# Gustavo Colman - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gustavo Colman

Cevap: # Gustavo Colman

bizde bir fener macinda rakibe calim atan bir oyuncu seyretmedim ben:)

bi kere lincoln yapti galiba o kdr:)

hem engin hem colman urfa pazarina yolladilar defansi

o begenmediginiz umut ta kac pozisyonda luganoya cimleri yalatti

10 gol atıp 10 asist yapmış.Lig de 9 gol 9 asist'i var ve bu adam orta sahanın ortasında oynuyor.Bence çok iyi istatistikler.Bize çok faydalı olur.

cok yerinde bir transfer olur selcukla birlikte ama trabzonun vermesi zor servet baris ayhan takasi olabilir mesela elanoda satilirsa iyi olabilir

Colman ı alırsak 1 taş da 2 kuş vurmuş oluruz hem iyi bi futbolcu olmasından verim alır hemde bize her maç gol atmasından kurtuluruz :D

Galatasaray'ın kadrosu yetersiz, kötü diyince kızıyoruz ama böyle gerçekler de ortada ne yazık ki.

Ligin en pahalı kadrosu olabilir belki ama ligin en iyi, en yeterli kadrosu bizimkisi değil ne yazık ki.

:icon_twisted: Kaliteli futbolcularımız sadece hücumculardan ibaret.Ne ortasaha nede defansta yeterli değiliz

6+4 dedikoduları dönüyor,eğer böyle birşey mümkün olursa Colman bu takıma mutlaka dahil edilmeli.

Bu adam 5 milyon euro etmez.Bu adamı Trabzon almadan önce tanımıyordum ben. Böyle adamlar Arjantin'de boldur.Trabzon 5 milyon euro vereceğime giderim önce bir harcırah çıkarırım kendime 1 aylık ve sonra Arjantin de 4 hafta lig maçlarını izleyip 10 tane Colman bulurum daha uygun fiyatlara.Hem 5 milyon euro verdikten sonra Arjantin'de Colman'dan daha iyilerini bulabilirsiniz.

Bu adam 5 milyon euro etmez.Bu adamı Trabzon almadan önce tanımıyordum ben. Böyle adamlar Arjantin'de boldur.Trabzon 5 milyon euro vereceğime giderim önce bir harcırah çıkarırım kendime 1 aylık ve sonra Arjantin de 4 hafta lig maçlarını izleyip 10 tane Colman bulurum daha uygun fiyatlara.Hem 5 milyon euro verdikten sonra Arjantin'de Colman'dan daha iyilerini bulabilirsiniz.

Ben verelim demiyorum en az 5 ister TS

Üst Alt