# Gustavo Colman - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gustavo Colman

Cevap: # Gustavo Colman

Colman galatasaraya faydali olabilirmi konusu asil konu burda degil, asil konu Elanoya transfer edildikten sonra onu bu kadar kisa bir zamanda elden atmak dogru olurmu, Elanoya bir sezon lazim, gelecek sezon kat kat yararli olacagina eminim!

Ben sivriyim tamam ama beni bilen iyi biliyor. Hem de senden daha iyi biliyor. Çünkü hem bu ortamda daha eskiyim hem de blog falan derken bayağı bir kişi tarafından tanınır oldum. Burada da çok sert tepkiler geliyor elbette sana gösterilen tepkilerle bu bir değil. Bir gün çıkıpta kimse bana kendini çok yükseklerde görüyorsun falan bu tarz şeyler demedi. Birde moderatör olmak sana bir şey kazandırmaz. Moderatörlüğün sokakta gezerken bir atsıı yok ya da forumda gezerken. Kimseden büyük değilsin malesef. Seni severdim, eski tanırım ama büyük değişim içerisindesin.

zaten bu ara moderatörlre bişey oldu.moderatör diye oyunculara bi ana avrat sövmedikleri kaldı:Ddünde biri barış ın giyimine,kuşamına,alamancı olduğu hakkında laflr söylüyodu:eek:mg:

Tam aradığımız adam

Dikine oynayabiliyor

Çabuk

Pasları gayet iyi tehlikeli toplarda atabiliyor.

Hırslı ,mücadeleci ,tempolu.

Daha ne olsun ki?

Ben Trabzon'a geldiğinden beri takip ediyorum.Kendini bayağı geliştirdi.Bizim takıma koysak sırıtmaz.

Valla agir davraniyor diye begenmiyordum gecen sene ama bu yil gercekten süper maclar cikardi. Ayrica defansa da katkisi oluyor. Keske kadromuzda olsa seneye.

benim cok begendigim bir oyuncu ama alınması zor ancak reddedilemiyecek bir teklif vermemiz gerekiyor onuda yaparmıyız bilemiyorum

Üst Alt