H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

psikolojikten öteye gitmez böyle konular abd yapımı bütün filmlerde en az 1 dakika amerikan bayrağını göstermek zorunludur bunu biliyormusunuz

Belli tarihlerde yok, evet ama bu "şu tarihte de yok, bunda da yok o yüzden geçersizdir bu hipotez" demek için yeterli değil.

Orda dikkat çeken bir gün öncesi ve sonrası olmasına rağmen tam 17 Ağustos'ta verilerin bulunmaması. Tam can alıcı nokta oradan bilerek alınmış gibi duruyor.

Ya adamlar bize deprem yollasalar bu kadar açık verirler mi resmi sitelerinden. Oraya uyduruk bir resim koyarlardı. Ayrıca dediğim tarihlerde de yok veri. Birileri oturmuş biyerlerden bişey bulup kendilerince senaryo yazmışlar işte inanmak istiyorsanız yine inanın.

Bunları geçtimde ben Olası İstanbul depremiyle ilgili yazıları okudum mu geceleri gözüme uyku girmiyor ya :(

Hava koşulları olayı Rusya üzerinde denenmiş deniyordu. Deprem olayı bizim üzerimizde denendi. Asıl soru işareti neden bu bölgenin seçildiği bu deneyler için bence.

Aynı zamanda yanılmıyorsam 1952 Washington olayı da Tesla'nın bu çalışmalarının ürünüydü. Orda kullanılan geminin bu tür çalışmalardan yola çıkılarak bir deneye tutulduğu ve ışınlanma denen olayın gerçekleştiği söyleniyor. Hatta gemideki mürettabatın da bu manyetik olaylardan etkilendiği ve ara sıra görünmez oldukları söyleniyordu.

Tabi bu Washington olayı bana çok ütopik geliyor. Ben gerçekliğine inanmıyorum. Ama gerçekliği bir gün ispatlansa şaşırmam, onu söyliyim.

hayır canım o farklı bir olay.Washington olayı tamamen Albert Einstein'in birleşik alan yasası üzerine yapılan deneylerin ürünüydü.Philadelphia deneyi diye araştırma yaparsan ilgini çekecek birşeyler bulursun.

Onu bunu bilmem de videoda akıl almaz diye gösterdikleri şeylerin çoğu kuzey ışıkları olarak da bilinen auroralar.

Mesela;

Aurore_australe_-_Aurora_australis.jpg

Bunun dışında Türkiye bir anda deprem ülkesi oldu falan gibi ifadeler geçiyor, saçmalığın önde gideni, Türkiye 2 ayrı ana fay hatı üzerinde, zaten inanılmaz yoğun deprem yaşayan bir coğrafi bölgede. Hani güzel güzel duruyorduk birden deprem oldu şaşılacak şey gibi bir durum yok.

Bu tip bir sürü video bulabilirsiniz, bilimsel ve doğru olan 1-2 noktadan çıkıp hayal gücünü zorlarlar. Aslında çok basit açıklamalar yapabilir bilen birisi.

Demek istediğim şu, bazı çiftçiler sabah uyanırlar ve tarlalarında geniş daire şeklinde ezilmiş ekin bulurlar. Uzay gemisi diye düşünülür hemen. Halbuki basit bir bakteridir buna sebep olan, ilginç biçimde bir merkez noktadan belirli bir çap doğrultusunda ekinlerin ölmesine neden olur.

Eski insanlar da kuzey ışıklarını, tanrıların gök yüzünde at sürmesi, savaşması olarak yorumlamışlardı.

Yani ilk sayfalarda birinin yazdığı gibi az çok işi bilen biri gelse şurada tüm olayı 1 dakikada anlatıp bitirir.

Ya adamlar bize deprem yollasalar bu kadar açık verirler mi resmi sitelerinden. Oraya uyduruk bir resim koyarlardı. Ayrıca dediğim tarihlerde de yok veri. Birileri oturmuş biyerlerden bişey bulup kendilerince senaryo yazmışlar işte inanmak istiyorsanız yine inanın.

Adamlar senin böyle düşüneceğini bildiklerinden işi böyle yürütüyorlar zaten.Gizleme politikasına gerek yokki,işleyiş gayet basit.Olaya ``Olm İlluminati hani gizli örgüttü laaa niye böyle herşey ortada ki`` tarzı yaklaşılacağını biliyorlar.Yoksa 90 larda çıkardıkları oyun kartlarında son Japonya depreminin kartı olmazdı misal.

Herşeyi tesadüfe bağlayacağıma sikkofieldın senaryosuna inannırım ayrıca.``Amariga,İluminati ouuv hepimiz öleceez laaaan`` korkusuyla yaşayalım demiyoruz zaten biz de.Sen,ben,o toplanıp çökertecek değiliz ama biraz farkında olun,şüpheci olun arkadaş.

daha depremin ne zaman olacağı kestirilemiyorken bu adamlar depremi mi yaratacak gülüyorum sadece buna Kuzey Anadolu Fay hattı 1939 dan beri deprem üretiyor Sıra da Gölcük'teydi ve oldu deprem uzmanları böyle bir teoriye imkan vermiyor

Video aldatıcı.Aurora resimleri ve bir yığın çarpık bilgiyle dolu.Ayrıca 17 Ağustos önceside biz ciddi bir deprem ülkesiydik.Bu tarz Amerika & İsrail düşmanlığını arttırmak için yapılan çalışmaların amacı bilimsel sorgulama yerine manupüle etmek.Bu tarz aşırı bilimsel açıklamaları olan konularda da komplo teori üretmek inanılmaz basit geliyor insanlara.

Video aldatıcı.Aurora resimleri ve bir yığın çarpık bilgiyle dolu.Ayrıca 17 Ağustos önceside biz ciddi bir deprem ülkesiydik.Bu tarz Amerika & İsrail düşmanlığını arttırmak için yapılan çalışmaların amacı bilimsel sorgulama yerine manupüle etmek.Bu tarz aşırı bilimsel açıklamaları olan konularda da komplo teori üretmek inanılmaz basit geliyor insanlara.

Kimse Amerika yoktan deprem oluşturdu demiyo.Zaten birikmiş olan enerjinin harekete geçmesini sağlamış olabilirler.

Sende yap seninde olsun. Adamlar yapıyorlarsa böyle birsey helal olsun. Napalım ellerinde böyle birsey var diye karaları mı baglamak gerek. Ayrıca tamamen bu düsmanlık yaratmak icin kominist, sosyalist solculuk sacamalıklarına benziyor. Yok Rus gemileri gelmis bilmem engellenmis... Bırakın abi bu gerikafalılıkları, el elden üstündür.

ABD nin birşey yapacağı yok anca böyle şehir efsaneleriyle insanların bu şekilde kendisinden korkmasını, paranoya olmasını istiyor görüldüğü kadarıyla bunda da oldukça başarılı olmuş Türk halkı grip olsa ABD yolladı bu virüsü diyecek neredeyse, yolda ayağı takılıp yere düşse ABD nin oyunu bütün bunlar diyecekler neredeyse. ABD nin işi gücü yoktu da Türkiye'ye deprem yollayacak çok büyük bir tehditiz sanki ABD ye karşı. Madem doğaya hükmetme gücü var önce her yıl kendisini vuran kasırgaları hortumları engellesin. Madem böyle gücü var karşısındaki en büyük tehdit olan 10 - 15 yıl sonra yeni süper güç olacak olan Çin i vursun felaketlerle de durdursun yükselişini. Yada Latin Amerika da Küba, Venezuella, Kolombiya, Brezilya Orta doğuda da İran gibi bir sürü ABD karşıtı ülke varken onların üzerinde denesin bu gücünü neden başka ülkeler ? Adamların kendileri gülüyor böyle şeylere inanan insanları gördükçe. Daha bugün yıl dönümünü geride bıraktığımız 11 Eylül saldırılarında ABD nin bile ne kadar aciz kalabildiğini tüm dünya gördü

Cidden bunu tartışmak bile yersiz, Amerika'nın işi gücü yok deprem yapıp sana zarar verecek, bunun için milyar dolarlar harcayacak.

Manyak mı bu adamlar, onun yerine, borcu ötelemeyi kessinler, vadesi geleni hemen istesinler, bize ihraç ettikleri ürünlere kota koysunlar yeter. Bir imzalık iş ne gerek var kaç milyar dolarlık işe :asd:

Cidden bunu tartışmak bile yersiz, Amerika'nın işi gücü yok deprem yapıp sana zarar verecek, bunun için milyar dolarlar harcayacak.

Manyak mı bu adamlar, onun yerine, borcu ötelemeyi kessinler, vadesi geleni hemen istesinler, bize ihraç ettikleri ürünlere kota koysunlar yeter. Bir imzalık iş ne gerek var kaç milyar dolarlık işe :asd:

:D yani

Ben su grafikleri anlamadim. Bu grafikleri Haarp mi yapiyor ? Grafikler ve depremler arasindaki o mor dalgalanmalar paralel ise bile nasil burdan bunu Haarp yapiyor sonucuna ulasirizki ? Belki depremlerin oldugu zamanda ya da surecte grafikte mor dalgalanmalar artiyor yani bu depremin kendisinden de kaynakli olabilir. Duz mantikla depremler oldugunda elektromanyetik dalgalanmalar artar ve bu grafiklere yansir derim ne oldugunu bilmiyorum da. Yani ølcup grafik yapmalari ile o depremleri kendilerinin yaratmasi arasindaki bagi anlamadim.

Üst Alt