FARUK KAYMAK..yalnız biz GS storeye yetişemebiliriz.çünkü sabah işten çıkmış olcaz.stadın orda buluşuruz tamammı

bu arada bilet fiyatları tahminen ne kadar olur.malum işlerimiz çok kötü.maaşlarımız da kesiliyor.öğrenmem gerek.20 ytl varmıdır acaba

beraber buluştuktan sonra stada gidecez ve bilet alacaz;)

bilet kalmaması konusunda şüpheniz olmasın stad 63.000 kişilik ve maç saat 20:00 de ayrıcada hafta içi

Kesin bulabiliriz demi??Yani kapıda kalmayalım=)Bende okuldan kaçıcam=)

caner benide yaz.ben ve bir arkadaş daha gelcez.önümüzdeki hafta gece vardiyesi çalışcakmışız.şansa bak bee:)ben UĞUR DOĞAN,arkadaşım ÖMER FARUK KAYMAK..yalnız biz GS storeye yetişemebiliriz.çünkü sabah işten çıkmış olcaz.stadın orda buluşuruz tamammı

önemli değil stadın orada bir yerdede buluşabiliriz:)

30 ytl mi.la sanki uefa kupası maçı izlicez ya.hadi tam kadro gelseler neyse.

öyle haklısın lincoln gelsinde başka bişey istemiyom

Üst Alt