H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

ABD nin birşey yapacağı yok anca böyle şehir efsaneleriyle insanların bu şekilde kendisinden korkmasını, paranoya olmasını istiyor görüldüğü kadarıyla bunda da oldukça başarılı olmuş Türk halkı grip olsa ABD yolladı bu virüsü diyecek neredeyse, yolda ayağı takılıp yere düşse ABD nin oyunu bütün bunlar diyecekler neredeyse. ABD nin işi gücü yoktu da Türkiye'ye deprem yollayacak çok büyük bir tehditiz sanki ABD ye karşı. Madem doğaya hükmetme gücü var önce her yıl kendisini vuran kasırgaları hortumları engellesin. Madem böyle gücü var karşısındaki en büyük tehdit olan 10 - 15 yıl sonra yeni süper güç olacak olan Çin i vursun felaketlerle de durdursun yükselişini. Yada Latin Amerika da Küba, Venezuella, Kolombiya, Brezilya Orta doğuda da İran gibi bir sürü ABD karşıtı ülke varken onların üzerinde denesin bu gücünü neden başka ülkeler ? Adamların kendileri gülüyor böyle şeylere inanan insanları gördükçe. Daha bugün yıl dönümünü geride bıraktığımız 11 Eylül saldırılarında ABD nin bile ne kadar aciz kalabildiğini tüm dünya gördü

domuz gribi falan gibi virüsler suni olarak oluşturulmuş olabilir çok da saçma değil

neden türkiye demişsin

büyük tehdit mi demişsin

senin beğenmediğin türkiyenin 700 yıl önceki ataları küçük bir beylikten dünyayı yöneten bir devlet

kurdu o devlet 600 yıl kadar varlığını sürdürdü ve 300 yıl kadar dünyayı yönetti

çok beğendiğin abd kaç yıllık tarihe sahip

ve kaç yıldır dünyayı yönetiyo

bizi biraz rahat bıraksalar yeniden yükselirizi bunu bilmelisin

ve artık sağır sultanın bile duyduğu amerikanın 11 eylülü kendi kendine düzenlediği gerçeğini de bilmiyosun

biraz araştır bence

konuya saçmalık paranoya komplo teorisi diyip geçen diğer kişilerde biraz araştırsın

tiyatro oyunu gibi bişeyin içinde olduğumuzu farkedin artık...

Ben su grafikleri anlamadim. Bu grafikleri Haarp mi yapiyor ? Grafikler ve depremler arasindaki o mor dalgalanmalar paralel ise bile nasil burdan bunu Haarp yapiyor sonucuna ulasirizki ? Belki depremlerin oldugu zamanda ya da surecte grafikte mor dalgalanmalar artiyor yani bu depremin kendisinden de kaynakli olabilir. Duz mantikla depremler oldugunda elektromanyetik dalgalanmalar artar ve bu grafiklere yansir derim ne oldugunu bilmiyorum da. Yani ølcup grafik yapmalari ile o depremleri kendilerinin yaratmasi arasindaki bagi anlamadim.

grafik haarpın kendisinin yayınladığı ve

sistemin çalışma yoğunluğu gibi bişeyi gösteren grafik

domuz gribi falan gibi virüsler suni olarak oluşturulmuş olabilir çok da saçma değil

neden türkiye demişsin

büyük tehdit mi demişsin

senin beğenmediğin türkiyenin 700 yıl önceki ataları küçük bir beylikten dünyayı yöneten bir devlet

kurdu o devlet 600 yıl kadar varlığını sürdürdü ve 300 yıl kadar dünyayı yönetti

çok beğendiğin abd kaç yıllık tarihe sahip

ve kaç yıldır dünyayı yönetiyo

bizi biraz rahat bıraksalar yeniden yükselirizi bunu bilmelisin

ve artık sağır sultanın bile duyduğu amerikanın 11 eylülü kendi kendine düzenlediği gerçeğini de bilmiyosun

biraz araştır bence

konuya saçmalık paranoya komplo teorisi diyip geçen diğer kişilerde biraz araştırsın

tiyatro oyunu gibi bişeyin içinde olduğumuzu farkedin artık...

Bugün için ABD ile ters düşmüş olmayıp, süper güç de olmadığımız için konu KİLİT.

Bu arada biyolojik silah olayının da son dönemde kullanımının yayıldığını düşünüyorum. İnka uygarlığını yıkmak için, İspanyolların kullanmasından sonra bu yöntem uygulanmaya başlanmıştı. Özellikle son dönemde uzun yıllardır ortaya çıkmayan virüslerin her yıl düzenli olarak ortaya çıkmasının ardında bir şeyler olabilir.

Ne olursa olsun bu olaylara hakim olmak, çok ama çok zor. Bunların hepsi varsayım, burda bahsedilen her şey zaten teori iken, bu teoriler hakkında sağlam bilgi sahibi olmak da imkansız.

Türk ırkı var olduğundan beri dünyayı yönetme arzusu içindedir.Bu yüzden tehdit olarak görmeleri çok normal,bahsettiğiniz ülkeler 200 yıl sonrasının bile planlarını yapıyorlar.

2023 'te süper güç olacağımıza inanıyorsan KİLİT + Çöp.

2023ü hedefleyenlerle devam edersek olmaz tabi

ama ben ufak bir ihtimalde olsa böyle bir ihtimal var onu söylüyorum

amerikaya dev bir göktaşı düşer

çine israile israil çine atom bombaları yollar

iran parçalanır

avrupa çöker

çok düşük de olsa olasılık olasılıktır

bu işin laf ebeliği kısmı

-------------------------------------------------

ben bir müslümanım ve Allahın herşeye gücü yeten bir yaratıcı olduğuna iman etmiş bulunuyorum, herşeye gücü yeten yaratıcı isterse biz dünyanın yöneticis olabiliriz

bu bir insan için imkansız ama tanrı için gayet sıradan bir şeydir...

bu da işin gerçeği

Rahmetli Bülent Ecevit ve Rusya bu işten şüphelendiler ve araştırdılar. Siz komplo diyebilirsiniz. Ayrıca, grafik okumayı herkes az buçuk biliyordur, o tarihler ve mor dalgalar sistemin faaliyette olduğu zamanları ve şiddetini gösteriyor. 1995teki Kobe depremi, 17 Ağustos, Haiti depremi, Japonya depremi, Endonezya depreminde bu meretin aktif olması sizce tesadüf mü?

Birkere Tüm Dünyanin hangi neredeyse her ülkesine Türkler yayilmis. Biz bu yüzden bile Süper Gücüz Refik :D

madem o kadar şeyi yapabiliyorlar daha 2 hafta önce New York u yerle bir eden Irene kasırgasına neden güçleri yetmemiş. Her yıl sayısız kasırga vuruyor bir yerlerden bunları.

Üst Alt