H.Üstünel'den Lincoln'e cevap! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Cevap: H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Forum sasirmis heralde, yillarca Aziz Yildirim soyunma odasina iniyor diye JB yapan taraftar bu olayda Haldun'u destekliyor. Kendinize gelin.

milleti bilmem ama benim Azizle dalga gecme sebebim, TD e bi ton para basip sonra onun isine karismasidir.

kalkip terbiyesizlik yapan adamlara tokati basmaya iniyorsa cok ta birsey diyemem, onu hakedecek birsey yapmisimi o oyuncu ona bakarim

senin dedigin konuyu kurumlasabilme sureciyle ilgili bir konuda tartsmak lazim

Haldun Ustunelin davranisi, kendi secimidir, bizi kurumsallasmadan uzaklastiran yada yaklastiran bir olay degildir

Serdar illa birileri haklı olacak gibi birşey demediğim gibi, eğer böyle bir şey söylediyse Lincoln'un cezalandırılması gerektiğini 10 kez falan söyledim bu bir. Haksıza haksızlıkla karşı gelemezsin. Bu olay tam olarak bizi kurumsallasmadan uzaklaştıran bir olaydır. Kendi seçimi olsa bile ona bir yaptırım uygulamamak yönetim hatasıdır, bu da bu işi meşrulaştırmaktır.

Eminim Haldun Ustunel 2 sise viski icip girmistir soyunma odasina. :rolleyes:

Bu kadar kolay etkilenen ve tuhaf savunmalar yapan birine cevap bile vermem. Haldun Ustunel Galatasaray'in parasiyla yapilmasi gereken transferleri yapmistir, daha fazlasini degil. Kulup yillardir futbolculara para veremezken tabii ki Keita'ya, Elano'yu alamazdi. Simdi aliyor ama. Haldun da cok abartilinca kendini Allah falan sandi. Soyunma odasi basiyor arkadas.

Bu cevap bile vermeyen halin mi? Bos bos konusma. Dönüp dolasip ayni laflari geveliyosun. Önce "Haldun ne yapmis?" dedin, cevabini alinca "onu herkes yapar" diyosun. Bu takimin eskiden daha cok parasi vardi. UEFA kaldirdi. Hani nerde bombalar? Ayrica ne diyosun sen? Etkilenme filan? Kim neyden etkilenmis? Ben Galatasaray'i savunuyorum sen soyatiralari.

Olay olmus bitmis ortaligi yatistiracagina kufur edip dovmeye kalkiyor, ve hala bu hareketi savunan reis diyebilecegim insanlar var. Sasiriyorum dogrusu. Olay burada Lincoln degil arkadaslar, takim icindeki bir hanzoluk.

zaten kimsenin lincoln ile old. sanmıyorum.

medyada haldun üstünel ile ilgili karalamalara ayak uydurmamalıyız. unutmaki o avatarında kewel varsa oda haldun üstünelin eseridir. ayrıca kewel hakkında kimsenin kafasında en ufak fikir yokken o adamı bedavaya liverpoldan katmıştır. şimdi sanki kötü yönetici gibi hemen karalamayalım.

Haldun Üstünel'i sevebilmek için onun attığı her adımı takdir edip eyvallah demek gerekli mi? Transferlerine sözümü veya başka birşeyi gördünüz mü. Konuyu başka yerlere çekmeyelim, bir hareket yanlışsa yanlıştır.

Haldun üstünel çok saygı duydugum ve Galatasaray için elinden gelenin en iyisini yaptıgına inadıgım, harika bir Galatasaraylıdır. Lincoln ise çok yetenekli seyretmekten kimi zaman büyük zevk aldıgım ama Galatasaray formasına ve ruhuna yakıştıgına inanmadıgım tipik şımarık brezilya topçusudur ( brezilyalıların hepsi öyledir demiyorum). Yani Haldun üstünel ile Lincoln'ü kefeye koydugunuz zaman, Lincoln hava bile degildir gözümde. Ancak Lincolnün yaptıgı terbiyesizliğin herhangi bir taraftarın yapacagı şekilde cezalandırılması, Galatasaray kültürüne ters olmuştur. Dogru olanın ertesi gün biletinin eline verilip gönderilmesi olması gerekirken soyunma odasında cezasının kesilmesi olayı çokta profesyonel bir davranış olmamış.

Bu cevap bile vermeyen halin mi? Bos bos konusma. Dönüp dolasip ayni laflari geveliyosun. Önce "Haldun ne yapmis?" dedin, cevabini alinca "onu herkes yapar" diyosun. Bu takimin eskiden daha cok parasi vardi. UEFA kaldirdi. Hani nerde bombalar? Ayrica ne diyosun sen? Etkilenme filan? Kim neyden etkilenmis? Ben Galatasaray'i savunuyorum sen soyatiralari.

Haldun ne yapmis soruma cevabimi falan almadim, cevabi Galatasaray aldi orta saha bombosken Gio ve Jo'yu alarak. Bu kadar basit. Adnan Sezgin'in tecrubesini Haldun'a degismem, Adnan Sezgin kulup baskanligi bile yapti. Haldun aile sirketini yonetti sadece.

Etkilenme lafi da gayet dogru. Senin de basinin yaptigi haberlerden etkilenen tiplerden oldugun belli, Lincoln'e karsi bu kadar dolu olduguna gore. Her okuduguna inanip gaza gelme derim. Yas olmus 30.

Kardeşim para cezası ver, gönder, mahkemeye ver bunların hepsini yapabilirsin ama tehdit edemezsin! Dağ başımı burası, kabadayı mısın sen? Fifa'ya şikayet etse ne halt edeceksin? Yarın öbür gün bu kulübümüzün bu konudaki kötü şöhretini duyupta kim gelir? Bülent Tulun Ribery'nin evinin önünde beyzbol sopasıyla bekledi dediler yalan olduğunu düşünüyordum ama bu tip olaylar görüşümü 180 derece değiştirmeme neden olabilir. Siz kendi işyerinizde olan bir olaymış gibi düşünün. Müdür yardımcısı gelip size bir harteketinizden dolayı ayaklarını kırarım, dilini koparırım diyecek sizce buna hakkı var mı? Yok en fazla patron, yönetim kurulu işime nihayet verir o kadar!

Abdullah abi senin böyle sığ bir hareketi destekleyeceğini düşünmezdim.:sad007:

Bu kısımın konuşulanlarla alakası. Lincoln'ün suçu veya değil. Suçun cezası önce TD tarafından, TD raporuyla yönetim tarafından çağdaş bir şekilde verilirdi. Soyunma odası basıp diğer futbolcuların önünde azarlayarak değil. 19 Mayıs müsamere takımı değil Galatasaray.

Lincolna ne yapilirsa hersey dogrudur benim icin cunku Lincoln sahtekarin teki.

Helal Olsun Haldun Abi !

Teknik Direktör'e bir futbolcu küfür veya hakaret etmişse, o futbolcuya kayıtsız kalınması beklenemezdi herhalde.

lincoln_carlos_poz_1.jpg

İkisi de kaçtı ne garip

Haldun ne yapmis soruma cevabimi falan almadim, cevabi Galatasaray aldi orta saha bombosken Gio ve Jo'yu alarak. Bu kadar basit. Adnan Sezgin'in tecrubesini Haldun'a degismem, Adnan Sezgin kulup baskanligi bile yapti. Haldun aile sirketini yonetti sadece.

Etkilenme lafi da gayet dogru. Senin de basinin yaptigi haberlerden etkilenen tiplerden oldugun belli, Lincoln'e karsi bu kadar dolu olduguna gore. Her okuduguna inanip gaza gelme derim. Yas olmus 30.

Internet icat oldu mertlik bozuldu :) Karsimda olsan sana "Yas olmus 30" diye cümle kurdurtmam :) Cakma taraftarsin, laf anlatilmaz sana. Ne gazi genc? Hangi gaz? Lincoln serefsizdir cünkü:

1. Maclarda mücadeleden hep kacmistir.

2. Ikili mücadelelerde daha rakip dokunmadan taklayla kendini yere birakmistir.

3. Ugur Ucar'in dizini kirip kariyerini baltaldigi deplasmanlardan serefsiz lincoln hep sakat olmadigi halde sakat numarasi yaparak kacmistir.

4. Galatasaray efsanesi büyük kaptan Bülent Korkmaz'a saygisizlik yapmistir.

5. Galatasaray teknik direktörüne saygisizlik yapmistir.

6. Arkadaslari esini colugunu cocugunu birakip kampa girerken serefsiz lincoln defalarca kampa katilmayip alemlerde sürtmüstür.

7. Galatasaray'a yalan söylemistir.

Lincoln'ü savunlara sözüm: BASIN GiDiN BU FORUMDAN ULAN !

Cok sükür mahalle takimi degiliz. Öyle olsaydik gelen gecen futbolcu teknik direktörümüze posta koyardi. Lincoln'ün ilk yaptigi yamuk degildi o olay. Eminim Haldun Üstünel'e de kil kil cevap vermistir ve hakettigini almistir. Nus ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdirden anlamayanin hakki kötektir. Galatasaraylilik'i bilmiyorsan ögrenirsin, zoruna gitmesin. Lincoln'ü savunanana fenerli bile demem. Haldun Üstünel'in yaptigi "2 transferi" 10 senedir yapamiyordu yönetimler. Inamotolardan, Carruscalardan sonra Baros, Kewell, Keitalari görünce kimyaniz bozuldu. Haldun Üstünel Galatasaray yöneticisidir, lincoln kim!

:animation: budur.

Üst Alt