# Gustavo Colman - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gustavo Colman

Cevap: # Gustavo Colman

Colman'ı geçtim, Marek Sapara devre arasında geldi ama 5 asist + 1 golü var. Elano'ya iyi falan demeyin bundan sonra.

Ben verelim demiyorum en az 5 ister TS

Anladım ben senin demek istediğini.

Bizim transferde ince eleyip sık dokumamız lazım.+2 bizim güvencemiz olmalı.Colman kadar olabilecek bir sürü adam var Fransa'da,Championship'te burdan 1 oyuncu alınsa +2de kullanılsa da kimsenin sesi çıkmaz,hatta mutlu bile olunur.Yani parayı çar-çur etmenin manası yok.O zaman kilit vurulsun bu konuya :) En az 5 milyon euro ne ya ?

Anladım ben senin demek istediğini.

Bizim transferde ince eleyip sık dokumamız lazım.+2 bizim güvencemiz olmalı.Colman kadar olabilecek bir sürü adam var Fransa'da,Championship'te burdan 1 oyuncu alınsa +2de kullanılsa da kimsenin sesi çıkmaz,hatta mutlu bile olunur.Yani parayı çar-çur etmenin manası yok.O zaman kilit vurulsun bu konuya :) En az 5 milyon euro ne ya ?

dogru diyorsun renkdas ama colman sonucta bu ligi taniyor az bir miktar parayla takas isi olursa guzel olur fakat cok zor yani fransaya arjantine gitmeye gerek yok sanki

elano+3m=colman+engin+selçuk gibi bir transfer yapsak ne iyi olur. kabul etmezlerse barış ve sarp da konabilir listeye.

Trabzon bırakmaz veya bırakmak için çok para ister. Yoksa Umut rotasyon Türk forvetimiz için faydalı olabilecek bir isimdir izlediğim kadarı ile.

Colmanı almamız şart değil de (iyi fiyata vermezler) onun tarzında bir adma ihtiyacıımız var.

Gelmesin ama Umut kötü futbolcu değildir,çok iyi futbolcudur.Oyunu okur,topun nereye gideceğini bilir,nerde duracağını biilir.Böyle futbolcu yok ligimizde.Hava toplarında da iyidir Umut.Atamamasının sebebide çok pozisyona girmesidir.

Abartmışsın ama Umut gerçekten dediğin özelliklere sahip bir oyuncu.Zaten tek sorunu bitiricilik bu adam girdiğinin yarısını atsa yalvarırdık şuan Haldun üstünele umutu alması için.Düşünün Trabzon gibi yaratıcılığı kısıtlı bir takımda bu kadar pozisyona giriyor hatta kendi yaratıyor.

Üst Alt